سقوط ۲۳ درصدی قیمت دوج کوین

سقوط 23 درصدی قیمت دوج کوین

ثروتمندترین مرد جهان همان طور که با یک توئیت باعث صعود دوج می شود این بار موجب افت این ارز دیجیتال شده است.

ارزش دوج کوین تنها در طی چند ساعت گذشته ۲۳ درصد افت کرده است. این اتفاق پس از اعلام لیست دارندگان عمده دوج کوین توسط ایلان ماسک و اصرار به آنها برای فروش دارایی هایشان رخ داده است.

به گزارش میهن سیگنال، دوج کوین که یکی از نابرابرترین توزیع ها را در دنیای ارز دیجیتال دارد از این جهت اخیرا مورد انتقاد قرار گرفته است. ۲۸.۷ درصد از کل ذخایر این ارز در مالکیت یک نفر است ضمن اینکه تنها ۱۲ نفر حدود ۵۰ درصد از ذخایر این ارز را در اختیار دارند.

ایلان ماسک در توئیتی اعلام کرده است:

اگر دارندگان عمده دوج کوین بیشتر سکه هایشان را بفروشند حمایت من را به دست خواهند آورد. این تمرکز زیاد تنها مشکل واقعی این ارز است.

تنها چند ساعت پس از انتشار این توئیت  قیمت دوج از ۰.۰۶۳ دلار با ۲۳ درصد افت به ۰.۰۴۸ دلار رسید. تا کنون تاثیر توئیت های ایلان ماسک را بر افزایش قیمت ارزهای دیجیتال به خصوص دوج کوین شاهد بوده ایم اما اینکه چرا این بار این توئیت او موجب افت ارزش دوج شده چندان مشخص نیست.

البته برخی تحلیل گران معتقدند حمله بیت کوین به سمت یک قله تاریخی جدید باعث شده بخشی از سرمایه های حاضر در آلت کوین ها دوباره به سمت بیت کوین هدایت شوند و این موجب افت ارزش بسیاری از آلت کوین ها از صبح امروز شده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *