معرفی بازی گادز آنچیند | نحوه کسب درآمد از بازی Gods Unchained

۲۰ مرداد ۱۴۰۱
بازی Gods Unchained

اگر از انجام بازی ‎های کارتی لذت می‎برید، حتماً به سراغ بازی Gods Unchained بروید. Gods Unchained بازی کارتی مبتنی بر بلاک چین است که به بازیکن امکان خرید، جمع آوری و سپس استفاده از کارت های دیجیتال قابل جمع آوری را با استفاده از توکن‎ های غیرقابل تعویض (NFT) می‎دهد.

علاوه بر این، Gods Unchained یک بازی رایگان برای کسب درآمد یا F2P2E است. این به معنای آن است که می‎توانید بازی را از صفر و بدون پرداخت هیچ هزینه ‎ای شروع نمایید. در ضمن، بد نیست بدانید یک سکه به نام GODS به زودی در صرافی CoinList راه اندازی خواهد شد که بازیکنان این بازی می‎توانند بعدا از آن حین انجام بازی بهره ببرند.

آموزش بازی گادز آنچیند (Gods Unchained)

مراحل شروع بازی Gods Unchained به صورت زیر است:

برای شروع بازی، شما باید کیف پول خود را به گادز آنچیند متصل کنید. پیشنهاد ما به شما کیف پول متامسک است.

به آدرس سایت godsunchained.com بروید بر روی گزینه SIGN IN کلیک کرده سپس یک حساب کاربری جدید ایجاد نمایید.

بازی Gods Unchained

 

بازی Gods Unchained

سپس، برنامه را دانلود کرده و بر روی رایانه خود نصب کنید.

بازی Gods Unchained

پس از آن بر روی لینک تأییدی که برایتان از طریق ایمیل ارسال می‎شود، کلیک کرده و حساب خود را تأیید کنید.

در آخر، برنامه را تحت عنوان “Immutable” اجرا کنید و برای انجام بازی وارد حساب خود شوید.

نحوه انجام بازی Gods Unchained

هنگامی که بازی را برای اولین بار اجرا می‎کنید، از شما به عنوان یک کاربر جدید خواسته می‎شود آموزش ساده‎ ای مشاهده کنید. پس از اتمام آموزش می‎توانید سایر حالت ‎های بازی را انجام دهید. اگر در بازی ‎های دیجیتالی کارتی همچون Hearthstone و Legends of Runeterra مهارت داشته باشید، احتمالا این بازی را هم سریع یاد گرفته و انجام می‎ دهید. البته اگر ماهر نیستید و به راهنمایی‎ های بیشتری برای انجام بازی Gods Unchained نیاز دارید، می‎توانید این بخش راهنما را دنبال کنید تا با مکانیزم اصلی Gods Unchained آشنا شوید.

در حال حاضر، بازی در سه حالت ارائه می‎شود:

 • انفرادی (solo): در این حالت، بازیکن در مقابل کامپیوتر برای آزمایش مهارت هایش بازی می‎کند.
 • رتبه بندی شده (ranked): این نوع بازی برای بالا بردن رتبه ها و کسب پاداش انجام می‎گیرد.
 • چالش مستقیم: در این شیوه از حریف خواسته می‎شود برای دوئل دوستانه با بازیکنی دیگر آماده شود.

نحوه انجام بازی Gods Unchained

مرحله ۱: یک دسته کارت برای خود انتخاب کرده و اقدام به بارگیری کنید.

Gods Unchained یک بازی رایگان است. هر کاربر جدید واجد شرایطی می‎تواند پس از خوشامدگویی حدود ۷۰ کارت مختلف به همراه دو کپی از هر کارت دریافت کند. بنابراین، هر بازیکن جمعا با ۱۴۰ کارت بازی را شروع خواهد کرد.

از کارت‎ ها برای ساخت ساختمان استفاده می‎شود. یک ساختمان به ۳۰ کارت نیاز دارد و باید با یکی از شش خدای متمایز یعنی نور، مرگ، جنگ، طبیعت، جادو و فریب هماهنگ شود. شما می‎توانید حداکثر ۲ نسخه از کارت را به ساختمان خود اضافه کنید. البته در صورتی که یک کارت افسانه ای دارید فقط یک نسخه اضافه نمایید. شما با ورود به بخش “Choose Deck” می‎توانید اقدام به ویرایش Deck های خود نمایید.

بازی Gods Unchained

اگر هنوز نمی‎دانید چگونه یک دسته کارت یا Deck قوی بسازید، جای نگرانی نیست. شما می‎توانید از ۶ دسته کارت از پیش تعیین شده که هریک با استفاده از کارت‎ های رایگان ساخته شده و خداهای مختلفی دارند استفاده کنید. اگر از دسته کارت اولیه خود راضی نیستید، می‎توانید آن را با تعویض کارت‎ ها تغییر داده و با کلیک بر روی گزینه SELECT اقدام به ذخیره این دسته سفارشی نمایید.

بازی Gods Unchained

برای انتخاب یک دسته کارت در بازی Gods Unchained روی گزینه SELECT کلیک کنید. سپس پس از اتمام مراحل فوق بارگذاری را انتخاب کنید و روی گزینه Play کلیک کنید تا بازی آغاز شود.

مرحله ۲: قدرت خدا را انتخاب کنید!

هر خدا چهار قدرت مخصوص دارد. شما می‎توانید فقط یکی از گزینه‌ها را در شروع بازی انتخاب کنید. البته، حواستان باشد به دقت این کار را انجام دهید زیرا نمی‎توانید قدرت خدا را در طول بازی تغییر دهید. از این قدرت می توان در یک نوبت بازی استفاده کرد و هر سری استفاده از قدرت یا مانا (mana) حد معینی دارد. شما می‎توانید خدای خود را با تراز کردن دسته کارتتان قبل از شروع بازی انتخاب کنید.

بازی Gods Unchained

مرحله ۳: کارت‎ هایی که نمی ‎خواهید را جایگزین کنید! (Mulligan)

شما در ابتدای کار شانس جایگزینی چهار کارت را دارید. می‎توانید کارت های انتخاب شده را به صورت تصادفی جایگزین کنید. توصیه می‎شود کارت هایی که نیاز به هزینه مانای بیشتری دارند (۴ مانا یا بیشتر) را جایگزین کنید زیرا در دوره های اولیه مانای زیادی برای استفاده ندارید.

مرحله ۴: شروع دوئل

شما با کشیدن و رهاکردن کارت ها روی تخته می‎توانید موجودات را احضار کنید. برای استفاده از قدرت ها یا جادوها کارت ها را نگه داشته و آنها را به سمت هدف خود بکشید. از قدرت خدایان تنها می توان یک بار در هر دور بازی استفاده کرد.

بازی Gods Unchained

در حالی که می‎توانید حداکثر ۶ موجود را روی تخته بازی احضار کنید اما می‎توانید حداکثر ۹ کارت را نگهداری نمایید.

هر کارتی که می‎توانید آن را در گوشه سمت چپ بالای کارت های خود پیدا کنید، هزینه مانا (mana cost)دارد. می‎توانید میزان قدرت (strength) و سلامت (health) یک موجود را در بخش پایینی کارت مشاهده کنید. قدرت، همان میزان خسارتی است که یک موجود هنگام حمله یا دفاع از موجودی دیگر در حین انجام بازی Gods Unchained اعمال می‎کند. امتیاز سلامت هم شامل میزان خسارتی است که یک موجود می‎تواند تا قبل از مردنش تحمل کند.

بازی Gods Unchained

mana چیست؟

هر بازیکن مجموعاً ۹ مانا دارد. جواهرات مانا یا Mana gems با تعداد قفل ‎های مانا (mana lock) در ارتباط هستند. در ابتدای هر دوره یک قفل مانا باز شده و کلیه جواهرات مانا دوباره به حالت اولیه بازگشته و تازه شده و سپس به ازای هر یک جواهر مانایی که قفل آن به طور کامل باز شده، یک مانا داده می‎شود. ۵ جواهر اولیه مانا هر کدام فقط یک قفل مانا دارند. این در حالی است که جواهرات بعدی مانا هر کدام ۲ قفل یا بیشتر دارند.

پیشنهاد می‎شود در هر دور از بازی، مانای خود به صورت کامل استفاده کنید. زیرا در صورتی که مانا ذخیره شود به دور بعدی بازی اضافه نمی‎گردد.

بازی Gods Unchained

Bag of Tricks چیست؟

Bag of Tricks یا کیسه ترفندها برای ایجاد تعادل بین دو بازیکن که بر یکدیگر برتری هایی دارند استفاده می‎شود. بازیکنی که اول بازی را شروع می‎کند یک Bag of Tricks دریافت می‎کند، در حالی که بازیکن دوم ۳تا Bag of Tricks دریافت می‎کند.

بازی Gods Unchained

هنگامی که از یک Bag of Tricks  استفاده می‎کنید، قفل مانا باز شده و یک مانای جدید برای آن دور شروع می‎شود. Bag of Tricks کارت محسوب نمی‎شود. توجه داشته باشید که در صورت پر بودن کلیه جواهرات مانا، مانای جدیدی اضافه نمی شود. متأسفانه، بعضی از بازیکنان تازه کار از Bag of Tricks به امید پر کردن جواهرات مانایشان که دو یا سه قفل مانا دارد استفاده می‎کنند که امری اشتباه است.

نشانگر نوبت چیست؟

بازیکنان می‎توانند در سمت راست صفحه، نشانگر نوبت را مشاهده کنند. جهت فلش نشانگر این است که کدام بازیکن در حال انجام بازی Gods Unchained است. هنگامی که شما کلیه حرکات خود را به پایان رساندید می‎توانید این نشان را فشار دهید تا نوبت خود را به دیگری بسپارید.

بازی Gods Unchained

The Void چیست؟

Void جایی است که کارت‎ های شما پس از مرگ موجودات یا هنگام طلسم شدن به آنجا می‎روند. همچنین، این قسمت به عنوان “قبرستان کارت‌ها” هم شناخته می‎شود. جنبه مهم بازی این است که خدایان خاصی می‎توانند کارت‎ های مرده را از Void بازگردانند. در بعضی موارد، موجودات مرده مستقیماً از Void به روی تخته احضار می‎شوند.

بازی Gods Unchained

توجه داشته باشید کارتی که به بخش void فرستاده می‎شود کاملاً با کارت پاک شده که کارت را به طور کامل از بازی حذف می‎کند، متفاوت است.

سلامتی خدا

 

 

 

خدای هر بازیکن حداکثر به اندازه ۳۰ امتیاز سلامتی دارد. بازیکن می‎تواند با کلیک بر موجود خود و کشیدن زنجیره به سمت هدف به سمت خدای حریف حمله کند. هنگامی که سلامتی خدای مقابل به درجه صفر برسد بازیکن برنده می شود.

بازی Gods Unchained

تأثیر کارت‌ها

کارت‎های Gods Unchained هر کدام تاثیر مختلفی دارند که می‎توانید همزمان با دیگر کارت‎ های خود از آنها برای خلق ترکیب های متفاوت استفاده کنید یا آنقدر ایستادگی کنید که حریف خود را شکست دهید. در زیر به تعدادی از تأثیراتی که ممکن است یک کارت ایجاد کند، اشاره می‎کنیم:

 • حمله طوفانی یا Blitz: موجوداتی که حملات Blitz را انجام می‎دهند، می‎توانند در نوبتی که احضار می شوند به موجودات حریف حمله کنند.
 • سوختگی یا Burn: میزان خسارات تضمین شده که به موجودات دارای سوختگی در انتهای دور بازی تحمیل می شود.
 • سردرگمی یا Confused: احتمال ۵۰ درصدی ازدست‌دادن هدف. در این حالت بازیکن به یک حریف دیگر حمله می‌کند.
 • کشنده یا Deadly: موجودات کشنده به راحتی و بلافاصله هدف را با هر میزان آسیبی می‌کشند.
 • پنهانی یا Hidden: موجودات پنهانی نمی‎توانند مستقیماً توسط دشمنان مورد هدف قرار گیرند.
 • Regen یا ریگن: موجودات دارای regen میزان تضمین شده ای بازسازی کسب می کنند.
 • غرش یا Roar: هنگامی که موجودات نقش آفرینی می‎کنند باعث فعال شدن جلوه ‎های خاصی می‎شود.

مرحله ۵: صعود کنید، در نبردهای رتبه بندی شده پیروز شده و پاداش دریافت کنید!

با صعود و پیروزی در نبردهای رتبه بندی شده می‎توانید بسته ‎های کارت، ستاره یا Flux را به عنوان پاداش دریافت کنید. می‎توانید این بسته‎ های کارت را در سطوح بالا و از طریق انجام مسابقات رتبه بندی شده به دست آورید. برای مشاهده پیشرفت خود می‎توانید به منوی اصلی مراجعه کنید.

بازی Gods Unchained

همچنین، می‎توانید یک شیشه کوچک حاوی ستاره و Flux را به عنوان پاداش دریافت کنید. در ضمن، می‎توانید برای خرید کارت های بازی به فروشگاه ستاره‎ ها مراجعه کنید.

بازی Gods Unchained

با رفتن به گزینه Market> Star Store می‎توانید فروشگاه ستاره را پیدا کنید. می‎توان کارت ‎های رایگان را از welcome set  خریداری کرد. البته این کارت‎ ها به بلاک چین اضافه نمی‎شوند به همین علت، قابل انتقال هم نیستند. در ضمن، این کارت‎ ها به کارت‎ های ساده معروف هستند. توجه داشته باشید که کلیه کارت ‎های رایگان قابل دسترس در بازی به عنوان کارت ‎های ساده شناخته می‎شوند.

بازی Gods Unchained

ممکن است برایتان این سؤال پیش بیا که اگر همه کارت های رایگان قابل معامله نیستند، چگونه می‎توان از بازی بدون پرداخت هیچ هزینه اولیه ‎ای سود کسب کرد؟

اینجاست که Flux در بازی Gods Unchained وارد عمل می‎شود. بازیکن می‎تواند از Flux برای ادغام دو کارت ساده یکسان به یک کارت آسمانی در Forge بهره ببرد. یک کارت آسمانی به عنوان NFT در بلاک چین Immutable X ایجاد شده و در بازار Immutable X قابل معامله است. با این حال، ادغام به دلیل هزینه ‎های زیاد کارمزد تراکنش به طور موقت در شبکه غیرفعال شده است. در ضمن، Forge با انتشار Immutable X minting بازگشایی خواهد شد.

بازی Gods Unchained

رتبه ها

هنگامی که به عنوان برنده یک بازی رتبه بندی شده شناخته می‎شوید، نوار رتبه شما در منوی اصلی بازی قرار می‎گیرد. در صورتی که شکست بخورید سپر شما آسیب می‎بیند. در صورت آسیب سپر، شما بخشی از پیشرفت خود در رتبه بندی ها را از دست می‎دهید. هنگامی که نوار پر باشد، رتبه شما بالا رفته و هنگامی که خالی باشد، رتبه شما پایین می ‎آید.

بازی Gods Unchained

در رنکینگ هفتگی ۱۲ رویداد رتبه بندی شده وجود دارد که به ترتیب عبارت اند از:

Rusted Bronze > Purified Bronze > Rusted Iron > Purified Iron > Impact Meteorite > Astral Meteorite > Twilight Shadow > Midnight Shadow > Auric Gold > Solar Gold > Ethereal Diamond > Mythic.

بازیکنان می‎توانند بسته های کارت را پس از پیروزی در مسابقات رتبه بندی شده به دست آورند. جوایز دریافتی بر اساس سه عامل تعیین می‎شوند:

 • تعداد پیروزی ها در ۲۵ جواهر اول هر رویداد
 • رتبه شما قبل از شروع هر رویداد رتبه بندی آخر هفته
 • اتصال حساب کاربری شما به یک کیف پول

بازی Gods Unchained

 

در ضمن، شما باید قبل از شمارش معکوس پایانی مسابقه برنده بازی Gods Unchained شوید تا این برد برای شما منظور شود.

سوالات متداول

چگونه از بازی گادز آنچیند کسب درآمد کنیم؟

روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از بازی گادز آنچیند وجود دارد؛ اما بهترین روش‌ها، بازی کردن در ایونت‌های هفتگی Ranked و ارتقاء سطح بازیکن است.

آیا کاربران ایرانی هم میتوانند گادز آنچیند بازی کنند؟

بله،اما برای احتیاط میتوانید از وی پی ان استفاده کنید.

از کجا بازی گادز آنچیند را دانلود کنیم؟

میتوانید به سایت اصلی مراجعه کرده و بازی را ازآنجا دانلود کنید.

آیا دانلود بازی گادز آنچیند برای اندروید هم امکانپذیر است؟

خیر، فعلا نسخه موبایلی آن در دسترس نیست.

 

سخن پایانی: معرفی و آموزش بازی Gods Unchained

اگرچه، بازیکنان فعلاً مجاز به ایجاد کارت های بازی قابل معامله برای کسب سود نیستند، اما می‎توانند با انجام مسابقات رتبه بندی شده Flux جمع آوری کنند و صبورانه منتظر بازگشایی Forge بمانند. انتظار می‎رود Gods Unchained پس از راه اندازی توکن GODS بیشتر از گذشته رشد کرده و محبوب شود.

فارغ از مسئله سوددهی، Gods Unchained یک بازی رایانه ‎ای با طراحی خوب است. هنگامی که شما این بازی را امتحان کنید، مجذوب این بازی فوق العاده خواهید شد و به انجام بازی‎ های مشابهی مثل Hearthstone و  Magic The Gathering تمایل پیدا خواهید کرد.

 

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «معرفی بازی گادز آنچیند | نحوه کسب درآمد از بازی Gods Unchained» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coingecko.com
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

‫2 نظر

 • سلام
  اتریوم رو ۱۸۰۰ به نظرتون ارزش خرید داره؟

 • سلام، من وقتی که immutable x نصب میکنم صفحه سیاه میشه و اجراش نمیکنه.لطف میکنین اگه راهی داره من و راهنمایی کنین.
  ممنون

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *