تحلیل قیمت تون کوین: آماده بریک اوت | ۱۶ خرداد

۱۶ خرداد ۱۴۰۳
تحلیل قیمت تون کوین: آماده بریک اوت | 16 خرداد

قیمت تون کوین (TON) پس از تست کردن حمایت خط روند آماده حمله به ۷.۵ دلار است. نشانه های صعودی قوی در نمودار به وجود آمده که احتمال افزایش قیمت تا ۷.۵ دلار را گوشزد می کند.

داده های آنچین افزایش فوق العاده فعالیت شامل حجم اجتماعی، تراکنش نهنگ ها و ریتست حمایت خط روند را نشان می دهند که همگی نشانه های صعودی هستند.

هم اکنون تون کوین در محدوده ۶.۹۱ دلار با رشد ۳.۸ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته در حال معامله است. قیمت TON در ۷ روز گذشته ۷.۳۷ درصد رشد کرده و ارزش بازار این ارز دیجیتال به ۱۶.۷ میلیارد دلار رسیده است.

با این حال، حجم معاملات ۲۴ ساعته افت قابل توجه داشته و با کاهش ۵۳.۸۱ درصدی به ۲۳۰ میلیون دلار رسیده است.

حجم اجتماعی تون کوین از اواخر مارس افزایش یافته و علاقه به این ارز دیجیتال را نشان می دهد که می تواند نتیجه اجرای پروژه های میم کوینی مانند نات کوین بر بستر شبکه بلاک چین تون هم باشد.

تعداد تراکنش های نهنگ ها از ابتدای آوریل افزایش شدیدی داشته که نشان دهنده جمع آوری تون کوین توسط سرمایه گذاران است. این روند گویای اعتماد سرمایه گذاران و خوشبینی آنها به آینده بلندمدت تون کوین است که یک سیگنال صعودی قوی محسوب می شود.

پرایس اکشن تون در ۳ ماه گذشته روند صعودی داشته است.خط روند حمایتی سه بار تست شده است. آخرین ریتریسمنت تا ۶ دلار یک اصلاح سالم بوده که بنیان لازم برای حرکت صعودی بعدی را فراهم می کند. ریتست حمایت و خیز قیمت از خط روند الگویی است که چندین بار تکرار شده و نویدبخش آینده صعودی قیمت تون کوین است.

نمودار روزانه قیمت تون کوین اینو / دلار

نمودار روزانه قیمت تون کوین اینو / دلار

طبق تحلیل میهن سیگنال همه نشانه های صعودی برای بریک اوت صعودی وجود دارد. با ریتست موفق خط روند حمایتی و داده های قدرتمند آن چین، تون به راحتی می تواند مسیر خود به سمت ۷ دلار و رسیدن به قله های جدید را در پیش بگیرد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت تون کوین: آماده بریک اوت | ۱۶ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *