کمتر از ۲۴ ساعته مانده به هاوینگ، شبکه لایت کوین رونق می یابد!

۱۱ مرداد ۱۴۰۲
کمتر از ۲۴ ساعته مانده به هاوینگ، شبکه لایت کوین رونق می یابد!

لایت کوین در آستانه رویداد هاوینگ خود که کمتر از ۲۴ ساعت با آن فاصله دارد، رونق اساسی در شبکه را تجربه می کند.

احساسات جامعه ماینینگ با دو شاخص اندازه گیری می شود: هش و سختی. از آغاز سال ۲۰۲۳، هش ریت LTC به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. هش ریت LTC در حال حاضر ۸۶۹.۹ TH/s با سختی ۲۵.۶۴ میلیون است.

این افزایش هش نشان می دهد که ماینرهای بیشتری به جامعه LTC می پیوندند و شبکه را ایمن تر و قابل اطمینان تر می کند.

هاوینگ آتی لایت کوین که برای ۲ آگوست ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، پاداش بلاک استخراج کنندگان لایت کوین را از ۱۲.۵ LTC به ۶.۲۵ LTC کاهش می دهد. انتظار می رود نصف شدن لایت کوین در ۲ آگوست ۲۰۲۳ در ساعت ۶:۵۰ بعد از ظهر انجام شود. طبق گزارشات کمتر از ۱۰۰۰ بلاک تا این رویداد باقی مانده است.

با این حال، تغییرات جزئی در زمان بندی ممکن است رخ دهد زیرا رویداد هاوینگ به یک ارتفاع بلوک خاص بستگی دارد تا مدت زمان از پیش تعیین شده.

هر چهار سال یا هر ۸۴۰۰۰۰ بلاک، فرآیند نصف کردن لایت‌کوین، پاداش‌های استخراج برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها را ۵۰ درصد کاهش می‌دهد. این روند تا زمانی ادامه خواهد داشت که دیگر کوین های LTC برای استخراج وجود نداشته باشد، که انتظار می رود حدود سال ۲۱۴۲ باشد.

افزایش تعامل اجتماعی دارندگان لایت کوین

طبق گزارشات Santiment، معامله گران مهم که دارای لایت کوین هایی با ارزش بین ۹۵۰۰ تا ۹۵۰۰۰۰ دلار هستند، با نزدیک شدن به رویداد هاوینگ، به سرعت در حال جمع آوری کوین هستند. معامله گران این را یک رویداد صعودی می دانند، همانطور که هاوینگ را برای اکثر ارزهای دیجیتال انجام می دهند.

دارندگان میان‌ رده نیز در حال ذخیره‌ سازی کوین ها برای رویداد هاوینگ هستند. کیف پول ها در مجموع از ۱۴ ژوئن ۲۰۵۴۰۰ لایت‌ کوین جمع‌آوری کرده‌اند.

LunarCrush در ۳۰ ژوئیه گفت که لایت کوین افزایش مشارکت اجتماعی قابل توجهی داشته است. این ارز دیجیتال در عرض یک ساعت به ۲.۱۶ میلیون تعامل اجتماعی رسیده است که نشان دهنده عمق فعالیت پیرامون پست های اجتماعی است.

به گفته LunarCrush، مشارکت اجتماعی لایت کوین همچنان بالاست که نشان دهنده افزایش فعالیت جامعه و مشارکت در پست های شبکه های اجتماعی است.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *