مقاومت مایکرواستراتژى در نگهدارى بیت کوین هایش

۰۱ بهمن ۱۴۰۰
مقاومت مايكرواستراتژى در نگهدارى بيت كوين هايش

به گفته مدیرعامل مایکرو استراتژى، ذخیره بیت کوین مایکرواستراتژی که ارزشی ۵ میلیارد دلاری دارد فروخته نخواهد شد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، على رغم اصلاح قدرتمند اخیر بازار، شرکت غول آساى مایکرواستراتژى، به هیچ عنوان قصد فروش بیت کوین هایش را ندارد.

علی‌رغم اصلاح بازار بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال که منجر به کاهش ۳۰ تا ۴۰ درصدی قیمت اکثر دارایی‌های دیجیتال شد، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) که ذخیره بیت کوین آن ارزشی معادل ۵ میلیارد دلار دارد اعلام کرده است که شرکت او قصد فروش دارایی‌های خود را ندارد.

به گفته مدیر اجرایى این شرکت، مایکرواستراتژى در حال حاظر فقط به خرید و نگهدارى بیت کوین مشغول است و اقدام به فروش آنها نخواهد کرد، او اضافه کرد که این شرکت طبق استراتژى (Holinding) پیش مى رود، در این استراتژى، معامله گران و سرمایه گزاران تقریبا تحت عیچ شرایطى دست به فروش دارایى هاى خود نمیزنند.

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل مایکرواستراتژی، همچنان معتقد است که بیت کوین یکی از بهترین جایگزین ها برای ریسک ‌های تورمی است. گفتنى است اکثر کارشناسان حوزه ارزهاى دیجیتال به دلیل کمبود داده‌های تاریخی، با این استراتژی موافق نیستند.

گفتنى است، شرکت مایکرو استراتژی با وجود ضرر ۴۲۴.۸ میلیون دلاری خود در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱، باز هم بیت کوین خریداری کرد. لازم به ذکر است که تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۹ تیر ۱۴۰۰)، شرکت MicroStrategy مقدار تقریبی ۱۰۵,۰۸۵ واحد رمز ارز BTC به ارزش ۲/۰۵۱ میلیارد دلار را در اختیار داشت و در مجموع ۶۸۹/۶ میلیون دلار از زمان خریدن این دارایی دیجیتال از دست داده و ضرر کرده بود. ولی با وجود گزارش خسارت ۴۲۴/۸ میلیون دلاری در سه ماه دوم سال، این شرکت نرم افزاری متعهد شده است تا Bitcoin بیشتری بخرد.

منبع:u.today.com
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *