ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ديفاى همچنان رو به جلو حركت ميكند

ارزش کل سرمایه قفل‌ شده (TVL) در حوزه امور مالى غیر متمرکز (دیفای)، ۱۳ درصد افزایش یافت.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، امروز صبح ارزش کل قفل شده شبکه امور مالى غیرمتمرکز ( دیفای) نسبت به هفته گذشته ١٣ درصد رشد کرده است همچنین شبکه سولانا نیز ٢۵ درصد رشد کرد و آوالانچ هم شاهد رشد TvL بوده است.

ارزش کل سرمایه قفل‌ شده (TVL) در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) صبح امروز به ۲۱۶.۴۹ میلیارد دلار رسید. حدود ١٣ روز پیش در تاریخ ۲۳ ژانویه (۳ بهمن)، این شاخص پس از طی یک روند نزولی، به ۱۹۰.۵۷ میلیارد دلار رسیده و پس از آن تاکنون ۱۳.۶ درصد رشد داشته است. 

گفتنى است صرافی غیرمتمرکز کرو (Curve) که به عنوان بزرگ‌ ترین پلتفرم حوزه دیفای شناخته میشود، ارزش کل سرمایه قفل‌ شده اى برابر با  ۱۹.۴۱ میلیارد دلار دارد، همچنین نرخ تسلط این صرافى نیز ۸.۸۴ درصد میباشد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، علاوه بر حوزه امور مالى غیرمتمرکز دیفاى، ارزش کل قفل شده (TVl) شبکه هاى سولانا، پولکادات، ترا و آوالانچ نیز نسب به یک هفته گذشته، هرکدام حدود دوبرابر رشد کرده اند.

گفتنى است این شاخص در شبکه سولانا به صورت هفتگى حدود ٢۵/۶ درصد رشد کرده است.

از نظر ارزش کل سرمایه قفل‌شده به ازای هر بلاک چین، بزرگ‌ترین شبکه قرادادهای هوشمند یعنی اتریوم، با ۵۱۶ پروتکل دیفای و نرخ تسلط ۶۱.۴۱ درصد و ارزش کل ۱۳۵.۷۸ میلیارد دلار همچنان حاکم بر جایگاه اول است. دومین بلاک چین برتر، شبکه ترا (Terra) با ۱۷ پروتکل دیفای و ارزش کل معادل ۱۴.۶۷ میلیارد دلار است.

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.