تحلیل بیت کوین هفتگی ۴ اردیبهشت ۹۹

تحلیل بیت کوین هفتگی 4 اردیبهشت 99

در این تحلیل بیت کوین تلاش می‌کند از محدوده قیمتی خود بیرون بیاید.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین در خط مقاومت از محدوده ۶۶۵۰ دلار تا ۷۱۵۰ دلار معامله می‌شود.
  • میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ ساعته، تلاقی نزولی دارند.
  • بیت کوین ممکن است فرکتال اوایل ماه آوریل را آینه کند.

در تاریخ ۲۲ آوریل، قیمت بیت کوین از قیمت کف ۶۸۱۸ دلار به ۷۱۵۸ دلار به میزان قابل توجهی افزایش یافت. این یک کندل انگالفینگ صعودی ایجاد کرد. با این حال، قیمت نتوانست بالاتر از یک سطح مقاومت مهم حرکت کند که در غیر این صورت نشان دهنده روند صعودی بود.

قیمت بیت کوین هنوز هم در محدوده ۶۶۵۰ دلار تا ۷۱۵۰ دلار معامله می‌شود. در حال حاضر، این قیمت بین خط میانی (EQ) و خط مقاومت در حال معامله است که چند ساعت قبل توسط خط مقاومت رد شد.

فراکتال بیت کوین

قیمت بیت کوین از میانگین‌های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ ساعت (MA) بالاتر رفته است، که یک تقاطع نزولی را رقم زده‌اند. ارتباط بین میانگین‌های متحرک و قیمت علائم متناقضی را نشان می‌دهد. در حالی که تقاطع نزولی است، ولی قیمت معاملات در بالای آن‌ها است.

همان تقاطع در ۱۱ آوریل نیز ظاهر شده بود. جالب اینکه قیمت BTC دقیقاً به همان شیوه عمل کرد. کمی بعد از هر دو میانگین متحرک حرکت کرد و خط مقاومت دامنه را لمس کرد. و آنچه در پی آن بود افت بسیار شدید به سمت خط حمایت از محدوده بود.

اگر همین حرکت در این زمان اتفاق بیفتد، قیمت BTC امروز به سمت خط حمایت می‌رود. از طرف دیگر، حرکتی بالاتر از مقاومت در محدوده، این فراکتال را باطل می‌کند.

تقاطع نزولی بین میانگین های متحرک ۵۰ و 200 در تحلیل بیت کوین

تقاطع نزولی بین میانگین های متحرک ۵۰ و ۲۰۰ در تحلیل بیت کوین

محدوده بلند مدت

امکان تکمیل فرکتال توسط خط مقاومت نزولی که قیمت بیت کوین از ۷ آوریل بعد از رسیدن به قیمت ۷۴۵۴ دلار آن را دنبال می‌کند، تقویت می‌شود. قله قیمتی ایجاد شده در دیروز این خط را تایید کرد.

اگر قیمت حرکت نزولی خود را ادامه دهد و در ضمن این فراکتال را تکمیل کند، در بازه بلند مدت ۵۷۰۰ دلار تا ۶۹۰۰ دلار نیز افت خواهد کرد. این می‌تواند پیامدهای عمده نزولی برای قیمت BTC داشته باشد زیرا احتمالاً به سمت ۶۳۰۰ EQ دلار و سپس احتمالاً به سمت خط حمایت ۵۷۰۰ دلار خواهد رسید.

خط مقاومت نزولی

خط مقاومت نزولی

نتیجه گیری

قیمت بیت کوین توسط خط مقاومت در دامنه کوتاه مدت آن و خط مقاومت نزولی که از ۷ آوریل دنبال شده است رد شد. احتمالا قیمت به ۶۷۰۰ دلار کاهش یابد و ممکن است پایین‌تر هم برود.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + ده =