بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید قبل از شروع بازار گاوی

۰۱ بهمن ۱۴۰۲
بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید قبل از شروع بازار گاوی

بازار ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین نشانه هایی در فعالیت های آن چین خود از شروع بازار گاوی به نمایش گذاشته اند. در این شرایط آلت کوین هایی مانند هش فلو، نیر پروتکل، کازموس، آربیتروم و آپتوس را باید تحت نظر گرفت. سرمایه گذاران باهوش، روی آلت کوین هایی تمرکز کرده اند که تنها به هیجان متکی نیستند و برتری های استراتژیک هم دارند.

هش فلو (HFT)

هش فلو به تازگی نسخه دوم خود را در ادغام با سولانا راه اندازی کرده و به اولین صرافی غیرمتمرکزی تبدیل شده که معاملات بین زنجیره ای بین شبکه سولانا و اتریوم را تسهیل می کند.

قیمت هش فلو اکنون در بازه ۰.۳۰ و ۰.۴۴ دلار در حال معامله است. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن در ۰.۳۵ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۰.۳۱ دلار قرار دارد. سطوح حمایتی در ۰.۰۹ و ۰.۲۳ دلار و مقاومت ها در ۰.۵۰ و ۰.۶۴ دلار واقع شده اند.

ادغام سولانا و معرفی خدمات DEX کاربران زیادی را جذب خواهد کرد که باعث افزایش حجم معاملات و رشد قیمت HFT خواهد شد.

نیر پروتکل (NEAR)

نیر پروتکل خبر از ادغام NEAR DA و POLYGON CDK داده است. این اقدام کمک می کند توسعه دهندگان شبکه های کارآمدتری بسازند که هزینه ها را بدون به خطر انداختن کیفیت کاهش دهد. این توسعه فناوری نیر  احتمالا توسعه دهندگان بیشتری را جذب خواهد کرد و قابلیت های بنیادی آن را افزایش خواهد داد که این به نوبه خود بر قیمت تاثیر مثبت می گذارد.

قیمت نیر بین ۲.۱۲ و ۴.۸۹ دلار در نوسان است. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن در ۳.۳۳ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۲.۲۶ دلار قرار دارد. ضمن اینکه حمایت ۰.۶ و مقاومت های ۶.۱۴ و ۸.۹ سطوح مهم قیمتی هستند.

کازموس (ATOM)

توسعه دهندگان کازموس پیشنهاد کرده اند که نرخ تورم توکن بومی اتم از محدوده ۷ تا ۲۰ درصد به صفر برسد. این باعث می شود توزیع سود مستقیم برای استیک کنندگان اتم به جای افزایش عرضه توکن انجام شود. این تغییر ضمن افزایش درآمد از استیکینک به تعادل بهتر اکوسیستم کمک می کند.

قیمت کازموس اکنون بین ۸.۹۹ تا ۱۲.۳۹ دلار قرار دارد. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن در ۱۰.۱۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۹.۳۳ دلار قرار گرفته است. حمایت ها در ۳.۹۸ و ۷.۳۸ دلار و مقاومت ها در ۱۴.۱۹ و ۱۷.۵۹ دلار واقع شده اند.

آربیتروم (ARB)

آربیتروم یکی از راه حل های پیشرو برای اتریوم است که عملکرد درخشانی دارد. تراکنش های روزانه بالا و سود ماهانه بالا نشان دهنده عملکرد قوی آربیتروم هستند.

البته نگرانی هایی درباره آزادسازی قریب الوقوع توکن ها وجود دارد که حجم زیادی ARB را به گردش درخواهد آورد. موقعیت قوی آربیتروم و ویژگی های بنیادی آن در کنار آزاد سازی توکن ها می تواند تغییر اساسی در قیمت ایجاد کند و باید حرکات این ارز را تحت نظر گرفت.

قیمت آربیتروم بین ۱.۵۹ و ۲.۴۳ دلار حرکت می کند. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن در ۱.۹۲ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۱.۹۹ دلار قرار دارد. در سطوح ۰.۳۳ و ۱.۱۶ دلار حمایت و در ۲.۸۳ و ۳.۶۶ دلار مقاومت واقع شده است.

آپتوس (APT)

آپتوس قرار است بیش از ۲۴ میلیون توکن را آزاد کرده و به ذخیره در گردش اضافه کند. سرمایه گذاران باید با دقت تاثیر این اتفاق بزرگ را در نظر داشته باشند. آپتوس به تازگی بالاترین رکورد حجم معاملاتی ماهیانه را ثبت کرده که نشانه افزایش علاقه به آن است.

قیمت آپتوس در رنج ۷.۲۱ تا ۱۱.۲۷ دلار نوسان می کند. میانگین متحرک ۱۰ روزه آن در ۹.۲۶ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در ۷.۷۵ دلار قرار دارد.  سطوح حمایت هم در ۰.۹۷ و ۵.۰۳ دلار قرار گرفته در حالی که مقاومت ها در ۱۳.۱۵ و ۱۷.۲۱ دلار واقع شده اند.

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید قبل از شروع بازار گاوی» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *