تحلیل قیمت بیت کوین: به سمت قله های جدید | ۸ فروردین

۰۸ فروردین ۱۴۰۳
تحلیل قیمت بیت کوین: به سمت قله های جدید | 8 فروردین

قیمت بیت کوین نشانه های مثبتی را در اندیکاتورها ثبت کرده است. از جمله این نشانه های صعودی می توان به رشد مداوم هولد کردن حداقل ۱۰۰۰ بیت کوین در کیف پول ها در ۵ روز اخیر اشاره کرد. عرضه بیت کوین در کوین بیس به پایین ترین سطح خود از سال ۲۰۱۸ رسیده که برداشت قابل توجه بیت کوین از صرافی ها را نشان می دهد.

این کمیاب شدن در صرافی ها همراه با قرارگرفتن خط EMA کوتاه مدت بالاتر از خطوط بلندمدت  زمینه را برای بول ران احتمالی فراهم کرده است. این نشانه روند صعودی قریب الوقوع است که خبر از آینده درخشان این ارز دیجیتال می دهد.

تحلیل قیمت بیت کوین

نمودار ۴ ساعته بیت کوین، سیگنال صعودی را نشان می دهد. یک خط EMA کوتاه مدت به بالای خط EMA بلندمدت رسیده که افزایش فشار خرید و احتمال ادامه روند صعودی را منعکس می کند.

نمودار 4 ساعته قیمت بیت کوین / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین / دلار

طبق تحلیل میهن سیگنال، برخورد اخیر این خطوط به عنوان سیگنال صعودی تعبیر می شود که می تواند قیمت بیت کوین را تا یک سقف تاریخی جدید هدایت کند. اگر مومنتوم کافی ایجاد شود و  اعتماد سرمایه گذاران حفظ شود، این اتفاق خواهد افتاد. رسیدن به یک سقف تاریخی جدید در آستانه هاوینگ و عبور از سقف قبلی در ۷۳۷۹۷ دلار  دشوار به نظر نمی رسد.

در مقابل، در صورتی که روند صعودی متوقف شود یا عوامل خارجی ایجادکننده عدم قطعیت تأثیر خود را بگذارند، خطر عقب نشینی قیمت وجود دارد. اگر فشار خرید کاهش یابد و مومنتوم صعودی حفظ نشود، احتمال بازگشت تا حمایت های پایین تر از جمله سطح ۶۰۰۰۰ دلار وجود دارد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت بیت کوین: به سمت قله های جدید | ۸ فروردین» با ما درمیان بگذارید.

منبع:beincrypto
1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *