دست هایی در حال پرداخت

نحوه پرداخت و شارژ کیف پول

بعد از ایجاد کیف پول و انجام مراحل ثبت اطلاعاتتون، نیاز دارید کیف پولتونو شارژ کنید تا بتونید در تراکنش هاتون ازش استفاده کنید. برای شارژ کیف پول می تونید از درگاههای پرداخت متنوع و واحدهای پولی مختلفی استفاده کنید که البته بعضی از اونها برای استفاده در ایران فعال نیست. برای اینکار می تونید از سرویس هایی مثل وب مانی، پرفکت مانی یا پی پل استفاده کنید.

لوگوی شرکت پیپل

پی پل

پی پل یک سرویس پرداخت و انتقال پول آنلاینه. از طریق پی پل، کاربران میتونن حساب‌های مجازی یا الکترونیکی ایجاد کنن و از طریق این حسابها در شبکه ای بسیار ایمن، سریع و با کاربری آسان، به نقل و انتقال پول، خرید و فروش و تبدیل ارز بپردازن. پی پل یکی از محبوبترین سرویسهای خدمات پرداخت آنلاین در جهانه و بیش از ۱۶۵ میلیون کاربر فعال در سرتاسر جهان داره.

لوگوی شرکت پیپل
لوگو شرکت وبمانی
لوگو شرکت وبمانی

وبمانی

وبمانی یک سامانه پرداخت الکترونیکی سریعه که تراکنش های مالی رو در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به کارت اعتباری یا حساب بانکی انجام میده. این تراکنش ها امنیت بالایی دارن و غیرقابل بازگشت و غیرقابل شناسایی هستن. وب مانی بیش از ۲۹ میلیون کاربر در سراسر جهان داره. وبمانی برای کاربران ایرانی قابل استفاده است.

لوگو شرکت پرفکت مانی

پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم مالی آنلاین ارائه دهنده پول الکترونیک و کیف پول الکترونیکه. از طریق پرفکت مانی می تونید پرداختهای ارزی رو در وبسایتهای مختلف که پذیرنده این پول الکترونیک هستن انجام بدید. خوشبختانه پرفکت مانی قابل استفاده برای کاربران ایرانی هم هست و حتی سایتش به زبان فارسی هم در دسترسه.

لوگو شرکت پرفکت مانی
کانال اینستاگرام ما
کانال تلگرام ما
کانال آپارات
تحریم های علیه ایران
تحریم های علیه ایران

تحریم ها

ایجاد حساب کاربری در برخی از این سرویس ها برای افراد ایرانی سخت و حتی ناممکنه چون اگر یک ایرانی مراحل احراز هویتشو تکمیل کنه و سامانه موردنظر متعهد به تحریم ها باشه حساب فرد و تراکنش های اونو مسدود میکنه. با این حال بعضی از سرویس ها تحریم های بین المللی اقتصادی رو نادیده میگیرن و ایرانی ها هم می تونن بدون دردسر از طریق این سرویس ها از خدمات پرداخت اینترنتی استفاده کنن. از جمله این سرویس ها پرفکت مانی و وب مانی هستن.