تحلیل قیمت بیت کوین ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

تحلیل قیمت بیت کوین 24 اردیبهشت 1400

بیت کوین از روز ۴ شنبه به زیر ۵۰ هزار دلار رسیده است. در پایین نمودار، نزدیک ترین حمایت بین ۴۶۰۰۰ و ۴۷۰۰۰ دلار قرار دارد و از افت بیشتر قیمت جلوگیری می کند. همزمان، سطح ۵۰۰۰۰ به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کند که مانع افزایش قیمت شده است.

پس از افت قیمت در روز چهارشنبه، قیمت بیت کوین هنوز تا سطوح موردنظر تریدرها بازیابی نشده است. جنگ پشت دیوار ۵۰ هزار دلار به نفع هیچ یک از دو گروه خریداران و فروشندگان نبوده و بنابراین رفتار حاشیه ای قیمت ادامه خواهد داشت.

نمودار 4 ساعته قیمت بیت کوین / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در نمودار ۴ ساعته یک الگوی کف دوقلو شکل گرفته که در تحلیل تکنیکال یک نشانه شدیدا مثبت است. این الگو معمولا زمانی تایید می شود که قیمت از حمایت پایینی بازمی گردد و به سمت قله قبلی پیش می رود. تعیین حمایت ها و مقاومت های مهم از تایید شدن یک الگوی ناموفق جلوگیری می کند.

همزمان، با شکست به بالاتر از ۵۰۰۰۰ دلار، بازیابی و حرکت بالقوه قیمت به سمت ۶۰۰۰۰ دلار تایید می شود. علاوه بر این، پایدار ماندن حمایت در کف دوقلو نشان دهنده شروع یک روند صعودی است.

اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال های متفاوتی نشان می دهند. با این حال RSI در سطح خنثای ۴۰ قرار گرفته که گویای ادامه رفتار حاشیه ای پیش از هرگونه بازیابی قیمت می باشد.

 

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

منبع: کوین گیپ
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *