ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
تعطيلى ATM هاى بيت كوين در سنگاپور

به دنبال انتشار دستور العمل بانک مرکزی و اداره مالی سنگاپور (MAS) دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‎های خودپرداز ارزهای دیجیتال در سنگاپور بسته شدند.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از بیت کوین نیوز، به دنبال دستور العمل هاى اخیر منتشر شده توسط بانک مرکزی و اداره مالی سنگاپور (MAS) این کشور مجبور شد، دستگاه‎‎‎‎‎‎‎‎ های خودپرداز ارزهای دیجیتال را به طور کل تعطیل کند.

برای پیروی از اعلامیه ناگهانی بانک مرکزی مجبور شدیم که ارائه خدمات توسط ۵ دستگاه خودپرداز را متوقف کنیم. ما همچنان منتظر توضیحات بیشتر از سوی اداره مالی و بانک مرکزی هستیم.

در مصاحبه ى اخیرى که مسئولان بزرگ‌ ترین اپراتور دستگاه ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎های خودپرداز بیت کوین و اتر در سنگاپور با خبرگزارى بلومبرگ انجام دادند،  ضمن ابراز شگفتی از این تصمیم، اظهار کردند که این اقدامات به ناچار و براى پیروى از دستورات انجام شده و ما خودمان هم منتظر توضیحات بیشتر از طرف قانونگذاران هستیم.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتوى، ماه ها پیش راوی منون، مدیرعامل اداره پولی سنگاپور (MAS)، اظهار کرده بود که این کشور قصد دارد خود را به عنوان مرکز و پایتخت جهان برای شرکت‌ های حوزه ارز دیجیتال تثبیت کند. سنگاپور با ایجاد چارچوب قانونی که مشخصا در زمینه مالیاتی به سود صنعت ارزهای دیجیتال است، به دنبال جذب سرمایه‌ ها در این حوزه است.

آقای منون که حدود ۱۰ سال ریاست MAS را بر عهده دارد، عنوان کرد: «با فعالیت‌های مبنی بر ارز دیجیتال، اساساً سرمایه‌گذاری در آینده‌ای موثر است که شکل آن در حال حاضر مشخص نیست.»

منبع:News.bitcoin.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.