انفجار قیمت Xai: آیا روند صعودی ادامه دارد؟

۲۶ دی ۱۴۰۲
انفجار قیمت Xai: آیا روند صعودی ادامه دارد؟

ارز دیجیتال زای (XAI) یک ستاره تازه ظهور کرده در دنیای گیم فای است که با افزایش خیره کننده ۴۳.۲۷ درصدی قیمت خود توانسته بهترین عملکرد در میان ۲۰۰ ارز دیجیتال برتر را به خود اختصاص دهد. آیا این صعود یک جرقه بوده یا روند صعودی تداوم خواهد داشت؟ در این مقاله با بررسی شرایط زای به این سوال پاسخ خواهیم داد.

ارز اکس ای آی که توسط آفچین لبز و بنیاد XAI توسعه یافته بر روی یک بلاک چین غیرمتمرکز و قوی بناشده است. سیستم غیرمتمرکز آن هوشمندانه در جهت بهبود عملکرد واقعی گیمرها فعالیت می کند و مشکلات گیمرهای سنتی در کار کردن با پیچیدگی های کیف پول ارز دیجیتال را از بین برده است.  XAI ارز دیجیتال اختصاصی یک بلاک چین لایه سوم متمرکز بر بازی است که بر روی شبکه آربیتروم فعالیت می کند.

رشد چشمگیر ۴۳.۲۷ درصدی XAI باعث رسیدن به سطح قیمت ۰.۸۹ دلار شد که در نتیجه قدرت شبکه و حرکات استراتژیک توسعه دهندگان اتفاق افتاده است. بر اساس تحلیل میهن سیگنال، طبق داده های تریدینگ ویو، عملکرد زای در یک هفته گذشته مثبت ۵۰۴۱ درصد بوده است.

هم اکنون زای با قیمت ۱.۰۲ دلار و عملکرد روزانه مثبت ۸.۸ درصد جایگاه ۱۶۳ در میان ارزهای دیجیتال برتر را به خود اختصاص داده است.

با تایید صندوق های ETF بیت کوین، زای هم مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال نوسان مثبت را تجربه کرده است. همچنین پرداخت ۷۰ میلیون دلار به جیب گیمرها از طریق شبکه آربیتروم باعث افزایش محبوبیت و رشد ارزش بازار آن تا ۱۵۴ میلیون دلار شده است. این اقدام با هدف افزایش علاقه به ادغام صنعت بازی و معاملات ارز دیجیتال انجام شده و می تواند سرنوشت کل این صنعت را تغییر دهد.

با توجه به روند فعلی بازار و تأثیر پیشرفت ها و توسعه اخیر، انتظار می رود ارز دیجیتال XAI در کوتاه مدت همچنان به رشد خود ادامه دهد. ایردراپ اخیر همراه با روند بازار موجی از هیجان را به بازار این ارز وارد کرده که کارشناسان را به آینده آن امیدوار کرده است. لازم به ذکر است تنها ۱۱ درصد از کل عرضه این ارز دیجیتال در گردش است و این می تواند بر ارزش زای و نقش آن در بازار تأثیر بگذارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «انفجار قیمت Xai: آیا روند صعودی ادامه دارد؟» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *