تحلیل قیمت لوکس رر، ایپ کوین و زی کش: مومنتوم صعودی| ۱۵ اردیبهشت

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
تحلیل قیمت لوکس رر، ایپ کوین و زی کش: مومنتوم صعودی| 15 اردیبهشت

بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته و پس از افزایش قیمت بیت کوین رشد را تجربه کرده است. لوکس رر و ایپ کوین در دو روز گذشته رالی قوی داشته اند. مخصوصاً ایپ کوین می‌توانست واکنش مثبتی به افزایش علاقه پس از توئئیت ایلان ماسک نشان بدهد. درهرصورت، ساختار بازار در تایم فریم کوتاه مدت برای آلت کوین ها صعودی است.

تحلیل قیمت لوکس رر (LOOKS)

برای لوکس سطح ۱.۲۹ در هفته گذشته به عنوان حمایت عمل کرده و سطح ۱.۴ دلار از مقاومت به حمایت تبدیل شده است. اوسیلاتور Awesome (AO) در چند روز گذشته مومنتوم صعودی قوی نشان داده است.

نمودار یک ساعته قیمت لوکس / تتر

نمودار یک ساعته قیمت لوکس / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

در ابتدای این هفته اندیکاتور A/D روند نزولی داشت حتی زمانی که قیمت لوکس از ۱.۵۶ تا ۱.۷۵ دلار افزایش پیدا کرد. در چند روز گذشته، این اندیکاتور شروع به ثبت کف‌ها و سقف های بالاتر کرد. محدوده ۱.۶۸ تا ۱.۷۵ یک فرصت مناسب برای خرید کوتاه مدت لوکس خواهد بود.

تحلیل قیمت ایپ کوین

ایپ کوین پس از ثبت سقف تاریخی ۲۷.۶ دلار یک روند نزولی قوی داشته است. چندین حمایت در این مدت شکسته شده و قیمت تا ۱۴ دلار افت کرده که یک محدوده تقاضا (محدوده سبز) بوده است. در هفته گذشته، قیمت یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده و از پایین آن خارج شده است. با این حال، قیمت در سطح ۱۴ دلار با تقاضای خوبی مواجه شده است.

در ماه مارس و آوریل، ایپ در رنج ۱۰.۸ تا ۱۴.۵ دلار معامله شده و ثبت قله‌هایی در رنج‌های قبلی امیدها را برای یک رالی قوی دیگر و رساندن قیمت به بالای ۱۶ دلار افزایش داده است.

نمودار یک ساعته قیمت ایپ کوین / تتر

نمودار یک ساعته قیمت ایپ کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

RSI مومنتوم صعودی را نشان می دهد چرا که بالاتر از سطح میانی ۵۰ قرار دارد. اندیکاتور OBV هم در دو روز گذشته روند صعودی ثابتی داشته که نشان می دهد رالی از محدوده تقاضا با تقاضای مناسبی همراه شده است.

تحلیل قیمت زی کش (ZEC)

در تایم فریم های پایین تر، زی کش بعد از پس زده شدن در سطح ۱۷۰ دلار برای دومین بار، در اواخر آوریل در یک روند نزولی بوده است. در تایم فریم بالاتر، این ارز دیجیتال از ابتدای ماه آوریل روند نزولی داشته است.

نمودار یک ساعته قیمت زی کش / تتر

نمودار یک ساعته قیمت زی کش / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

هم اکنون قیمت از سقف های پایین تر اخیر که در روند نزولی ثبت شده بود بالاتر رفته و بالای ۱۳۳ دلار در حال معامله است. RSI مومنتوم صعودی قوی دارد در حالی که CMF فشار خرید سنگینی را در روزهای گذشته نشان می دهد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت لوکس رر، ایپ کوین و زی کش: مومنتوم صعودی| ۱۵ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

یک نظر

  • سلام در خصوص سایت usdtu ww.com اطلاعاتی دارید؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *