تحلیل قیمت پولکادات: لغزش گاوها در ۱۱.۱۵ دلار | ۴ خرداد

۰۴ خرداد ۱۴۰۱
تحلیل قیمت پولکادات: ادامه حکمرانی گاوها | 28 اسفند

تحلیل قیمت پولکادات نشان می دهد قیمت در ۲۴ ساعت گذشته در حوالی حمایت کلیدی ۹.۵ دلار نوسان داشته است. خریداران قیمت را در انتهای کندل دیروز به ۱۰.۰۳ دلار رساندند. سپس فشار فروش مسلط شد و قیمت به ۹.۵ دلار رسید. امروز دوباره قیمت به بالای ۱۰ دلار رسید اما رسیدن قیمت به ۱۰.۸ دلار فشار خرید کاهش یافت و این موجب کاهش جزئی قیمت شد.

نکات مهم تحلیل قیمت پولکادات

  • تحلیل قیمت پولکادات روند صعودی را نشان می دهد
  • قیمت دات در سطح ۹.۵ دلار یک از حمایت برخوردار است.
  • در ۱۱.۵ دلار مقاومت وجود دارد.

پرایس اکشن پولکادات در ۲۴ ساعت گذشته

نمودار یک روزه نشان می دهد قیمت در ۲۴ ساعت گذشته پیش از بریک اوت به ۱۰.۸ دلار درون یک رنج باریک بین ۹.۵ تا ۱۰.۰۳ دلار در حال تقویت بوده است. بدنه کندل بسیار کوچک است که نشان می دهد شرکت کنندگان در بازار درباره جهت حرکت به قطعیت نرسیده اند.

باندهای بولینگر هم بسیار باریک شده اند که تایید دیگری بر تقویت قیمت است. اندیکاتور RSI در سطح ۴۲ قرار دارد که محدوده خنثی است.

نمودار یک روزه قیمت پولکادات / دلار

نمودار یک روزه قیمت پولکادات / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

اندیکاتور مکدی نشان می دهد مومنتوم صعودی در حال از دست دادن قدرت خود است. خط مکدی (آبی) به زیر خط سیگنال رسیده است. قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۴۵ درصد رشد و در هفته گذشته ۱۰.۱۷ درصد افت را نشان می دهد. حجم معاملات امروز بیش از ۸۶ درصد افزایش یافته است. با این حال، دامیننس پولکادات در ۰.۷۸ درصد قرار دارد و آن را در جایگاه ۱۱ در میان ارزهای برتر قرار داده است.

تحلیل ۴ ساعته قیمت

در نمودار ۴ ساعته، قیمت دات از ابتدای هفته روند صعودی داشته است. قیمت در ۶ دلار حمایت شده و با غلبه گاوها بالاتر رفته است. دو سقف بالاتر در ۷.۸  و ۱۰ دلار پیش از افت قیمت تا ۹.۵ دلار ثبت شده است. امروز هم قیمت تا ۱۰.۸ دلار افزایش پیدا کرده بود.

نمودار 4 ساعته قیمت پولکادات / دلار

نمودار ۴ ساعته قیمت پولکادات / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه در زمان افت قیمت، حمایت ایجاد کرده بود. میانگین متحرک ۲۰۰ روزه بالاتر از قیمت فعلی قرار دارد و یک مقاومت قوی در کوتاه مدت محسوب می شود. RSI در سطح ۵۴ نشان می دهد بازار در حالت خنثی قرار دارد. با فاصله گرفتن باندهای بولینگر از هم انتظار می رود در چند ساعت آینده بازار نوسان بیشتری را تجربه کند.

جمع بندی

تحلیل قیمت پولکادات نشان می دهد قیمت اکنون در فاز تقویت قرار دارد زیرا شرکت کنندگان در بازار درباره مسیر حرکت بعدی قطعیت ندارند. اندیکاتورهای تکنیکال هم روند مشخصی را نشان نمی دهند بنابراین پیش بینی جهت حرکت در آینده نزدیک دشوار است. با این حال، اگر احساسات بازار مثبت بماند، انتظار داریم قیمت بالاتر برود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت پولکادات: لغزش گاوها در ۱۱.۱۵ دلار | ۴ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:کریپتوپولیتن
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *