تحلیل قیمت ریپل: سیگنال صعودی مخفی | ۱۵ بهمن

۱۵ بهمن ۱۴۰۲
تحلیل قیمت ریپل: سیگنال صعودی مخفی | 15 بهمن

قیمت ریپل (XRP) یک سیگنال صعودی صادر کرده که پیام مهمی برای سرمایه گذاران به همراه دارد. این سیگنال مخفی در حرکات قیمت یا الگوهای نمودار مشخص نیست بلکه از افزایش حجم سفارش های شورت لیکوئید شده به دست آمده است.

با به دام افتادن فروشندگان در یک نقطه حساس بعد از افزایش جزئی قیمت، احتمال افزایش لیکوئید شدن سفارشات به نفع خریداران زمینه را برای افزایش احتمالی قیمت فراهم کرده است.

نمودار یک روزه قیمت ریپل / تتر

نمودار یک روزه قیمت ریپل / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

فعالیت های اخیر بازار نشان می دهد در بازار احساسات صعودی بیشتری وجود دارد. این موضوع زمانی جالب می شود که قیمت بین حمایت و مقاومت مهمی در حال نوسان است.

تحلیل میهن سیگنال از نمودار نشان می دهد ریپل یک مقاومت در ۰.۵۷۷۹ دلار را تست کرده و در حمایت مهم ۰.۵۳۸۶ دلار کف تشکیل داده است. اگر قیمت ریپل بتواند از مقاومت عبور کند، با عقب نشینی فروشندگان می تواند با سرعت بیشتری به رشد خود ادامه دهد.

افزایش سفارش های خرید برای جبران پوزیشن های شورت لازم است و می تواند موجب رشد سریع قیمت شود. در این صورت قیمت ممکن است برای تست مقاومت بعدی تا ۰.۶۰ دلار پیشروی کند.

نمودار قیمت هم سناریوی صعودی را محتمل می داند. اندیکاتور مکدی احتمال برخورد صعودی را نشان می دهد و اندیکاتور RSI در سطح ۴۱ وضعیت خنثی را منعکس کرده است. این وضعیت خنثی فضا را برای صعود بیشتر بدون نگرانی های ناشی از اشباع خرید ایجاد کرده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ریپل: سیگنال صعودی مخفی | ۱۵ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:u.today
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *