تحلیل بیت کوین ۱۸ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین ۱۸ دی ۹۹

تحلیل بیت کوین 18 دی 99

بیت کوین مفهوم “خرید بیش از حد” را تعریف می‌کند زیرا ارزش بازار رمزنگاری شده بیش از ۱ تریلیون دلار است.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • BTC در یک دوره چند ماهه صعودی ارزش بازار را تا حد رسیدن به ۱ تریلیون دلار هدایت می‌کند.
  • BTC به طور مداوم در حال تعریف مجدد شرایط خرید بیش از حد در بازارهای صعودی است.
  • معامله‌گران حدس می‌زنند که BTC تا ۴۰،۰۰۰ دلار افزایش یابد، در حالی که هدف میان مدت ۵۰،۰۰۰ دلار تعیین شده است.

بازار ارزهای رمزنگاری شده به دنبال شکستن ارزش مارکت ۱ تریلیون دلاری، به یک مرحله باورنکردنی دست یافته است. علاقه‌مندان به ارز دیجیتال این موفقیت تاریخی را در میان بی‌ثباتی شدید و صعود بیت کوین به یک رکورد جدید، بیش از ۳۷۰۰۰ دلار، جشن گرفتند.

بیت کوین همچنان به هدایت چرخه صعودی می‌پردازد

به گزارش میهن سیگنال دارایی‌های دیجیتال پس از تقریباً سه ماه روند صعودی به رهبری بیت کوین به نقطه عطف خود رسیده‌اند. دلیل این تجمع افزایش تقاضای بازرگانان سوداگرانه توسط استراتژی‌های مختلف در صنعت بوده است. علاوه بر این، افراد با ارزش خالص بالا، خریداران سازمانی سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری توسط MicroStategy و سایر روندهای بعدی سرمایه‌گذاران را در این صعود عظیم سهیم کرده‌اند.

ارز رمزنگاری پرچمدار در جریان معاملات در روز پنجشنبه، به بالاترین قیمت ۳۷،۰۰۰ دلار رسید. فقط در مدت ۱۲ ماه، بیت کوین چهار برابر ارزش خود افزایش داده است و در حال حاضر سهم شیر از بازار ارزهای رمزپایه را به خود اختصاص داده است. طبق داده‌های  CoinMarketCap، نرخ دامیننس بیت کوین در ۶۸.۵٪ است و تمام آلت کوین‌ها فقط ۳۲.۵٪ از سهم بازار را دارند.

ارز دیجیتال برتر بازارهای صعودی بیش از حد خریداری شده را دوباره تعریف می‌کند

روند صعودی در حال انجام، شاخص‌های تکنیکال فصلی را مورد آزمایش قرار می‌دهد، به ویژه هنگامی که صحبت از شاخص مقاومت نسبی (RSI) می‌شود، که به شناسایی شرایط خرید بیش از حد و فروش بیش از حد در بازارها کمک می‌کند. معمولاً یک شرایط خرید بیش از حد نشان می‌دهد که یک دارایی بالاتر از ارزش واقعی بازار خود معامله می‌شود. بنابراین، وضعیت با تغییر قیمت در عمل همراه است.

از طرف دیگر، شرایط فروش بیش از حد بازار نشان می‌دهد که بازار کم ارزش است و اشاره به اصلاح دارد. با این حال، روند مداوم صعودی قیمت بیت کوین شاهد این بوده است که بازارهای صعودی شرایط خرید بیش از حد را تجربه کرده و بیش از حد خریداری شده‌اند.

تحلیل تکنیکال

تحلیل BTC در نمودار زیر نشان می‌دهد که حتی بازارهای بزرگ گاوی نیز در حال رشد هستند تا بیش از حد مورد خرید قرار گیرند. در نتیجه، سطح خرید بیش از حد تاریخی نیز در حال گسترش است و از نظر تاریخی بیش از حد خریداری شده است. در همین حال، پیکان‌های قرمز در نمودار نقاط میانی دقیقی را مشخص می‌کنند که پیشرفت‌های سهموی در آنها اعمال می‌شود.

پیشرفت‌های سهموی بیت کوین در نمودار هفتگی

پیشرفت‌های سهموی بیت کوین در نمودار هفتگی

در حال حاضر، BTC در پی عقب نشینی جزئی از سطح نزدیک به ۳۸۰۰۰ دلار، در حدود ۳۷۰۰۰ دلار معامله می‌شود. RSI در حال حاضر در منطقه فروش بیش از حد است، اما همانطور که در بالا بحث شد، در بازار مداوم گاوی، بیت کوین تمایل دارد که در شرایط خرید بیش از حد باقی بماند. بنابراین نیاز به تجزیه و تحلیل بازار جامع، با در نظر گرفتن نوسانات فوق العاده بالا است.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار 4 ساعته

شاخص‌های تکنیکال در نمودار ۴ ساعته

بازار گاوی بیت کوین علی رغم مقاومت ۳۸۰۰۰ دلاری دست نخورده به نظر می‌رسد. حمایت بالا، ترجیحاً بالاتر از ۳۷،۰۰۰ دلار، ممکن است خواستار سفارش خرید بیشتر شود زیرا سرمایه‌گذاران و معامله‌گران همچنان قیمت خود را به ترتیب ۴۰،۰۰۰ و ۵۰،۰۰۰ دلار حدس می‌زنند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =