ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تحلیل قیمت سولانا و آواکس 30 مهر 1400

با کند شدن رشد بیت کوین و اتریوم، روند صعودی سولانا تغییری نکرده است. این توکن رقابتی قراردادهای هوشمند دوباره به بالای ۲۰۰ دلار برگشته است.

بیت کوین اخیرا به سقف تاریخی جدیدی بالاتر از ۶۷۰۰۰ دست یافته در حالی که همزمان بالاترین قیمت اتریوم به ۴۴۰۰ دلار رسیده است. بیت کوین اکنون در ۶۳۰۰۰ دلار رفتار حاشیه ای دارد و خریداران در حال آماده شدن برای حمله به هدف ۷۰۰۰۰ دلار هستند. اتریوم حمایت ۴۰۰۰ خود را تایید کرده و خریداران بیشتری در حال ورود به این ارز با هدف رسیدن قیمت به ۵۰۰۰ دلار هستند.

تحلیل قیمت سولانا:

سولانا در محدوده ۲۰۲ دلار در حال نوسان است در حالی که خریداران آن چشم به هدف تاریخی ۲۱۵ دلار دوته اند. برای حفظ روند صعودی نیاز به حمایت های بالاتر است تا تضمین شود که قدرت و انرژی خریداران صرف دفاع از قیمت نمیشود و برای ثبت رکوردهای جدید به کار گرفته می شود.

چشم انداز کوتاه مدت بر اساس اندیکاتور مکدی و RSI مثبت است. مکدی بالاتر از خط میانی تثبیت شده و این ریداران را به ورود به بازار و افزایش دارایی شان تشویق می کند.

همزمان، حرکت RSI درمنطقه اشباع خرید نشان می دهد خریداران قدرت برتر را در اختیار دارند. به نظر می رسد این شرایط در کوتاه مدت تغییر نکند.

نمودار یک روزه قیمت سولانا / دلار

نمودار یک روزه قیمت سولانا / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت آواکس (آوالانچ)

آوالانچ هم مانند سولانا،  پس از بازگشت از حمایت کلیدی ۵۰ دلار، در مسیر ثبت قله های جدید قرار گرفته است. منطقه تقاضا در نمودار با رنگ سبز مشخص شده است. در حال حاضر، خریداران روند را کنترل کرده اند و آواکس توانسته خط روند نزولی خود را رو به بالا بشکند.

نمودار یک روزه قیمت آواکس / دلار

نمودار یک روزه قیمت آواکس / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه هم موجب حفظ روند صعودی شده و آماده حمایت از قیمت در صورت نیاز است. آوالانچ هم اکنون در ۶۴ دلار در حال معامله است و احتمال افزایش قیمت تا ۷۰ دلار در ساعات معاملاتی اروپا وجود دارد. اگر همه چیز مطابق پیش بینی ها پیش برود، احتمالا آواکس هفته را با رکورد سقف قیمتی ۸۰ دلار به پایان خواهد رساند.

منبع:کوین گیپ
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.