هکر FTX سهام عظیم اتریوم را به بیت کوین تبدیل می کند!

۳۰ آبان ۱۴۰۱
هکر FTX سهام عظیم اتریوم را به بیت کوین تبدیل می کند!

هکر FTX به تازگی ۱۹۵۰۰۰ اتریوم را از کیف پول خود خارج کرد. این می تواند ضربه دیگری برای جامعه ارزهای دیجیتال باشد. یعنی هکر ETH منتقل شده را به بیت کوین تبدیل می کند. بر اساس آخرین گزارش های Etherscan، هکر ETH را در چندین دسته ۱۵۰۰۰ ETH منتقل کرد. این اقدام منجر به کاهش بیشتر قیمت ETH شد که در یک هفته گذشته حدود ۷ درصد کاهش یافت.

با توجه به CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم به ۱۱۱۷ دلار رسید. این قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۸۹ درصد کاهش یافت. طبق تراکنش های اخیر در شبکه، هکر FTX 15000 ETH را به ۱۲ آدرس مختلف منتقل کرد. ارزش دارایی ها در مجموع حدود ۲۰۰ میلیون دلار است.

سکوت جامعه در مورد فروش اتریوم هکر FTX

طبق اخبار میهن سیگنال، هکر FTX به سی و یکمین دارنده دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم تبدیل شد. صرافی FTX در ۱۱ نوامبر هک شده است. در همان روز، FTX شروع مراحل ورشکستگی فصل ۱۱ خود را به دلیل بحران شدید نقدینگی اعلام کرد. FatMan متعجب شد که چرا Sam Bankman-Fried در مورد هکر FTX سکوت کرده است. او گفت که باید در مورد این وضعیت تحقیق شود.

برای من بسیار عجیب است که SBF و FTX در مورد این هک بزرگ انقدر بی ‌تفاوت به نظر می ‌رسند. همین الان باید یک کارگروه در این زمینه وجود داشته باشد!

این صرافی شاهد انتقال غیرعادی ارزهای دیجیتال به ارزش بیش از ۶۰۰ میلیون دلار از کیف پول های FTX ایالات متحده بود. همچنین، هنگامی که هکر شروع به تبدیل دارایی های اتریوم خود به بیت کوین کرد، قیمت ETH شروع به کاهش کرد. جالب توجه است، گروه FTX در عین ورشکستگی ادعا کرد که دارایی های ارزشمندی دارد که نیاز به مدیریت مؤثر دارد. اعلام ورشکستگی همچنین نشان دهنده تغییر مدیریت در این صرافی بود. این شرکت جان ری را به عنوان مدیر اجرایی جدید FTX جایگزین سم بنکمن فرید کرد.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • بنظر من همه همتون از این سعید هویدا که بزرگ لیدره شکایت کننید اون گردوننده همین بلم تو ایرانه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *