تحلیل قیمت ترا و دوج کوین: چشم انداز صعودی اندیکاتورها | ۱۲ بهمن

۱۲ بهمن ۱۴۰۰
تحلیل قیمت دوج کوین و کاردانو 2 مهر 1400

با برگشتن بازار ارز دیجیتال به وضعیت سبز در ۲۴ ساعت اخیر، خریداران دوج کوین تلاش می کنند پس از فاز استراحت قیمت را به بالای نوارهای EMA برسانند. در نمودار ۴ ساعته لونا هم RSI به بالای خط میانی رسیده است.

تحلیل قیمت ترا (لونا)

با شکسته شدن و خروج قیمت از کانال صعودی زردرنگ، مقاومت ۸۶.۴۹ دست‌نخورده باقی مانده است. پس از آن با افت ۵۰.۱۱ درصدی از ۱۷ ژانویه، قیمت لونا به کف دو ماهه خود رسیده و حتی یک سطح فیبوناچی را نیز شکسته است.

در ۲۴ ساعت گذشته پس از شکسته شدن کانال نزولی سفیدرنگ، قیمت ۲۱.۵ درصد افزایش یافته است. ترا هم اکنون تلاش می کند بالاتر از سطح ۵۳ دلار که  دقیقا زیر SMA50 (سبزرنگ) است باقی بماند. اگر افت قیمت رخ بدهد، در سطح SMA-20 (قرمز) حمایت خواهد شد.

در زمان انتشار قیمت لونا ۵۳.۳۸ دلار بوده و RSI پس از خروج قیمت از کانال نزولی افزایش ۲۷ عددی را تجربه کرده است. بنابراین خط حمایت نیمه دوباره فتح شده و به طور جزئی در منطقه گاوی قرار گرفته است. همچنین،  اندیکاتور AO با اینکه در حال رسیدن به تعادل است قله های بالاتری را نشان می دهد. این نشان دهنده کاهش فشار فروش است.

نمودار چهار ساعته قیمت لونا / تتر

نمودار چهار ساعته قیمت لونا / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت دوج کوین

با افت ۴۴ درصدی قیمت از ۱۴ ژانویه، کف نه ماهه دوج کوین در ۲۲ ژانویه ثبت شده است. پس از آن در فاز ریکاوری، الگوی پرچم نزولی تشکیل شده است. پس از خارج شدن قیمت از آن، دوج بین سطوح ۰.۱۴۵۶ و ۰.۱۳۷۹ در حال استراحت و تقویت بوده است.

در طول این دوره، فاصله بین نوارهای EMA به طور قابل توجهی کاهش یافته است. این وضعیت نشان دهنده افزایش تدریجی شدت خرید است. نزدیک ترین مانع برای خریداران در سطح EMA-55 قرار دارد.

در زمان انتشار، قیمت در ۰.۱۴۲۹ دلار قرار داشته است. پس از بازیابی اخیر قیمت، RSI سرانجام توانسته به بالای خط میانی برسد. همچنین، CMF از خط صفر عبور کرده و چشم انداز صعودی را ارائه کرده است. با این حال، اندیکاتور ADX روند ضعیفی را برای قیمت دوج نشان می دهد.

نمودار چهار ساعته قیمت دوج کوین / دلار

نمودار چهار ساعته قیمت دوج کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت ترا و دوج کوین: چشم انداز صعودی اندیکاتورها | ۱۲ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫2 نظر

  • انصافا با ۴درصد پرواز کرد پرواز ندیدی عزیز

  • آماده شیم برای خریدشون آیا؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *