فلوکی اینو یا بیبی دوج؟ عملکرد کدام بهتر بوده است؟

۲۹ بهمن ۱۴۰۱
فلوکی اینو یا بیبی دوج؟ عملکرد کدام بهتر بوده است؟

میم کوین هایی مثل بیبی دوج و فلوکی اینو، همواره در سال ۲۰۲۳ با یکدیگر رقابت می کنند. امسال ارزهای دیجیتال، از جمله میم کوین ‌ها، آمار خوبی را به نمایش گذاشته اند.

با این حال، در کمال تعجب، بیبی دوج و فلوکه اینو در ۳۰ روز اخیر عملکرد فوق العاده ای داشتند. هنگام انتشار این مقاله از واچرگورو، بیبی دوج با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۳۹۶۱ دلار معامله می شود. ۲.۹ درصد از ارزش آن در ۲۴ ساعت اخیر کم شد. فلوکی اینو اینو نیز با ۰.۰۰۰۰۶۵۲۹ دلار معامله می شود که افزایش ارزش ۸۴.۷ درصدی نسبت به مدت مشابه را نشان می دهد.

در یک مقایسه کلی تر در ۳۰ روز اخیر، Floki Inu به صورت آشکار از نظر عملکرد قیمت بهتر بود.

فلوکی اینو از بی بی دوج پیشی گرفت

در ۳۰ روز اخیر بیبی دوج ۲۶۶.۴% افزایش داشت. این در درجه اول به دلیل پیش بینی و راه اندازی پورتال توکن سوزی آن است.

با این حال، هیاهوی اخیر Floki Inu و افزایش قیمت در درجه اول به دلیل توییت اخیر ایلان ماسک است. در این توییت او تصویری از سگ شیبا اینو خود، فلوکی، با عنوان “مدیر عامل جدید توییتر شگفت انگیز است” منتشر کرد.

فلوکی اینو در ۲۴ ساعت اخیر ۸۴.۷ درصد رشد داشت. این میم کوین به عنوان دارایی با عملکرد برتر در بین ۱۰۰ دارایی برتر ارزهای دیجیتال شناخته می شود. فلوکی در هفت روز اخیر ۱۲۰.۵ درصد و در ۳۰ روز اخیر ۵۵۶.۱ درصد رشد داشت.

ارزش بازار Floki Inu نیز در ۲۴ ساعت اخیر ۸۲.۵٪ افزایش یافت. این عملکرد بهتر فلوکی را در ۳۰ روز اخیر نسبت به بیبی دوج نشان می دهد.

طبق اخبار میهن سیگنال، فلوکی اینو در چندین صرافی از جمله Uniswap، PancakeSwap، OKX، Gate.io، Huobi و غیره معامله می شود. بیبی دوج نیز در PancakeSwap، OKX، Gate.io، Huobi و موارد دیگر موجود است. با این حال، معاملات میم کوین ها باید با احتیاط انجام شود. چراکه اگر آنها به سرعت مسیر خود را معکوس کنند، FOMO می تواند باعث ضرر شود.

منبع:watcher.guru
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بازار ارزهای دیجیتال همان پی نی کیو و روباه مکار است با تفاوت در این بازار پدر ژپتوی ها سکته میکنند برادران لیلا خودزنی میکنند و فرشته مهربانی نیست که هربار ضرر شما را جبران کند خلاصه من در شهر خودمان ندیدم کسی در این بازار درآمد ماهانه داشته باشد اگر تودیدی با سابقه چندساله حتما درکنارش بمان

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *