۸ ارز نفرت انگیز هفته (۱۳ شهریور ۱۴۰۰)

۱۳ شهریور ۱۴۰۰
8 ارز نفرت انگیز هفته (13 شهریور 1400)

درحالی‌که بازار رمزارزها در حال بازیابی است و بسیاری از ارزهای دیجیتال پس از جبران ضررهای اخیر خود در یک هفته گذشته توانسته‌اند رشد قابل‌توجهی را تجربه کنند برخی از رمزارزها هم کاهش قیمت داشته‌اند. از این میان هشت آلت کوینی که بیشترین افت در ۷ روز گذشته را تجربه کرده‌اند در این مقاله مورد تحلیل قرار گرفته‌اند. ارزهای مورد بررسی عبارت‌اند از:

Constellation (DAG): -26.83%

COTI Network (COTI): – ۱۳.۰۵%

Enzyme (MLN): -10.68%

FUNToken (FUN): -8.49%

Swipe (SXP): -7.84%

PancakeSwap (CAKE): -6.78%

Klaytn (KLAY):  -۰.۷۱%

Siacoin (SC):  -۰.۳۲%

آنچه در این مقاله میخوانید :

DAG

DAG که حرکت صعودی خود را در ۲۳ می آغاز کرد، در ۲۶ آگوست به قله تاریخی ۰.۴۶۲ دلار دست‌یافت. اما پس از آن دچار افت قیمت شده و اکنون بالاتر از سطح حمایت ۰.۳۸۲ فیبوناچی در ۰.۲۹۴ دلار در حال معامله است. اگر این سطح پابرجا نماند حمایت قوی در ۰.۱۹۲ دلار که همان سطح ۰.۶۱۸ فیبوناچی و محدوده حمایت افقی است از افت بیشتر قیمت جلوگیری خواهد کرد.

نمودار یک روزه قیمت دگ / تتر

نمودار یک روزه قیمت دگ / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

COTI

در ۲۵ آگوست COTI از کانال نزولی خود خارج شد و در همان روز به سقف ۰.۴۹ دلار رسید. اما مقاومت ۰.۷۸۶ فیبوناچی، قیمت را پس زد و حرکت نزولی آغاز شد. اکنون این ارز دیجیتال به دنبال حمایت بالاتر از ۰.۲۹ دلار است که مصادف با سطح حمایتی ۰.۵ فیبوناچی در حرکت کامل صعودی نیز هست. بااین‌حال مکدی و RSI هیچ سیگنالی از بازگشت روند صعودی نشان نمی‌دهند.

نمودار یک روزه قیمت کوتی / تتر

نمودار یک روزه قیمت کوتی / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

 

MLN

MLN از ۲۱ جولای در کنار حمایت صعودی خود در حال حرکت بوده است. اگرچه در ابتدا قیمت توسط محدوده مقاومتی ۱۰۸ دلار پس‌زده شد اما در نهایت در ۲۶ آگوست با ثبت یک کندل سبز بزرگ بریک اوت از این سطح رخ‌داده است. در همان روز قله ۱۷۷ دلار ثبت شده و پس از آن یک کندل با دنباله بلند در بالا و سپس افت ناگهانی قیمت صورت‌گرفته است.

قیمت در حال حاضر بالاتر از محدوده ۱۰۸ دلار و خط حمایت صعودی است. تا زمانی که چنین باشد روند صعودی ادامه خواهد داشت.

نمودار یک روزه قیمت آنزیم / تتر

نمودار یک روزه قیمت آنزیم / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

FUN

FUN از بیستم جولای همراه با خط حمایت صعودی خود در حال رشد بوده و در ۲۴ آگوست به سقف ۰.۰۳۸ دلار دست‌یافته است. در همان روز افت قیمت آغاز شده و تاکنون ادامه پیدا کرده است.

مکدی و RSI نزولی هستند اما قیمت به حمایت قوی ۰.۰۲۶ دلار که توسط سطح ۰.۵ فیبوناچی و خط حمایت صعودی ایجاد شده در حال نزدیک شدن است. اگر قیمت به این حمایت واکنش بدهد احتمال بازگشت قیمت وجود دارد.

نمودار یک روزه قیمت فان/ تتر

نمودار یک روزه قیمت فان/ تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

SXP

SXP در ۲۹ جولای مقاومت نزولی خود را شکست و با افزایش قیمت خود توانست ۲۵ آگوست به قله ۴.۵۸ دلار دست یابد. این ارز دیجیتال پس از آن نتوانست مقاومت ۴.۱۵ دلار خود در سطح ۰.۶۱۸ فیبو را بشکند. بعد از اینکه مکدی و RSI واگرایی های نزولی تشکیل دادند حرکت نزولی SXP هم شروع شد. با وجود این افت، قیمت هنوز بالاتر از یک خط حمایت صعودی قرار دارد. تا زمانی که این حمایت باقی باشد چشم‌انداز صعودی هم پایدار خواهد بود.

نمودار یک روزه قیمت سوایپ/ تتر

نمودار یک روزه قیمت سوایپ/ تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

CAKE

CAKE از ۲۰ جولای تا ۲۶ آگوست در حال افزایش قیمت همراه با حمایت صعودی خود بوده است اما در ۳۰ آگوست این خط به پایین شکسته شده است.

پس از آن کیک این سطح را به‌عنوان مقاومت همراه داشته است. محدوده ۲۰.۷ دلار حمایت اصلی این رمزارز است که توسط محدوده حمایت افقی و سطح ۰.۳۸۲ دلار ایجاد شده است.

نمودار یک روزه قیمت کیک/ تتر

نمودار یک روزه قیمت کیک/ تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

KLAY

KLAY از ۱۶ آگوست در حال کاهش قیمت بوده است. در ۲۰ آگوست الگوی سقف دوقلو تشکیل شده و پس از آن افت قیمت ادامه پیدا کرده است. این الگو با واگرایی های نزولی در هر دو اندیکاتور مکدی و RSI همراه شده است.

افت قیمت پس از برخورد با سطح ۰.۳۸۲ فیبوناچی در حمایت ۱.۵۴ دلار متوقف شده و اکنون بالاتر از این سطح قیمت در حال تقویت برای حرکت صعودی بعدی است. این در حالی است که نزدیک‌ترین حمایت در محدوده ۱.۴۰ دلار قرار دارد.

نمودار یک روزه قیمت کلی / تتر

نمودار یک روزه قیمت کلی / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

SC

SC از ۲۲ جولای در حال رشد بوده است. در ۲۳ آگوست مقاومت افقی ۰.۰۲ دلار شکسته شده و ۵ روز بعد نقش خود را به‌عنوان حمایت ایفا کرده است.

اگر افزایش قیمت ادامه پیدا کند، سطح مقاومتی بعدی در ۰.۰۳۳ دلار خواهد بود.

نمودار یک روزه قیمت سیاکوین / تتر

نمودار یک روزه قیمت سیاکوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «۸ ارز نفرت انگیز هفته (۱۳ شهریور ۱۴۰۰)» با ما درمیان بگذارید.

منبع:beincrypto
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • سلام. من مدت حدود شش ماه در کویینکس نبودم ولی قبل از اون نزدیک به دو سال معامله و غالبا خرید می کردم ولی حدود ۲۰ هزار دلار خرید کردم که در سال گذشته رمز ارزها صقوط کرد و نزدیک به ۲ هزار دلار شد که این سقوط رمز ارز بسیارهولناک بود و من بسیارمتضررشدم. امیدوارم دوباره بالا و ضررم جبران بشه! براتون سلامتی خواهانم. واحدی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *