تحلیل بیت کوین ۲۲ تیر ۹۹

۲۲ تیر ۱۳۹۹
تحلیل بیت کوین 22 تیر 99

معاملات بیت کوین در نزدیکی سطح شکست به بالا یا پایین قرار دارد، در این تحلیل بررسی می‌کنیم که چرا سطح ۹۴۰۰ دلار را نگه داشته است.

بیت کوین نسبت به قیمت دلار آمریکا بالاتر از سطح حمایت‌های ۹۱۰۰ و ۹۲۰۰ دلاری است. BTC در حال شکل دادن یک الگوی مهم شکست است و برای یک حرکت صعودی پایدار باید ۹۴۰۰ دلار را بشکند.

نکات برجسته تحلیل بیت کوین

  • بیت کوین بالاتر از سطح حمایت ۹۱۲۰ دلاری و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده معامله می‌شود.
  • قیمت در نزدیکی سطح ۹۴۰۰ و ۹۵۰۰ دلار با مقاومت شدید روبرو است.
  • در نمودار ۴ ساعته جفت BTC/USD یک الگوی شکست قدرتمند با مقاومت در ۹۳۸۰ دلار وجود دارد.
  • این ارز باید برای صعود بالاتر از سطوح ۹۴۰۰ دلار و ۹۵۰۰ دلار قرار بگیرد.

مقاومت‌ها

در هفته گذشته، بیت کوین تلاش کرد تا از سطح مقاومت اصلی ۹۵۰۰ دلار پیشی بگیرد، اما با شکست مواجه شد.قله  BTC هفتگی با قیمت ۹۴۸۰ دلار تشکیل داد و بعد تصحیح نزولی را آغاز کرد.

شکستی زیر سطوح حمایت ۹۴۰۰ دلار و ۹۳۰۰ دلار وجود دارد. قیمت حتی سطح ۵۰٪ فیبوناچی از حرکت صعودی از ۸۹۱۲ دلار به ۹۴۸۰ دلار را شکست. سرانجام، قیمت زیر حمایت ۹۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساده قرار گرفت.

BTC  منطقه اصلی حمایت ،۱۲۰ دلاری را که گاوها ظاهر می‌شدند، را لمس کرد. به نظر می‌رسد که سطح ۶۱.۸٪ فیبوناچی اصلاحی به عنوان یک حمایت قوی عمل می‌کند.

شاخص های تکنیکال در تحلیل بیت کوین

شاخص های تکنیکال در تحلیل بیت کوین

مهم‌تر از همه، در نمودار ۴ ساعته یک الگوی مهم شکست با مقاومت در ۹۳۸۰ دلار وجود دارد. در حال حاضر این ارز در حال افزایش است و بالاتر از ۹۲۰۰ دلار و ۱۰۰ SMA معامله می‌شود.

در روند صعودی، مقاومت اولیه در سطح ۹۳۵۰ دلار است. اولین مقاومت عمده نزدیک به مقاومت مثلث در ۹۴۰۰ دلار است. شکست موفقیت آمیز و بسته شدن قیمت بالاتر از ۹۴۰۰ دلار احتمالاً یک حرکت صعودی پایدار بالاتر از مقاومت ۹۵۰۰ دلاری را ایجاد می‌کند. اگر گاوها موفق شوند، قیمت ممکن است به سطح ۹۶۰۰ و ۹۸۰۰ دلار صعود کند.

شکست نزولی بیت کوین

اگر بیت کوین برای شکستن سطح مقاومت ۹۴۰۰ و ۹۵۰۰ دلار موفق نشود، احتمال نزول وجود دارد. اولین حمایت اصلی نزدیک به خط روند پایین مثلث با قیمت ۹۲۰۰ دلار است.

حمایت اصلی نزدیک به ۹۱۲۰ دلار است که در زیر آن خرس‌ها احتمالاً در روزهای آینده کاهش بیشتری را در زیر سطح ۹۰۰۰ دلار و ۸۸۰۰ دلار نشان خواهند داد.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بیت کوین ۲۲ تیر ۹۹» با ما درمیان بگذارید.

9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *