افت ۸۰ درصدی ارزش اتریوم و فروش بالای آن در بازار

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
افت 80 درصدی ارزش اتریوم و فروش بالای آن در بازار

تحلیلگر کریپتو معتقد است اتریوم می تواند ۸۰ درصد از ارزش فعلی خود را از دست بدهد.

طبق آخرین مقاله بلومبرگ، جان روک معتقد است که دومین ارز دیجیتال ممکن است به ۴۲۰ دلار کاهش یابد. در این صورت ۸۰ درصد از قیمت فعلی ضرر خواهد داشت.

معامله‌گر معتقد است که اتریوم که در حال حاضر حدود ۲۰۰۰ دلار معامله می‌شود. این بلاکچین در حال سقوط از ناحیه پشتیبانی است و به احتمال زیاد تا ۴۲۰ دلار سقوط خواهد کرد. Roque محدوده ‌ای را برجسته کرد که در آن ۳۵۸۰ دلار به عنوان ارتفاع دامنه در نظر گرفته می ‌شود و ۲۰۰۰ دلار پایین ‌تر است.

با کاهش قیمت اتر به زیر ۲۰۰۰ دلار، این قرار داد هوشمند دیگر در محدوده فوق الذکر باقی نمی ماند. از این رو، با تقریباً ۴۲۰ دلار شروع به سقوط به پشتیبانی نمودار اصلی بعدی خواهد کرد.

از آنجایی که دومین ارز دیجیتال بزرگ به سرعت بخش عمده ای از ارزش خود را از دست می دهد، واضح است که از خطوط میانگین های ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه، پایین تر است. حرکت نزولی شاخص های فوق الذکر یک عامل نزولی قابل توجه برای هر نوع دارایی است.

روک همچنین اضافه می‌ کند که اتریوم در نمودارهای هفتگی و روزانه بیش از حد فروخته می‌شود و به همین دلیل است که در آینده نزدیک نمی‌ تواند رشد کند.

این موضوع واقعا چقدر بد است؟

در حالی که تحلیلگر اظهار می کند که بازار اتر در حال سقوط است، ممکن است همچنان شاهد نقاط پشتیبانی اصلی برای دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار باشیم. به عنوان مثال، نمودار هفتگی پشتیبانی ۲۰۰ هفته ای را ارائه می دهد که معامله گران هنوز آن را آزمایش نکرده اند.

در نمودار ماهانه، که طبق تحلیل Roque نیز نزولی به نظر می رسد، اتریوم حتی به میانگین ۵۰ ماهه هم نرسیده است، که در صورت سقوط اتر به ۴۲۰ دلار به عنوان یک پشتیبان قوی عمل می کند.

مطابق داده های میهن سیگنال، در حالی که پیش‌بینی ‌های جسورانه نوع خاصی از معامله ‌گران را جذب می‌کنند، نوسانات بازار ارزهای دیجیتال ممکن است گاهی اوقات با هر نوع پیش‌بینی بلندمدتی تداخل داشته باشد.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

  • اهرم خیلی خوبه ولی اگه یاد نداشته باشی چیکار کنی نابود میشه ثرمایت
    من دو سه بار خراب کردم 😂✌

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *