توصیه های جیم کریمر درباره زمان خرید و فروش بیت کوین

توصیه های جان کرامر درباره زمان خرید و فروش بیت کوین

جیم کریمر مجری برنامه Mad Money در شبکه CNBC درباره سرمایه گذاری در بیت کوین و زمان مناسب برای خرید و فروش آن توصیه هایی ارائه کرده است.

او که یک فعال بازارهای مالی و بنیانگذار سایت اخبار اقتصادی the street هم هست خود را یکی از طرفداران بیت کوین معرفی کرده است. طبق گفته او مردم دیگر به ارز فیات اعتقادی ندارند. چون آمریکا مرتب دلار چاپ می کند ارزش آن کم شده اما بیت کوین مثل طلا کمیاب است و به همین دلیل هم باارزش است. البته طلا هم آنچنان که بیت کوین کمیاب است محدودیت ندارد.

زمان خرید و فروش بیت کوین

او درباره استراتژی خرید و فروش خود گفته: دیروز مقداری بیت کوین فروختم. من خرید پایه خود را انجام می دهم و دیگر به آن کاری ندارم تا زمانی که دوباره به جای قبلی خود و قیمتی که در آن خرید کرده ام برگردد. در این نقطه ممکن است دوباره خرید کنم.

او می گوید توصیه من به مردم این است که اگر پولتان دوبرابر شده بخش زیادی از آن را بیرون بکشید. من هم سرمایه ام دوبرابر شد و این کار را کردم. حالا دیگر نگران آن نیستم.

به گزارش میهن سیگنال، کریمر از طلا و بیت کوین به عنوان یک نوع بیمه دربرابر تورم یاد کرده و گفته است انتظار نداشتم چنین بیمه ای پول زیادی نصیب من کند زیرا معمولا بیمه پول زیادی به کسی نمی دهد اما الان این اتفاق افتاده است. بیت کوین در حال حاضر همان نقشی را ایفا می کند که طلا در گذشته داشته و به همین دلیل یکی از گزینه های عالی برای سرمایه گذاری های بلندمدت به شمار می رود.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع: بیت کوین
اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *