ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
هشدار تازه صرافی های ژاپن به سرمایه گذاران

طبق اخبار صرافی ها، گروه صرافی ژاپن (JPX)، درباره شرکت هایی که با فروش ارز دیجیتال تحت نام تجاری JPX، سرمایه گذاران ژاپنی را گمراه می کنند، هشدار داده است.

به گزارش میهن سیگنال، JPX پس از دریافت گزارش‌ هایی مبنی بر تلاش برای فریب دادن سرمایه‌گذاران بی‌احتیاط در تجارت بیت‌کوین (BTC)، این هشدار را صادر کرد.

این شرکت تاکید کرد که شرکت‌های کلاهبردار از تکرار نام ‌ها، آرم‌ ها و آدرس‌ های اینترنتی JPX به اشکال مختلف – از جمله JPEX، jpex و Japan Exchange – در پلتفرم ‌های خود سواستفاده می کنند. JPX هشدار دارد:

“آگاه باشید که شرکت‌ها و معاملات فوق هیچ ارتباطی با Japan Exchange Group, Inc  یا سایر شرکت‌های وابسته به JPX Group ندارند.”

JPX هنوز تجارت کریپتو را برای سرمایه گذاران ژاپنی باز نکرده است. اما این شرکت در حال حاضر نوآوری های متعددی را برای آزمایش بلاک چین و فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) ایجاد کرده است.

طبق اعلام JPX، اقدام فوق با هدف بهبود شفافیت داده ها و کارایی جمع آوری داده ها از طریق فناوری بلاک چین انجام شده است. علاوه بر این، این شرکت به همراه ۳۳ موسسه مالی ژاپنی، آزمایش و تحقیق را برای بحث در مورد امکان استفاده از بلاک چین یا DLT در زیرساخت های موجود بازار آغاز کرده است.

چارچوب پیشنهادی JPX

با تکرار آخرین هشدار JPX، گزارش اخیر کوین تلگراف به تاریخ ۱۷ فوریه، ظهور پروژه های رمزنگاری جدید را که به عنوان برندهای برجسته برای جذب سرمایه گذاران ایجاد شده اند، نشان می دهد.

کلاهبرداران با تقلید از برندهای محبوبی مانند برندهای تسلا، ژوراسیک پارک، متا و آنیموکا، علیرغم عدم وابستگی به خود برندها، سعی در کسب اعتبار برای پروژه های خود دارند.

طرح ژاپن برای پذیرش کریپتو با افزایش ناگهانی تلاش ‌ها برای کلاهبرداری ارز دیجیتال از سرمایه‌گذاران جدید رو به رو شده است. در اوایل این ماه، دولت ژاپن طرحی را برای تسهیل فهرست کردن دارایی‌های دیجیتال در بازار برای صرافی ‌های ارز دیجیتال برنامه‌ریزی کرده است.

طبق گزارش کوین تلگراف، در صورت تصویب این پیشنهاد، صرافی های ثبت شده در آژانس خدمات مالی (FSA) این اجازه را خواهند داشت که دارایی های خاصی را بدون انجام فرآیند های غربالگری فهرست کنند.

منبع:کوین تلگراف
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.