نوسانی ترین ارزهای دیجیتال برای کسب سود در دسامبر

۰۴ دی ۱۴۰۲
نوسانی ترین ارزها برای کسب سود در دسامبر

با رسیدن به کریسمس، بازار ارزهای دیجیتال هم سبزپوش شده است. این رالی به رالی بابانوئل معروف است و افزایش قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در آن شاهد هستیم.

اتفاقات زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال در جریان است که می تواند تغییرات زیادی را در قیمت ها در سال ۲۰۲۴ ایجاد کند. اما در این فرصت کوتاه باقی مانده ارزهایی هستند که ممکن است به علت نوسان بالا در روزهای گذشته سود خوبی برای سرمایه گذاران به ارمغان بیاورند. این رمزارزها عبارت اند از: بانک، هلیوم، بیت تورنت، بیم و اوزموسیس.

میم کوین بانک

میم کوین بانک (BONK) که روی شبکه سولانا ساخته شده اخیراً عملکرد بهتری نسبت به دوج کوین و شیبا داشته است. قیمت بانک تنها در یک ماه بیش از ۷۵۰ درصد رشد کرد و با این کار توجه بسیاری را به خود جلب نمود.

با توجه به پرایس اکشن گذشته و مومنتوم موجود در بازار، احتمال رشد بیشتر وجود دارد. به خصوص اینکه میم کوین ها تحت تأثیر جریان احساسات در شبکه ها و رسانه های اجتماعی قرار دارند و احساسات کنونی مثبت است. البته احتمال حرکات ناگهانی در بازار این گونه ارزهای دیجیتال وجود دارد.

هلیوم یک ارز انقلابی

قیمت هلیوم (HNT) تنها در یک روز به علت نوآوری در ایجاد خدمات تلفن همراه و ادغام آن با NFT دو برابر شد. بر اساس تحلیل میهن سیگنال، هلیوم مقاومت های ۱۱.۴۵ و ۱۶.۱۲ دلار را در پیش دارد.

با این نوآوری هلیوم بر محبوبیت خود افزوده و کاربردش را توسعه داده است. موفقیت بیشتر این ارز دیجیتال در گرو حفظ خدمات متمایز و توسعه پایگاه کاربران آن است.

بیت تورنت غول محتوای دیجیتال

بیت تورنت که به کاربردش در اشتراک گذاری فایل به صورت غیرمتمرکز معروف است افزایش قیمت را تجربه کرده است. این رشد به دلیل ثبات آن اتفاق افتاده است. حمایت های کلیدی قیمت در ۰.۰۰۰۰۰۰۳۰ و ۰.۰۰۰۰۰۰۸۲ دلار قرار دارند در حالی که مقاومت های مهم در ۰.۰۰۰۰۰۱۸۴ و ۰.۰۰۰۰۰۲۳۵ دلار حضور دارند.

با افزایش علاقه به حوزه اشتراک گذاری داده های غیرمتمرکز، احتمال روند صعودی قیمت وجود دارد. البته رقبای سرشناسی هم در این حوزه برای بیت تورنت وجود دارد.

بیم قهرمان حریم خصوصی در فضای کریپتو

ارز دیجیتال بیم (BEAM) که ارز اختصاصی بلاک چین معروف به حریم خصوصی است به دومین هاوینگ خود نزدیک می شود. هاوینگ یک رویداد مهم برای ارزهای دیجیتال است که در آن پاداش ایجاد هر بلاک نصف می شود و بر میزان عرضه آن رمزارز تأثیر می گذارد.

حمایت ۰.۰۰۹۵ و مقاومت های ۰۰۰۳۲۴ و ۰.۰۴۳۸ دلار سطوح تعیین کننده برای قیمت هستند. بیم ارزش زیادی برای حریم خصوصی کاربران خود قائل است و تنها تصویب برخی قوانینسخت گیرانه درباره افشای اطلاعات کاربران می تواند بر محبوبیت این ارز دیجیتال تاثیر بگذارد.

ازموسیس نیروگاه دیفای

ارز دیجیتال ازموسیس (OSMO) که یک بازیگر مهم در اکوسیستم کاسموس است رشد قابل توجهی را تجربه کرده است. در سطح ۰.۴۱۲ یک حمایت و در ۲.۱۰۲ و ۲.۹۴۷ دلار مقاومت های مهمی حضور دارند.

OSMO پتانسیل زیادی از خود نشان داده و عملکرد قابل قبولی داشته که فعالیت های شبکه آن را نیز به اوج رسانده است. با این حال، سیر حرکت قیمت در آینده به عوامل متعددی از جمله نوسان در بخش دیفای و رقبای این پلتفرم بستگی دارد.

در روزهای پایانی سال ۲۰۲۳ با عملکرد مثبت و نوسانی ارزهای دیجیتال رو به رو هستیم اما نباید این نکته را فراموش کرد که ارزهای دیجیتال همانطور که می توانند سودده باشند ریسک از دست دادن سرمایه با تغییرات ناگهانی قیمت را هم به همراه دارند. پس اگر قصد سرمایه گذاری در این دوره پرنوسان را دارید با تحقیقات کافی و اصول مدیریت سرمایه تصمیم گیری کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «نوسانی ترین ارزهای دیجیتال برای کسب سود در دسامبر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *