قیمت ایاس (EOS) امروز ۲ خرداد ۱۴۰۳

۴۸,۲۵۷ تومان
چهل و هشت هزار و دویست و پنجاه و هفت تومان
$0.84 ۰.۸۴ دلار
۴۸,۲۵۷ تومان
چهل و هشت هزار و دویست و پنجاه و هفت تومان
۰.۸۴ دلار
-3.37%
تغییرات ۲۴ ساعت
؟
تغییرات ۲۴ ساعت گذشته
1,126,669,119 EOS
عرضه در گردش
$950,689,434
ارزش بازار
$0.48 $22.89
پایین ترین
بالاترین
  • خلاصه
  • فنی
  • میزان محبوبیت
  • حجم و عرضه در گردش
  • تیم
  • سرمایه‌گذاران
  • درباره
  • مقالات

ایاس یا EOS با نماد EOS یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 950,689,434 دلار در رتبه 91 قرار دارد. هر واحد از EOS در این لحظه با قیمت 0.84 دلار با احتساب نرخ تتر 57,190 تومانی که معادل 48,257 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 126,707,257 دلار است.
قیمت ایاس در 24 ساعت گذشته -3% تغییر داشته است. در نمودار EOS بالاترین قیمت در همه زمان ها 23 دلار بوده که الان حدود -96% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار EOS کمترین قیمت در همه زمان ها 0.48 دلار بوده که الان حدود 76% با آن فاصله دارد.

ماشین حساب
: تبدیل به
تومان دلار
ایاس
تومان
دلار
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۸%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۷%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۶۸%
wallet icon
میزان محبوبیت
۸۷%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%

بررسی فنی ارز ایاس

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۲۳,۶۲۹
ستاره‌ها ۱۱۲
تماشاگرها ۱۷
شاخه‌ها ۶۸
آخرین Commit ۲,۰۲۴

محبوبیت ایاس در شبکه های اجتماعی

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز ایاس

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

تیم سازنده ارز ایاس

زمانی که یک تیم قدرتمند یک پروژه ارزدیجیتال را رهبری میکنند، شما میتوانید اطمینان بهتری به آن پروژه کنید.

Yves La Rose
Yves La Rose CEO of ENF
Ted Cahall
Ted Cahall COO of ENF
نمایش 0 عضو دیگر

سرمایه‌گذاران

INBlockchain
INBlockchain https://twitter.com/iiblockchain
Parallax Digital
Parallax Digital United States
360 Innovation Capital
360 Innovation Capital China
Blockchain Capital
Blockchain Capital San Francisco, California
8Decimal
8Decimal
TaaS Fund
TaaS Fund Singapore
HASHED
HASHED South Korea
Kosmos Capital
Kosmos Capital
SVK Crypto
SVK Crypto United Kingdom
نمایش 7 سرمایه گذار دیگر

معرفی ارز ای او اس (EOS)

پلتفرم ایاس در سال 2018 توسط شرکت بلاک وان ایجاد شد. این شبکه دارای یک ارز دیجیتال بومی به نام ایاس با نام اختصاری EOS است. در عرضه اولیه توکن های ایاس بیش از 41 میلیارد دلار سرمایه جمع آوری شد. توکن های ایاس ابتدا روی شبکه اتریوم قرارداشتند اما بعدا به شبکه اصلی ایاس منتقل شدند. استخراج ارز دیجیتال ایاس تنها برای توسعه دهندگان شبکه آن فراهم است و عمومی نمی باشد. از مزیت های شبکه ایاس می توان به امکان تایید اعتبار کاربر و تعیین درجات مختلف دسترسی برای کاربر، ذخیره سازی ابری برای نرم افزارهای ایجاد شده در این پلتفرم، گستردگی مقیاس (تا یک میلیون تراکنش در ثانیه) آن، بالابودن سرعت، حداکثر کارایی و حذف هزینه ها در این شبکه اشاره کرد.

در واقع EOS پلتفرمی است که رمز ارزی به همین نام دارد. این پلتفرم مدعی این است که می خواهد سه مشکل اصلی شبکه یعنی سرعت، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای همیشه برطرف کند. تا کنون شرکت های زیادی با این ادعا وارد بازار شده اند. در این مقاله به شما می گوییم که EOS چیست،برای خرید آن چکار باید کرد و چرا ادعا می کند با دیگر شرکت ها متفاوت است.

هر روزی که می‌گذرد، واژه‌ی رمز ارز بیشتر شناخته و محبوب می‌شود. افراد بسیاری را می‌بینیم که درمورد رمز ارزهای مختلف تحقیق می‌کنند و به‌دنبال خرید ارزی هستند که به بهترین حالت نیازها و خواسته‌های آن‌ها را برطرف کند. برخی صرفاً بیت کوین را می‌شناسند و به آن اعتماد دارند، و برخی به سمت آلتکوین های کمتر شناخته‌شده جذب می‌شوند. اخیراً نیز توجه جامعه‌ی کاربری در سراسر جهان به‌سوی EOS جلب شده است. درعین‌حال، بسیاری هنوز نمی‌دانند که واقعاً EOS چیست و اینکه خرید EOS به چه صورت است.

در این مقاله به شما خواهیم گفت که EOS چیست، چه کسی آن را به وجود آورده، شرکت سازنده آن چیست و چگونه کار می‌کند. در نهایت در مورد چگونگی خرید EOS نیز توضیحاتی می‌دهیم.

تاریخچه EOS

اولین زمانی که EOS معرفی گردید، به اواسط سال ۲۰۱۷ باز می گردد که شرکت Block.one به فکر ایجاد پلتفرمی با نام EOSIO افتاد که بتواند بر بستر سبکه بلاکچین فعالیت کند. نسخه اولیه این پلتفرم در تاریخ یک ژوئن ۲۰۱۸ به صورت متن باز ارائه گردید. به منظور ایجاد اطمینان در شبکه بلاکچین و راه اندازی پلتفرم ارز رمزپایه، EOS حدود یک میلیارد توکن را تحت پلتفرم ERC-20 ارائه داد و در شبکه تزریق نمود.

این اقدام باعث شد تا زمانی که نرم افزار اصلی انتشار نیافته، هر کسی بتواند بلاکچین EOS را پیاده سازی کرده و از آن استفاده کند. مدیر ارشد کمپانی EOS، آقای برندن بلومر نیز پس از آن اعلام نمود که مقدار ۱ میلیارد دلار امریکا برای پشتوانه این ارز دیجیتال فراهم شده است و به همین علت در قدم اولیه، هر توکن EOS به مبلغ ۱ دلار خرید و فروش شد.

پس از آن نسخه های مختلفی از نرم افزار EOS منتشر شد که هر کدام بروز رسانی های خاص خود را دارا بودند. موفقیت این ارز و استقبال خوبی که از آن شد، باعث شد تا در مدت کوتاهی به محبوبیت بالایی دست پیدا کند و از اواسط اکتبر ۲۰۱۷ تا اواسط فوریه ۲۰۱۸ رشد بسیار گسترده ای داشته باشد.

در زمانی که همه ارزهای دیجیتال به قیمت اوج خود نزدیک می شدند، EOS نیز توانست قیمت ۲۲.۵ دلار را به ثبت برساند و پس از آن وارد یک بازار خرسی طولانی مدت، همچون سایر ارزهای دیجیتال گردید. البته این موضوع سبب نشد تا این ارز به پیشرفت خود ادامه ندهد.

با اینکه کمتر از دو سال از معرفی EOS به عنوان یک ارز دیجیتال می گذرد، اما این ارز در همین مدت کوتاه توانست تا رقبای قدرتمندی همچون لایت کوین و بیت کوین کش را کنار زده و در مقام چهارم برترین ارزهای دیجیتال از نظر حجم بازار قرار گیرد. این موفقیت سبب شد تا در برخی کشورها مثل چین، حجم خرید EOS حتی از ارزهایی همچون بیت کوین یا اتریوم نیز پیشی گرفته و به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتال در این کشور، شناخته شود.

 

رمز ارز EOS چیست؟

برای آنکه بدانیم EOS چیست، با یک مثال موضوع را برای شما ساده‌تر می‌کنیم. شما اتریوم را می‌شناسید، درست است؟ همان دومین رمز ارز محبوبی که بعد از بیت کوین قرار دارد. یکی از دلایل محبوبیت و شهرت اتریوم این است که صرفاً یک رمز ارز پرطرفدار نیست. درواقع اتریوم علاوه بر اینکه رمز ارزی با همین نام است، یک شبکه زنجیره بلوکی است که به دیگر رمز ارزها اجازه می‌دهد از محیطش استفاده کنند و در آنجا ساخته شوند.

EOS.IO  نیز به همین شکل است. EOS رمز ارز است و EOS.IO همان شبکه‌ی زنجیره بلوکی است که این رمز ارز روی آن قرار دارد. اما احتمالاً بخواهید بدانید که چه چیزی در مورد EOS وجود دارد که آن را خاص کرده است.

همان‌طور که گفتیم، اتریوم چنان توانسته جایگاه بزرگی برای خود به دست آورد که شاید به نظر آید دیگر جایی برای باقی رمز ارز ها و شبکه‌های زنجیره بلوکی نیست. اما EOS.IO قرار است یک استثنا باشد. این برنامه درحال حاضر بر روی شبکه اتریوم (ERC-20) ساخته شده و به‌دنبال آن است تا انقلابی در صنعت زنجیره بلوکی باشد.

از اهداف EOS.IO این است که مسائل و مشکلات مربوط به زنجیره بلوکی را برطرف کند. اکثر افراد با خواندن این جمله، به سه مشکل اصلی زنجیره های بلوکی، یعنی سرعت، انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری فکر می‌کنند.

در سال‌های گذشته شرکت‌ها و افراد بسیاری تلاش کردند تا راه‌هایی برای حل موضوع سرعت و مقیاس‌پذیری زنجیره‌های بلوکی پیدا کنند، و با انعطاف‌پذیرتر کردن آن‌ها تغییراتی اساسی در این فناوری به وجود آورند.  EOS.IO نیز یکی از همین شرکت‌هاست.

شیوه‌ی کار EOS.IO بدین‌صورت است که اطلاعات و داده‌ها را به‌طور مجزا در بلوک‌های کوچک‌تر قرار می‌دهد. درواقع آن‌ها انتظار دارند با این کار، فشاری که بر شبکه وارد می‌شود را کاهش دهند و درنتیجه سرعت را افزایش دهند.

مؤسس شرکت  EOS، دنیل لاریمر است و توجه تیم توسعه‌دهنده بیشتر بر روی برنامه‌های نامتمرکز (dApps)  است. برای آنکه بدانید نحوه‌ی خرید EOS به چه صورت است، قبل از هر چیز باید در مورد نحوه‌ی فعالیت این شبکه و شرکت بدانید.

ساز و کار

هدف اولیه از ارائه پلتفرم EOS، میزبانی از اپلیکیشن های غیر متمرکز، پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، ایجاد فضای ذخیره سازی غیر متمرکز و حل مشکل مقیاس پذیری شبکه هایی همچون بیت کوین و اتریوم بوده است. علاوه بر این، یکی دیگر از اهداف پلتفرم EOS به صفر نزدیک کردن کارمزد تراکنش ها موجود در شبکه می باشد.

EOS در واقع می خواهد اولین سیستم عامل غیر متمرکز را نیز پایه گذاری کند که یک محیط کاربردی را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های غیر متمرکز، ایجاد خواهد کرد. این قابلیت در واقع مشابه با پروژه هایی نظیر پروژه Steemit می باشد که به عنوان اولین شبکه اجتماعی غیر متمرکز، کار خود را آغاز نموده است.

EOS بر اساس الگوریتم اثبات سهام کار می کند. شبکه بلاچین EOSتوسط زبان برنامه نویسی ++C نوشته شده است و قابلیت اجرا به صورت مالتی پلتفرم را نیز داراست. این ارز دیجیتال قابلیت استخراج ندارد و برای بدست آوردن آن، تنها راه موجود خرید EOS می باشد.

در حقیقت می توان گفت که EOS قبل از این که یک ارز دیجیتال باشد، در واقع پلتفرمی برای ایجاد اپلیکیشن های غیر متمرکز می باشد که بدون پرداخت هزینه می توان از شبکه بلاکچین آن استفاده نمود و توسعه دهندگان می توانند اپلیکیشن های خاص خود را روی آن پیاده سازی کنند.

چرا باید به خرید EOS فکر کنید؟

زمانی که با حجم و تنوع بالایی از رمز ارز ها در بازار مواجه باشیم، واقعاً سخت است که بتوان تصمیم گرفت کدام یک را در سبد پرتفولیو خود قرار دهیم و کدام را به کل نادیده بگیریم. حتی اگر با توجه به یکسری عوامل خاص، گزینه‌های مشخصی را حذف کنید، باز هم گزینه‌های بسیار دیگری وجود خواهند داشت که برای هیچ‌کدام از آن‌ها قطعیتی همیشگی وجود ندارد.

با توجه به این موضوع، سؤالی که ایجاد می‌شود این است که پس چرا باید به خرید EOS فکر کنیم؟ آیا این رمز ارز ارزشش را دارد یا این هم یک پروژه‌ی تقلبی دیگر است که وانمود می‌کند می‌خواهد فناوری خاصی به بازار عرضه کند؟

با بررسی‌هایی که صورت گرفته، به نظر می‌رسد که EOS قانونی است (این موضوع شامل حال رمز ارز EOS و هم پلتفرم EOS.IO می‌شود). بعد از انتشار اولیه که از طریق ICO صورت گرفت، این شرکت توانست توجه خوبی به‌سوی خود جلب کند، و تیم EOS در تلاش است تا نوآوری خود را توسعه دهد.

البته که EOS.IO اهداف جاه‌طلبانه‌ای برای خود مشخص کرده، بااین‌حال برای تحقق بخشیدن آن‌ها سخت در تلاش است. همچنین، به نظر می‌رسد این شرکت چشم‌اندازی مشخص برای خود ترسیم کرده که برنامه‌ی مشخصی نیز برای رسیدن به آن‌ها ایجاد کرده است. گروه‌های بسیاری به دنبال عملی کردن ایده‌ی سریع‌تر شدن زنجیره‌های بلوکی هستند، و تنها عاملی که EOS.IO را متمایز خواهد کرد، این است که چقدر می‌تواند در این راه موفق باشد.

پیش بینی آینده ارز ای او اس (EOS)

یکی از دلایلی که آینده روشنی را برای ارز دیجیتال EOS رقم می‌زند این است که سیستم‌عامل آن به ماینرها وابسته نیست؛ بلکه به طور مستقیم به افرادی که از آن استفاده می‌کنند ارتباط دارد. تاکنون این ارز دیجیتال پیشرفت زیادی داشته و در حال توسعه و تکامل است. همچنین توانسته جز ده ارز دیجیتال محبوب باشد و رقبای خود را با سرعت کنار بزند.

خواندن بیشتر نمایش کمتر

آخرین اخبار ایاس

پلتفرم دیفاى ایاس، هک شد
یک سیستم مالى غیمتمرمز(DeFi) دیگر، قربانى حمله هکرى شد. پلتفرم غیرمتمرکز مالى (Defi) شبکه ایاس، هک شد. در جریان این حمله هکرى کاربران این شبکه ۵ میلیون دلار خود را...
قیمت میم کوین های اتریوم حول اخبار امکان تایید ETF، سربه فلک کشید
در ۲۴ ساعت گذشته، میم کوین های مبتنی بر اتریوم مانند پپه، فلوکی اینو و شیبا اینو به دلیل افزایش حدس و گمان ها در مورد تایید صندوق قابل معامله...
از هر ۹۶ نفر روی کره زمین ۱ نفر بیت کوین دارد!
علیرغم مسیری سخت برای صنعت کریپتو، ارزهای دیجیتال و بیت کوین انعطاف پذیری و ادغام مداوم با سیستم های مالی جهانی را نشان داده اند. اولین ETF BTC در ایالات...
خبر مهم: SEC به صرافی ها گفته است تمایل به تایید ETF اتریوم دارد!
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به تایید اسپات ETF های اتریوم تمایل دارد. مقامات SEC به صرافی ها و شرکت‌های درخواست‌دهنده ای تی اف در مورد این...
بیت کوین ۷۰ هزار دلار را پشت سرگذاشت!
بیت کوین (BTC) بهبود قابل توجهی را تجربه کرده است و برای اولین بار در بیش از یک ماه گذشته، سد ۷۰۰۰۰ دلاری را شکست که بیشتر به دلیل افزایش...

تحلیل ایاس

تحلیل آلت کوین ۶ اسفند ۹۹

۰۶ اسفند ۱۳۹۹

تحلیل ایاس ۱۸ مهر ۹۹

۱۸ مهر ۱۳۹۹

تحلیل ایاس ۶ مهر ۹۹

۰۶ مهر ۱۳۹۹

کریپتوپدیا

ریپل (Ripple) چیست؟
شبکه ریپل، شبکه‌ای برای پرداخت‌های زمان واقعی است که امکان انتقال پول و هر نوع دارایی با ارزش مالی را از طریق زیرساخت منبع‌باز، با استفاده از ارزان‌ترین روش‌های ممکن...
ارز دیجیتال کاردانو چیست؟ | آشنایی کامل با ارزدیجیتال ADA
احتمالا تاکنون نام کاردانو را زیاد شنیده‌اید. کاردانو یک شبکه بلاک چین است که برای ساخت و اجرای قراردادهای هوشمند و برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (dApps) از الگوریتم اثبات سهام...
ارزدیجیتال تنسور (tensor) چیست؟
تنسور، توکنی که به طور خاص برای بازار ان‌اف‌تی تنسور در اکوسیستم سولانا طراحی شده، نمونه‌ای از ارزهای جدید و پرطرفدار است. این توکن با هدف‌هایی نظیر تقویت حکمرانی غیرمتمرکز،...
بهترین ارز دیجیتال هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۴
هوش مصنوعی (AI) اخیراً به یکی از مهم‌ترین موضوعات رسانه‌ها تبدیل شده است. با ظهور ChatGPT از OpenAI، علاقه‌مندی عموم به نحوه کمک AI در انجام کارهای روزمره، برنامه‌نویسی و...
ارزدیجیتال سولانا چیست؟ | بررسی آینده ارز solana
در زمان نوشتن این متن، بیش از ۲۵ هزار ارزدیجیتال وجود دارد. تقریبا همه آنها ادعا می‌کنند که ویژگی منحصر به‌فردی دارند، ویژگی‌ای که هیچ پروژه‌ی دیگری در ارزدیجیتال ارائه...

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۹۶۳,۶۶۶,۶۶۶ تومان ۶۹,۴۲۲.۰۳ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۱۴,۰۵۹,۵۵۱ تومان ۳,۷۵۱.۲۹ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۷,۱۹۰ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۵,۱۹۰,۰۰۰ تومان ۶۱۳.۳۴ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۷,۳۸۶ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۰,۱۵۰ تومان ۰.۵۳ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۷,۵۰۵ تومان ۰.۴۸ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۲۷۲,۰۰۰ تومان ۳۹.۸۲ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۴۵۲ تومان ۰.۰۰۰۰۲۵۳۱۴۷ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۲۶,۳۲۴ تومان ۷.۴۳ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۶,۸۹۷ تومان ۰.۱۲ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان ۴۹۹.۵۳ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۹۳۵,۵۵۰ تومان ۱۶.۳۴ دلار
coin-NEAR Protocol نیر پروتکل (NEAR)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۵۹,۰۰۱ تومان ۸.۰۵ دلار
coin-Polygon پالیگان (MATIC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۸%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۱%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۸۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۱,۱۵۰ تومان ۰.۷۲ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴,۹۴۰,۹۷۸ تومان ۸۵.۷۵ دلار
coin-Internet Computer اینترنت کامپیوتر (دفینیتی) (ICP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۵۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۶۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷۳۷,۰۱۷ تومان ۱۲.۸۹ دلار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *