ورود
سلسیوس برنده جایزه "بهترین کیف پول ارز دیجیتال" از نگاه فین تک

فین تک بریک ترو نوآوران عرصه های جدید فناوری های مالی را شناسایی می کند. در این راستا، ۴ جایزه در گروه ارز دیجیتال اهدا شده است. 

شبکه سلسیوس یک پلتفرم وام دادن دارایی دیجیتال است. این شبکه جایزه بهترین کیف پول ارز دیجیتال را در پنجمین مراسم اهدای جوایز فین تک به خود اختصاص داده است. در این مراسم که هر ساله برگزار می شود شرکت های نوظهور در زمینه فناوری های مالی معرفی می گردند.

جیمز جانسون مدیر فین تک بریک ترو سلسیوس را به عنوان “یک ماموریت ارزشمند با ایجاد فرصت های بیشتر برای کسب آزادی مالی” معرفی کرده است:

“ما از معرفی سلسیوس به دلیل موفقیت و سرعت عملشان در این ماموریت خوشحالیم. سلسیوس نمونه خوبی از فناوری های پیشرو در فضای فناوری های مالی است. ما به کل تیم سلسیوس برای برنده شدن جایزه بهترین کیف پول ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ صمیمانه تبریک می گوییم.”

در این مراسم همچنین جایزه بهترین سایت خرید ارز دیجیتال به مون پی، جایزه بهترین صرافی ارز دیجیتال به بیت استمپ و جایزه بهترین منبع اطلاعاتی ارز دیجیتال به IPC تعلق گرفت.

در مراسم امسال بیش از ۳۸۵۰ کاندیدا از سزتاسر جهان برای حوزه های مختلف از جمله مدیریت ثروت، پرداخت، تامین مالی شخصی و غیره معرفی شده بودند.

توکن بومی سلسیوس اکنون با ارزش بازار ۴.۲ میلیارد دلاری، در جایگاه ۷۶ از نظر ارزش بازار قرار دارد. قیمت این توکن اکنون ۶ دلار است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *