تحلیل بیت کوین هفتگی ۸ اردیبهشت ۹۹

تحلیل بیت کوین هفتگی 8 اردیبهشت 99

تحلیل روند صعودی بیت کوین پس از تکمیل ششمین کندل سبز هفتگی

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • قیمت بیت کوین نزدیک مقاومت هفتگی در ۷۸۰۰ دلار است. RSI هفتگی به زیر خط ۵۰ رسیده است.
  • BTC احتمالاً در نزدیکی انتهای موج چهارم از پنج موج الیوت قرار دارد.
  • بیت کوین احتمالاً درون یک گوه بلند صعودی و گسترده در حال معامله است.

طی هفته ۲۰ تا ۲۷ آوریل، قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافت، از کف ۶۷۵۱ دلار به ۷۷۳۸ دلار رسید. این ششمین کندل هفتگی متوالی صعودی بود.

این بیشترین تعداد کندل‌های هفتگی متوالی صعودی از آوریل و مه ۲۰۱۹ است که قبلا قیمت بیت کوین با یک کندل انگالفینگ نزولی، بعد از هفت کندل پی در پی صعودی ایجاد کرد.

نگاه هفتگی به بیت کوین

قیمت بیت کوین در نمودار هفتگی، با مقاومت اساسی در قیمت ۷۸۰۰ دلار یافت می‌شود. این منطقه ابتدا در اکتبر ۲۰۱۹ قبل از روی کار آمدن مقاومت در ماه بعد به عنوان حمایت عمل می‌کرد.

پس از آن، قیمت در زیر این خط مقاومت در مارس ۲۰۲۰ شکسته شد. اکنون، این ارز در حال رسیدن به آن از پایین است، که در این صورت انتظار می‌رود که به عنوان مقاومت عمل کند.

بعلاوه، RSI هفتگی از زیر خط به ۵۰ خط رسیده است. این خط به طور بالقوه می‌تواند به عنوان مقاومت عمل کند و RSI را رد کند و باعث می‌شود قیمت آن به شدت کاهش یابد.

RSI هفتگی

RSI هفتگی

امواج الیوت در تحلیل بیت کوین

قیمت بیت کوین از ۱۳ فوریه رو به کاهش است اما سرعت کاهش در ۷ مارس شتاب گرفت و باعث شد قیمت به شدت پایین بیاید. کاهش سریع احتمالاً موج سوم از پنج موج الیوت بود. اگر چنین باشد، به نظر می‌رسد که قیمت در حال حاضر در موج چهارم قرار دارد و پس از آن موج نزولی پنجم و آخر به وجود می‌آید.

موج فعلی در حال شکل گیری الگوی A B C است. احتمالا سطح پایان آن نزدیک به ۸۰۰۰ دلار خواهد بود که سطح ۰.۷۸۶ فیبوناچی است. از طرف دیگر، افزایش بالاتر از ۸۵۰۰ دلار که کف موج اول بود، شمار موج‌ها را باطل می‌کند.

امواج الیوت در تحلیل بیت کوین

امواج الیوت در تحلیل بیت کوین

حرکت کوتاه مدت

در کوتاه مدت، قیمت بیت کوین در بازه وسیعی بین ۷۴۵۰ و ۷۶۰۰ معامله شد، اما در تاریخ ۲۶ آوریل در بالای آن شکسته شد. قیمت از آن زمان به تدریج در حال افزایش است. این امکان وجود دارد که در داخل یک گوه صعودی و گسترده کوتاه مدت تجارت کند.

گوه صعودی در تحلیل بیت کوین

گوه صعودی در تحلیل بیت کوین

نتیجه گیری

قیمت بیت کوین در یک بازه زمانی هفتگی در داخل یک منطقه مقاومت معامله می شد. احتمالاً قیمت تقریباً به موج چهارم تشکیل پنج موج الیوت نزدیک است، که در داخل یک حرکت اصلاحی صعودی A B C قرار دارد. احتمالاً موج بین ۸۰۰۰ یا ۸۱۰۰ دلار به پایان برسد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به سیگنال های ما کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده

همچنین برای مشاهده آخرین تحلیل ها روی تحلیل بیت کوین و ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 4 =