بلک فرایدی بیت کوین

بلک فرایدی بیت کوین

هر سال در جمعه سیاه مشتریان می توانند خدمات و محصولات را با نرخ مناسبتری تهیه کنند. در ۲۴ نوامبر  که به نام بلک فرایدی بیت کوین نیز شناخته می شود کاربران ارز دیجیتال امکان خرید با استفاده از دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین را پیدا می کنند. با توجه به افزایش شدید قیمت بیت کوین در سال جاری تب بلک فرایدی امسال شدیدتر از سالهای قبل است.

دوباره جمعه سیاه فرا رسیده و دنیای بزرگ وب از معاملاتی با شرایط بهتر برای مشتریان پر شده است.

خرید و خدمات در ازای ارز دیجیتال

از جمله در وب سایت  bitcoinblackfriday.com محصولات مرتبط با بیت کوین، کیف پولهای سخت افزاری، خدمات VPN، خوراکی، نوشیدنی و پوشاک  ارائه شده اند. همچنین در این پورتال خدمات آموزشی از جمله ” Bitcoin 101 ” و دوره های دیگری را ارائه می کند.

علاوه بر این وبسایت، بیت پی که بزرگترین پردازنده پرداخت های ارز دیجیتال در جهان است نیز اعلام کرده در حال توسعه کاربرد ارزهای دیجیتال در بلک فرایدی می باشد. آنها پیشنهاد های ویژه ای را برای کاربران خود برای خریدهای رمزارزی در بلک فرایدی فراهم کرده اند. فهرست این پیشنهادها و سایر فضاهای قابل دسترس با استفاده از ارزهای دیجیتال در فهرست راهنمای مشتریان بیت پی موجود است.

یکی دیگر از پورتال های اینترنتی برای استفاده در بلک فرایدی سایت cryptoblackfriday.org است. این سایت فهرستی از آنلاین شاپ های دریافت کننده بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه می کند. بیت کوین، لایت کوین، اتریوم، دش، بیت کوین کش، ریپل، بایننس کوین ارزهای مورد قبول در این فروشگاهها هستند. این پلتفرم برای بزرگداشت بلک فرایدی ارز دیجیتال ایجاد شده و در این رویداد یک روزه بسیاری از کاربران بیت کوین و فروشندگان فعالیت دارند.

در این پلتفرم فروشگاههایی از جمله Ellipal، شاپیفای و چیپ ایر حضور دارند و کالاها و خدمات مختلفی از جمله قطعات الکترونیکی، پوشاک، خدمات سفر و کارت های هدیه را به مشتریان ارائه می کنند.

از آنجا که در هفته های اخیر قیمت بیت کوین افزایش قابل توجهی داشته است احتمال می رود استقبال از این طرح ها امسال بیشتر از سال های قبل باشد.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *