ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ممکن است بازار ارز دیجیتال در این روز متشنج شود

طبق گفته Fundstrat، بازار ارز دیجیتال باید برای نوسانات و حرکات نزولی بیشتر آماده می شود. به همین دلیل است که سرمایه گذاران باید در خرید خود تجدید نظر کنند و مراقب افت احتمالی بازار باشند.

شان فارل از Fundstrat توصیه کرد که افرادی که در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، گزینه های فروش را در موقعیت های بلند مدتی که در سبد خرید خود دارند بخرند و قرار گرفتن در معرض آلت کوین های سوداگرانه را کاهش دهند. نگاه او به بازار به نقدینگی پایین غیرعادی و افزایش احتمالی آن در تعطیلات روز یادبود گره خورده است.

همچنین توجه به این نکته مهم است که بازار اهرم‌ زدایی نمی ‌کند و علاقه باز به اوراق مشتقه در حال حاضر در حال رشد است. شرایط اقتصاد کلان نیز به نفع دارایی های پرخطر مانند انواع ارز دیجیتال در طول چرخه های افزایش نرخ نیست.

فارل انتظار دارد که در تعطیلات آتی همه چیز “عجیب” شود. زیرا بازار با نقدینگی کم، افزایش اهرم مالی و شرایط پولی سخت تر مواجه می شود، که دستور عالی برای نوسان شدید قیمت است.

چرا این روز مهم است؟

از نظر آماری، تعطیلات روز یادبود با نقدینگی کم و حجم کم در بازار همراه است. با افزایش اهرمی بازار، ممکن است شرایطی را شاهد باشیم که در آن بازار به دلیل کمبود نقدینگی با جهش نوسان مواجه شود.

در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، حجم بازار ارز دیجیتال به ترتیب ۴۳ و ۳۵ درصد کاهش یافت که نشان می‌دهد فعالیت بازار امسال نیز در سطح بسیار پایینی باقی خواهد ماند. البته این موضوع با در نظر گرفتن تعداد سرمایه‌ گذاران نهادی که وارد صنعت دارایی‌ های دیجیتال شده‌ اند، اتفاق می افتد.

در پیش ‌بینی روز یادبود، بازار کریپتو تحت فشار فروش بلندمدت ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم و بیت ‌کوین به شدت سرکوب شده است.

متأسفانه، بازار ارز دیجیتال هنوز پس از فروش ناشی از عدم پیوند استیبل کوین UST و Terra به طور کلی فاجعه بهبود نیافته است.

منبع:u.today
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.