تحلیل ایاس ۳۰ آبان ۹۹

تحلیل ایاس ۳۰ آبان ۹۹

تحلیل ایاس 30 آبان 99

آلت کوین ایاس EOS پس از شکست از مقاومت، نزولی کوتاه مدت دارد.

نکات برجسته تحلیل ایاس

  • شکست EOS از یک مثلث نزولی به طور موقت در SMA 200 روزه متوقف می‌شود.
  • یک الگوی گوه صعودی در نمودار ۴ ساعته به یک شکست بالقوه تا ۲.۲ دلار اشاره دارد.

قیمت EOS  تقریباً ۴۳٪ از بالاترین میزان معاملات در ماه آگوست با ۳.۸۸ دلار برگشت کرد. حمایت اندکی بالاتر از ۲.۲ دلار باعث ایجاد ثبات و همچنین امید به بهبود می‌شود. با این حال، شکست اخیر با مقاومت‌های زیادی روبرو شده است، بنابراین حرکت صعودی مورد انتظار را به تأخیر می‌اندازد.

EOS  بین مقاومت و حمایت گیر کرده است

این قرارداد هوشمند به تازگی در بالای الگوی مثلث نزولی شکسته شده است. این امر خواستار افزایش سفارشات خرید بود که با سود بیش از ۲.۵ دلار و میانگین متحرک ۵۰ ساده به اوج خود رسید.

با این حال، با فروش شدید در ۲۰۰ SMA در نمودار روزانه، میزان موفقیت در این زمینه کم شده است. برای حفظ روند صعودی، EOS  مجبور است معاملات روز خود را در بالای این مقاومت فوری ببندد. در عین حال، خریداران باید توجه داشته باشند که SMA 100 روزه ممکن است مانع حرکت قیمت تا ۲.۷۵ دلار شود.

الگوی مثلث نزولی در نمودار روزانه ایاس

الگوی مثلث نزولی در نمودار روزانه ایاس

همان نمودار روزانه، EOS  را نشان می‌دهد که می‌خواهد از مرز فوقانی باندهای بولینگر شکسته شود. اگر گاوها ماموریت خود را انجام دهند، EOS  ممکن است از دوره تثبیت گسترده خارج شود. قیمت باید بالاتر از مرز میانی این شاخص باشد تا اطمینان حاصل شود که چشم‌انداز صعودی محافظت می‌شود.

از سوی دیگر، شاخص مقاومت نسبی بر عملکرد قیمتی تأکید دارد. شایان ذکر است که EOS اندکی در دست گاوها است، به خصوص که RSI بالای خط میانی نگه داشته شده و به سمت بالا در حرکت است.

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه ایاس

شاخص‌های تکنیکال در نمودار روزانه ایاس

تحلیل آلت کوین ایاس در نمودار ۴ ساعته یک الگوی گوه صعودی را به تصویر می‌آورد. به عبارت دیگر، این الگو ممکن است چشم انداز نزولی را تأیید کند، مخصوصا اگر EOS در ۲.۷ دلار برگشت کند.

الگوی گوه صعودی در نمودار 4 ساعته ایاس

الگوی گوه صعودی در نمودار ۴ ساعته ایاس

معاملات زیر گوه خواستار افزایش سفارشات فروش و ایجاد حجم کافی برای بازگشت EOS/USD تا ۲.۲ دلار است. توجه داشته باشید که ۵۰ SMA، ۱۰۰ SMA  و ۲۰۰ SMA مقداری از فشار فروش را جذب کرده و از افت شدید قیمت جلوگیری می‌کنند.

راستی! برای سهولت دسترسی شما به آخرین سیگنال ها کانال تلگرام VIP میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین برای مشاهده جدیدترین تحلیل های بیت کوین روی تحلیل بیت کوین کلیک نمایید.

اشتراک گذاری:
پریسا
تکنیکالیست و تحلیلگر بازار های مالی . سردبیر بخش تکنیکال سایت میهن سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 4 =