بیت کوین برای صعود به زمان نیاز دارد + پیش بینی آینده

۱۱ خرداد ۱۴۰۳
بیت کوین برای صعود به زمان نیاز دارد + پیش بینی آینده

قیمت بیت کوین (BTC) به رفتار حاشیه ای خود ادامه داده و کمی افت کرده است. این دهمین روز است که این پرایس اکشن ادامه دارد. حمایت قوی، قیمت را بالاتر از ۶۷۰۰۰ دلار حفظ کرده و به نظر می رسد با گذشت زمان، پایه های یک صعود قوی که همه را شگفت زده کند تشکیل خواهد شد.

رفتار غیرمنطقی بازار در چنین شرایطی ممکن است ادامه پیدا کند. بیت کوین مدتی است رفتار حاشیه ای دارد. نه تنها در ۱۰ روز گذشته بلکه از ۱۴ مارس که سقف تاریخی آن ثبت شد این وضعیت ادامه داشته است. برای سرمایه گذارانی که آشنایی زیادی با بازارهای مالی ندارند ممکن است این دو ماه به اندازه یک عمر سخت گذشته باشد و بسیاری از آنها حتی مجبور به فروش دارایی های خود به خصوص هنگام افت قیمت تا ۵۶۶۰۰ دلار شده باشند.

اما واضح است که رفتار بیت کوین در این دو ماه هم بخشی از چرخه طبیعی بازار بوده و به آن برای ساخت پایه های یک چرخه گاوی کمک می کند. این ساختار بازار می تواند به عنوان پایه محکمی برای حمله بیت کوین به سطوح بالاتر عمل کند.

نمودار روزانه قیمت بیت کوین / دلار

نمودار روزانه قیمت بیت کوین / دلار

تحلیل تکنیکال میهن سیگنال نشان می دهد قیمت حمایت خوبی را در پایین دارد و با رفتار حاشیه ای خود در حال ساخت یک الگو است.

برخی ممکن است تصور کنند بیت کوین قبلا صعود خود را شروع کرده است. اما با افزایش نرخ تورم، فدرال رزرو احتمالا نرخ بهره را حفظ خواهد کرد و در شرایط بدتر حتی افزایش خواهد داد. با کنترل نقدینگی، بیت کوین هم جای زیادی برای صعود نخواهد داشت و به رفتار حاشیه ای خود ادامه خواهد داد.

البته آینده نه چندان دور برای بیت کوین امیدوارکننده است. با نگاهی به اندیکاتورها می توان دریافت رالی بعدی بیت کوین به زودی اتفاق خواهد افتاد و اینکه بیت کوین تنها به زمان نیاز دارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «بیت کوین برای صعود به زمان نیاز دارد + پیش بینی آینده» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *