تحلیل قیمت بایننس کوین: بریک اوت تا ۳۰۰ دلار| ۵ دی

۰۵ دی ۱۴۰۲
تحلیل قیمت بایننس کوین: بریک اوت تا 300 دلار| 5 دی

پس از یک دوره معاملاتی کم فروغ، قیمت بایننس کوین سرانجام روند مثبت پیدا کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت BNB بیش از ۹ درصد رشد کرده و در یک هفته گذشته عملکرد مثبت ۱۵ درصد را به نمایش گذاشته است.

پیش از این بایننس کوین در یک رنج باریک بین ۲۲۲.۷ و ۲۳۰.۲ دلار معامله می شد. اما با قدرت گرفتن گاوهای بازار، این رنج شکسته شد با یک رالی کوتاه قیمت تا مقاومت ۲۴۷.۲ دلار افزایش یافت.

نمودار 4 ساعته قیمت بایننس کوین / تتر

نمودار ۴ ساعته قیمت بایننس کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

بعد از این رشد، قیمت پولبکی را تجربه کرد که همه سودها را از بین برد و تا حمایت ۲۳۰.۲ دلار کاهش یافت. پس از آن دوباره مومنتوم صعودی چیره شد و جهش ۱۱ درصدی صورت گرفت.

سپس قیمت BNB بین ۲۴۷.۲ و ۲۵۵.۵ دلار در نوسان بود. با این حال، نبود مومنتوم موجب اصلاح ۸.۵ درصدی شد. این بار با رو به رو شدن با مقاومت ۲۳۸.۳ دلار، خریداران قدرتمند عمل کردند که این جهش ۱۴ درصدی قیمت را به دنبال داشت.

در نهایت قیمت رفتار حاشیه ای پیدا کرده و بین ۲۶۴.۸ و ۲۷۲ دلار در نوسان است. بریک اوت اخیر بالاتر از مقاومت نشانگر قدرت صعودی در بازار است.

تحلیل تکنیکال قیمت بایننس کوین

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد هیستوگرام اندیکاتور مکدی در حال افزایش است که رشد فشار خرید را نشان می دهد. علاوه بر این رشد میانگین های متحرک احتمال رشد قابل توجه قیمت را منعکس می کند.

در صورت حفظ وضعیت صعودی بالاتر از حمایت ۲۸۰.۷ دلار، خریدارها دوباره کنترل را به دست خواهند گرفت و به هدف ۲۹۰ دلار حمله خواهند کرد. شکسته شدن این سطح می تواند راهگشای فتح هدف بعدی یعنی مقاومت ۳۰۰ دلار در هفته آینده باشد.

اما در صورتی که فروشندگان برتری خود را پس بگیرند، احتمال تست حمایت ۲۶۴.۸ دلار وجود خواهد داشت. اگر قدرت خرس ها ادامه پیدا کند، افت بیشتر تا حمایت ۲۵۵.۵ دلار محتمل خواهد بود. توصیه می شود تریدرها این سطوح کلیدی را در نظر بگیرند تا در صورت لزوم اقدام نمایند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت بایننس کوین: بریک اوت تا ۳۰۰ دلار| ۵ دی» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptosheadlines
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *