استخر ViaBTC چیست؟ | آموزش کار با استخر ViaBTC

۱۳ بهمن ۱۴۰۱
استخر ViaBTC چیست؟ | آموزش کار با استخر ViaBTC

امروزه استخراج ارزدیجیتال بسیار موردتوجه مردم قرار گرفته است. اما این عملیات به صرف هزینه های بسیار بالا برای خرید تجهیزات ماینینگ نیاز دارد. تنها راهی که می توانید بدون داشتن قدرت محاسباتی زیاد، از طریق استخراج ارزدیجیتال کسب درآمد کنید شرکت در استخرهای استخراج است. ما امروز قصد داریم شما را با استخر ViaBTC آشنا کنیم. در اینجا نحوه کار با کیف پول و استفاده از استخر استخراج، مزایا و نحوه اتصال و برداشت بیت کوین از آن را توضیح می دهیم.

آنچه در این مقاله میخوانید :

استخر ViaBTC چیست؟

ViaBTC یک استخر استخراج بیت کوین، لایت کوین و بیت کوین کش است. استخر استخراج این شرکت طبق گفته ها پنجمین شرکت استخراج بزرگ در جهان است و در حال حاضر بیش از ۱۶۴۰۰ گروه فعال دارد. علاوه بر این، این شرکت سودآوری خوبی ارائه می  دهد. به طور کلی، بر اساس نمودار هش هر استخر استخراجی، می توانید میزان دریافتی خود را محاسبه کنید. توسعه دهندگان این شرکت همچنین اعلام کرده اند که افراد به زودی می توانند استخراج بیت کوین را بر روی پلتفرم اختصاصی خود انجام دهند.

تعداد کاربران زیاد و استفاده آسان باعث محبوبیت این استخر شده است. با توجه به نیاز روزافزون به یادگیری نحوه استفاده از استخر استخراج ViaBTC، ما قصد داریم نحوه کار با آن را شرح دهیم.

برنامه های آموزشی و کار با استخر ViaBTC

هدف ViaBTC این است که راه را برای دستیابی به بیت کوین بدون اینکه مردم بخواهند کار سختی انجام دهند هموار کند یا با استفاده از استخراج ابری امکان دسترسی به بیت کوین را فراهم سازد. از آنجا که استخر ViaBTC بسیار قوی است، حتی با وجود رقبای سرسخت در بازار،  می تواند آزمون گذشت زمان را با موفقیت پشت سر بگذارد. با شرایط فعلی بازار، بیت کوین سرمایه گذاری خوبی محسوب  می شود.

در سال ۲۰۱۶، استخر شروع به استخراج بیت کوین کرد. این شرکت از Antminer S9 استفاده  می کند که یکی از قوی ترین ریگ های استخراج است. از زمان تأسیس این استخر، کاربران توانسته اند بیش از ۲۲۲۵۶ بیت کوین استخراج کنند.

آیا استخر ViaBTC کلاهبرداری است؟

از ویژگی های این استخر استخراج این است که کاربران  می توانند به قوانین و شرایط قرارداد خود اعتماد کنند. فقط شما به عنوان یک سرمایه گذار باید در نظر داشته باشید که قیمت بیت کوین دارای نوسان زیادی است و سختی استخراج هر هفته تعدیل  می شود. در صورت افزایش سختی، سهم استخراج نیز کاهش می یابد.

جزئیات اولیه قراردادهای استخر viabtc

 • واحد خرید: هزینه هر سهم ۱ تراکنش در هر ثانیه است و هش دسته ای یک دستگاه S9 به ۲۴۰۰ تقسیم می شود.
 • هزینه و میزان مصرف برق: ۱۰۰ وات یا ۰.۸۴ یوان به ازای هر سهم به صورت روزانه که معادل ۰.۳۵ یوان چین در هر کیلو وات در ساعت است.
 • حق الزحمه شرکت استخراج: ۶% درآمد شرکت استخراج به مدیریت حساب و هزینه های نگهداری کلی شامل هزینه های مزرعه استخراج، استقرار، تعمیرات، هزینه های پرسنل، شرایط اضطراری، پیشگیری از خطرات و … اختصاص می یابد.
 • درآمد شرکت ماینینگ: استخر ViaBTC از روش + PPS یا یک سرویس اصولی احتمالی استفاده  می کند که یکی از قدرتمندترین ابزارها برای پوشش سایر نقاط ضعف است.
 • تسویه: سود از تفاضل هزینه های مدیریت و مصرف برق از درآمد استخراج شرکت به دست  می آید. هزینه روزانه مصرف برق نیز از طریق نرخ یوان به بیت کوین در صرافی های بزرگ و معتبر چین به دست آمده و رأس ساعت ۸ صبح روز بعد محاسبه می شود.
 • وظایف: همه وظیفه خود را در محیطی با استاندارد بالا انجام  می دهند تا کارایی عملکرد را به حداکثر برسانند. متأسفانه، هیچ قانونی برای تغییر استخر استخراج و وظایف دقیق در قرارداد ViaBTC وجود ندارد.
 • فسخ قرارداد: در صورت عدم بازدهی واقعی به مدت ۱۰ روز، قرارداد به طور خودکار فسخ  می شود. یا در صورت اجرا، باقی مانده قرارداد جایگزین  می شود.

مزایای شرکت در استخر ViaBTC

 • زمان منظم (آپ تایم): این استخر از زمان شروع به کار، توانسته است بیش از ۹۹.۹ درصد مواقع فعال باشد. به همین دلیل، پرداخت ها به موقع انجام می شود و خود سایت از امنیت بالایی برخوردار است، به این معنی که هکرها موانع تدافعی زیادی برای هک کردن آن دارند.
 • شفافیت: هرکسی  می تواند در هر زمانی هش استخر یا NBC را بررسی کند. این باعث ایجاد شفافیت  می شود و به کاربر اجازه  می دهد درآمد خود را در هر زمان محاسبه و کنترل نماید.
 • کارمزدهای کم: کارمزدها فقط راهی برای کمک به ادامه کار پلتفرم و پرداخت هزینه ها هستند. کارمزد استخر ViaBTC به منظور کسب درآمد،بسیار کم است. این هزینه ها در بلوک های PPS و PPLNS بوده و تنها ۶ درصد از درآمد را شامل  می شود.
 • پرداخت روزانه: سود به صورت روزانه و در نیمه شب پرداخت می شود. البته ابتدا هزینه هایی مانند تعمیر و نگهداری و هزینه برق محاسبه شده، سپس نسبت به پرداخت سود به شرکت کنندگان اقدام خواهد شد. همه کاربران  می توانند هر روز وارد سیستم شوند و بازده روزانه خود را مشاهده کنند. گاهی اوقات، درآمد روزانه تا حدود ۰.۰۰۰۹۸۶۱۱ بیت کوین است.

آموزش کار با استخر ViaBTC

نحوه کار با ViaBTC دشواری خاصی ندارد. برای تبدیل شدن به یک ماینر، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

قسمت اول: نحوه ثبت نام با آدرس ایمیل

مرحله ۱: به وب سایت ViaBTC بروید و روی گزینه “Sign up” کلیک کنید.

آموزش کار با استخر ViaBTC

محیط کاربری سایت ViaBTC

مرحله ۲: آدرس ایمیل خود را وارد کرده و با شرایط و ضوابط موافقت کنید.

آموزش کار با استخر ViaBTC

مرحله ۳: روی لینکی که به ایمیل شما ارسال شده است کلیک کنید.

مرحله ۴: کد تأیید برای شما ارسال  می شود، پس از دریافت کد، آن را وارد کنید تا تأیید تکمیل شود.

در نظر داشته باشید ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد  می کنید بسیار مهم است. زیرا در اطلاعات حساب شما ثبت  می شود. برای امنیت ایمیل خود، یک رمز عبور قوی که حاوی حروف و اعداد باشد انتخاب کنید. از رمز عبور ایمیل و حساب کاربری خود به خوبی محافظت کنید.

نحوه ثبت نام با شماره موبایل

همچنین می توانید با استفاده از شماره تلفن همراه خود مراحل ثبت نام را انجام دهید. با این تفاوت که به جای تأیید لینک ارسال شده به ایمیل می توانید شماره تلفن خود را وارد کرده و کد دریافت شده از طریق پیامک از وب سایت استخر ViaBTC را وارد کنید.

دقت کنید ثبت نام با استفاده از تلفن همراه فقط در کشورهایی که امکان ارسال پیامک وجود دارد فعال است. اگر در حین ثبت نام نتوانستید کد کشور خود را پیدا کنید، باید با استفاده از ایمیل ثبت نام کنید.

اگر کد تأیید را دریافت نکردید، چه کاری باید انجام دهید؟

 1. بدون پیامک: ممکن است شبکه خیلی شلوغ باشد، پس دوباره امتحان کنید.
 2. ایمیل: بسته به سرویسی که استفاده می کنید، ایمیل شما ممکن است تأخیر داشته باشد و گاهی ممکن است بیش از ۱۰ دقیقه طول بکشد. اگر پس از ۱۰ دقیقه ایمیلی در صندوق ورودی خود دریافت نکردید، ممکن است ارائه دهنده خدمات اینترنت شما این ایمیل را به عنوان هرزنامه شناسایی کرده باشد. پس در پوشه spam به دنبال آن بگردید. اگر هیچ یک از اینها در مورد شما صدق نکرد، از شماره موبایل یا آدرس ایمیل جدیدی استفاده کنید. دقت کنید امکان پاک کردن حسابی که در ViaBTC ایجاد کرده اید وجود ندارد.

قسمت دوم: حساب های فرعی چیست؟ چگونه می توانیم آنها را به حساب اصلی اضافه کنیم؟

یک حساب فرعی به عنوان بخشی از حساب اصلی شما در نظر گرفته می شود. شما می توانید به تعداد دلخواه حساب فرعی داشته باشید. هر یک نشان دهنده یک هش و درآمد استخراج آن جداگانه است. با این حال، هنگامی که حساب کاربری فرعی خود را ایجاد  می کنید، دیگر نمی توانید آن را حذف کنید.

دسترسی به حساب فرعی خود در ViaBTC

 1. برای برداشت خودکار می توانید آدرس های مختلفی برای هر حساب بگیرید.
 2. برای مدیریت اکانت ها می توانید برای هر حساب فرعی ایمیل های مختلفی در نظر بگیرید تا نوسان هش را دریافت کنید.
 3. براساس نیاز خود، می توانید چندین حساب فرعی برای تأیید حساب های مختلف، مزارع استخراج، هش ماینرها یا جمع آوری پرداخت ها به طور جداگانه در استخر viabtc ایجاد کنید.

نحوه ساخت اکانت فرعی در وب سایت ViaBTC

۱. بعد از اینکه به حساب کاربری خود وارد شدید، به”My Account” بروید.

نحوه ساخت اکانت فرعی در وب سایت ViaBTC

۲. روی «Creat SubAccount» کلیک کنید. نام حساب خود را وارد کرده و روی “Yes” کلیک کنید.

نحوه ساخت اکانت فرعی در وب سایت ViaBTC

نحوه ساخت اکانت فرعی در برنامه خود

 • پس از ورود به حساب ViaBTC، روی Pool کلیک کنید.
 • روی نام حساب در بالا سمت چپ کلیک کنید تا وارد شوید و سپس روی «Edit» در بالا سمت راست ضربه بزنید.
 • برای افزودن یک حساب فرعی، روی علامت + کلیک کنید.

چگونه می توانم بین حساب های فرعی جابه جا شوم؟

در وب سایت، بعد از اینکه حساب خود را در ViaBTC وارد کردید، روی دسکتاپ خود کلیک کنید و نشانگر ماوس را روی “My Account” نگه دارید تا مجموعه حساب های شما نشان داده شود. سپس روی حسابی که  می خواهید از آن استفاده کنید کلیک نمایید.

در برنامه پس از ورود به حساب ViaBTC، روی «Pool» ضربه بزنید تا وارد استخر استخراج ViaBTC شوید. روی نام حساب خود کلیک کنید تا وارد آن شوید. در بخش “My Account”  می توانید حساب های خود را ببینید.

چگونه حساب فرعی خود را مخفی کنیم؟

در وب سایت، پس از وارد کردن حساب خود، می توانید روی نام حساب کلیک کنید و “My Account” را بزنید تا وارد «Manage Sub Account» شوید.

حساب های فرعی چیست؟ چگونه می توانیم آنها را به حساب اصلی اضافه کنیم؟

سپس حسابی را که  می خواهید مخفی کنید انتخاب کرده و برای مخفی کردن آن روی Hide کلیک کنید.

حساب های فرعی چیست؟ چگونه می توانیم آنها را به حساب اصلی اضافه کنیم؟

در برنامه موبایلی پس از ورود به اکانت استخر ViaBTC بر روی « Pool» کلیک کنید تا وارد استخر استخراج ViaBTC شوید. سپس روی نام حساب کلیک کنید تا وارد حساب شوید و سپس روی «Edit» در بالا سمت راست ضربه بزنید. اکنون برای مخفی کردن حساب خود، روی  «Hide» کلیک کنید.

قسمت ۳: حساب تأیید شده چیست؟ چگونه حساب های خود را تأیید کنیم؟

شما یک حساب تأیید شده دارید که اجازه دسترسی به آن را خواهید داشت. این به شما کمک  می کند تا استخراج و کنترل نوسانات هش را مدیریت کنید و از تغییر تنظیمات حساب خود توسط دیگران جلوگیری نمایید. هر حساب باید جداگانه تأیید شود. یک حساب کوچک یا فرعی می  تواند چندین حساب تأیید شده داشته باشد که به اطلاعات حساب شما دسترسی دارند، اما نمی توانند هیچ تنظیماتی را روی این حساب تغییر دهند. شما نیز در صورت لزوم، ممکن است حساب های تأیید نشده داشته باشید.

چگونه حساب خود را تأیید کنیم؟

می  توانید میزبانی خود را از طریق Settings > Account set > synchronizing data below with other users تأیید کنید. در این صورت می توانید نظارت بر فرایند استخراج، نوسان شدید، خلاصه از درآمد و موارد دیگر را انجام دهید.

برای تأیید آدرس ایمیل یا شماره تلفن، تأیید حساب و دو روش دریافت کد تأیید برای تکمیل فرایند، روی Add authorization کلیک کنید. با کلیک بر روی “Revoke Authorization”  می توانید فرایند تأیید را لغو کنید. لطفاً توجه داشته باشید که همگام سازی داده ها از حساب اصلی برای حساب های فرعی در دسترس نیست. اگر نیاز به تأیید میزبان حساب فرعی دارید، آن را جداگانه تأیید کنید.

چگونه می توانم میزبانی حساب های فرعی توسط حساب های دیگر را بررسی کنم؟

در سایت، پس از وارد کردن حساب استخر ViaBTC خود، مکان نمای موس را روی  Hosting قرار دهید تا به حساب فرعی که  می خواهید بررسی کنید وارد شوید.

در برنامه، پس از ورود به حساب ViaBTC خود، روی Pool ضربه بزنید تا وارد استخر استخراج ViaBTC شوید. سپس روی «Account» در گوشه سمت چپ بالای Hosting ضربه بزنید. می توانید با ضربه زدن روی حساب های دیگر، حساب فرعی خود را بررسی کنید.

قسمت پنجم: چگونه کاربران را مدیریت کنیم؟

در ViaBTC دو دسته کاربر داریم. دسته اول فعال و دسته دوم غیرفعال هستند. کاربران فعال به کاربرانی که در حال استخراج هستند و کاربران غیرفعال به عکس این موضوع اشاره  می کند. به طور پیش فرض، هر دوی آنها در صفحه کاربران ظاهر  می شوند.

نیازی نیست خودتان کاربران را ایجاد کنید، استخر به طور خودکار هش شما را شناسایی  می کند و تا زمانی که دستگاه استخراج شما به درستی کار کند، کاربران زیرمجموعه حساب شما را مشخص  می کند.

دانلود برنامه استخر ViaBTC از طریق گوگل پلی

دانلود برنامه استخر ViaBTC از طریق اپ استور

جمع بندی

در این مقاله به معرفی و آموزش نحوه استفاده از استخر استخراج viabtc پرداختیم. استفاده از استخر استخراج در این روزها یکی از بهترین راه های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است. اما نکته مهمی که باید به آن توجه کرد بررسی همه جوانب یک استخر و سپس تصمیم گیری برای فعالیت در آن است تا از خطر کلاهبرداری و از دست دادن سرمایه در امان باشید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «استخر ViaBTC چیست؟ | آموزش کار با استخر ViaBTC» با ما درمیان بگذارید.

منبع:adcrypto.blog.ir
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫3 نظر

 • سلام: من نمیدونم چرا ولی به آکانت استخر خودم دسترسی ندارم(قبلا داشتن)ازمن پسورد که میخاد من همون قبلی را میزنم ولی جواب نمیده حتی فراموشی را هم زدم از من به غیر از کدی که در ایمیل میاد میخاد(ga)که نمیدونم چی باید باید بزنم. میشه لطفا من را راهنمایی کنید؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *