تحلیل قیمت بیت کوین: بازار گاوی وارد مرحله جدیدی می شود| ۴ اردیبهشت

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
تحلیل قیمت بیت کوین: بازار گاوی وارد مرحله جدیدی می شود| 4 اردیبهشت

قیمت بیت کوین در فاز تقویت و تجمع قرار دارد اما به زودی این مرحله به پایان می رسد. قیمت BTC به سمت اوج یک الگوی پرچم صعودی در حال پیشروی است و بریک اوت از آن می تواند شروع فاز بعدی بازار گاوی بیت کوین باشد.

با وجود شرایط منفی اقتصاد جهانی، بیت کوین هنوز وضعیت صعودی خود را حفظ کرده است زیرا ماهیت ایجاد ارزهای دیجیتال مقابله با اینگونه شرایط و اقتصاد بیمار ناشی از بدهی بانک ها و از بین رفتن ارزش پول کاغذی بوده است.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین / تتر

نمودار روزانه قیمت بیت کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

تحلیل میهن سیگنال از نمودار روزانه نشان می دهد قیمت بیت کوین برای مرحله بعدی حرکت صعودی آماده است.  حتی در شرایط تنش های خاورمیانه، قیمت توانسته سطح ۶۰ هزار دلار را حفظ کند.

احتمالا حرکت به بالای پرچم مسیر بعدی قیمت خواهد بود. مقاومت ۶۹۰۰۰ که سقف تاریخی در چرخه گاوی سال ۲۰۲۰-۲۰۲۱ بود هدف بعدی بیت کوین خواهد بود. پس از آن هم سقف الگو در ۷۲۰۰۰ دلار احتمالا لمس خواهد شد.

پیش بینی قیمت بیت کوین در آینده

اگر این الگوی پرچم صعودی شکسته شود، با استفاده از ابزار اکستنشن فیبوناچی، سطوح ۱۰۰۰۰۰ دلار و ۱۵۰۰۰۰ دلار اهداف بعدی خواهند بود. این سطوح  مدت هاست که طبق نظر کارشناسان به عنوان اهداف بلندمدت بیت کوین بعد از هاوینگ مطرح شده اند.

طبق داده های تاریخی از سه چرخه قبلی بازارهای گاوی بیت کوین، به نظر می رسد هدف ۱۰۰ هزار دلار یک پیش بینی بدبینانه برای سقف قیمت بیت کوین در چرخه فعلی است. برخی کارشناسان در مقابل معتقدند با ورود سازمان ها و شرکت های مختلف به سرمایه گذاری های ارز دیجیتال و به خصوص بیت کوین، این چرخه با چرخه های صعودی قبلی متفاوت است. اگر این دوره واقعا متفاوت باشد، ممکن است قیمت BTC تا سطح ۳.۶۱۸ اکستنشن فیبوناچی در ۲۰۰۰۰۰  یا سطح ۴.۶۱۸ فیبوناچی در ۲۴۰۰۰۰ دلار پیش برود.  البته در این مسیر ممکن است اصلاح های سنگینی هم رخ بدهد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت بیت کوین: بازار گاوی وارد مرحله جدیدی می شود| ۴ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *