تحلیل بلندمدت بونک: پیش بینی قیمت بونک تا سال ۲۰۳۰ | ۳۰ دی

۳۰ دی ۱۴۰۲
تحلیل بلندمدت بونک: پیش بینی قیمت بونک در آینده | 30 دی

ارز دیجیتال بونک (BONK) که یک میم کوین در شبکه سولانا است محبوبیت زیادی به دست آورده است. قیمت بونک در عرض ۳۰ روز ۱۲۰۰ درصد رشد کرد. این باعث شد سرمایه گذاران زیادی به بازار این میم کوین جدید وارد شوند. هم اکنون بونک در بیش از ۵۰۰ هزار کیف پول موجود است و ارزش بازار بیش از ۲.۵ میلیارد دلاری دارد.

ارز دیجیتال بونک چیست؟

بونک میم کوین محبوب ساخته شده بر بستر شبکه سولانا است. این ارز دیجیتال محبوبیت خود را مدیون کمپین تبلیغاتی در تیک تاک است که توجه زیادی را به آن معطوف کرد.

بر خلاف اکثر میم کوین ها که صرفاً یک شوخی هستند و چیزی برای ارائه ندارند، پروژه بونک در حال ساخت محصولات جدیدی است. تاکنون مجموعه NFT، یک ربات معاملاتی و یک توکن سواپ توسط این پروژه ارائه شده است. همچنین در چندین پروژه در شبکه سولانا از این ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت برای ایجاد NFT، قمار و غیره استفاده می شود.

وضعیت فعلی بونک

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Bonk (megaBONK)
نام اختصاری MBONK
عرضه ی کل ۴,۰۰۰,۰۰۰ دلار
مقدار در گردش ۳,۰۰۰,۰۰۰ دلار
وب سایت رسمی https://www.megabonk.com/

پیش بینی قیمت بونک

قیمت بونک در دسامبر ۲۰۲۳ به اوج خود در ۰.۰۰۰۰۳۴۷۹ دلار رسید. پیش بینی ها نشان می دهد قیمت بونک تا پایان سال ۲۰۲۴ می تواند به حداکثر  ۰.۰۰۰۰۷۵۲۴ دلار برسد. کف قیمت در سال ۲۰۲۴ حوالی ۰.۰۰۰۰۱۰۹۶ دلار و میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۳۲۱۴ دلار محاسبه شده است.

همچنین کارشناسان تکوپدیا برآورد کرده اند قیمت BONK در سال ۲۰۲۵ به حداکثر ۰.۰۰۰۰۹۳۶۷ دلار برسد. در سال ۲۰۲۵، کف قیمت ۰.۰۰۰۰۷۰۲۵ دلار و میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۸۱۹۶ دلار خواهد بود.

اما پیش بینی قیمت بونک در سایت کوین کدکس حداقل و حداکثر قیمت این ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۵ را به ترتیب ۰.۰۰۰۰۱۰ و ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار برآورد کرده است. به گزارش میهن سیگنال، حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۶، ۰.۰۰۰۰۶۷۴۷ و حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۷، ۰.۰۰۰۰۳۲۷۴ دلار خواهد بود.

بر اساس پیش بینی ها در سال ۲۰۲۸ قیمت Bonk به حداکثر ۰.۰۰۰۰۴۹۴۴ دلار خواهد رسید و در سال ۲۰۲۹ قیمت تا حداکثر ۰.۰۰۰۰۴۸۷۴ دلار پیشروی خواهد کرد.

پیش بینی های بلندمدت تر نیز نشان می دهد قیمت بونک در سال ۲۰۳۰ بین ۰.۰۰۰۸۴۲۵ و ۰.۰۰۱۴۶۳۸ دلار نوسان خواهد داشت و میانگین قیمت در این سال ۰.۰۰۱۱۵۳۱۹ دلار خواهد بود.

آیا بونک برای سرمایه گذاری خوب است؟

قیمت بونک قبلاً در ماه های نوامبر و دسامبر سال ۲۰۲۳ رشد نجومی داشته و ممکن است مدتی را در فاز اصلاح سپری کند. رشد قیمت میم کوین ها معمولاً قابل پیش بینی نیست زیرا به عوامل متعدد اجتماعی و احساسی بستگی دارد.

در صورتی که قصد خرید بونک را دارید با در نظر گرفتن شرایط کلی بازار، در عقب نشینی های قیمت اقدام به خرید نمایید و نه در اوج های قیمت که احتمال متضرر شدن زیاد است.

منابع

https://www.techopedia.com/cryptocurrency/bonk-price-prediction

https://coincodex.com/crypto/bonk-token/price-prediction

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت بونک: پیش بینی قیمت بونک تا سال ۲۰۳۰ | ۳۰ دی» با ما درمیان بگذارید.

برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *