جدیدترین شت کوین جایگزین شیبا و دوج | شیبا اینوی بعدی کدام است؟

۱۲ اسفند ۱۴۰۱
شیبا اینوی بعدی کدام است؟ ۷ میم کوین آینده دار جایگزین دوج کوین و شیبا اینو

شاید هیچ نوع ارز دیجیتالی به اندازه شیبا اینو (Shiba Inu) در بازارهای ارز دیجیتال، فرصت‌های سرمایه گذاری سوداگرانه ایجاد نکند. طبق آمار و ارقام ارائه شده بین اوایل آوریل و اوایل می امسال، قیمت توکن‌های SHIB چند صد برابر افزایش یافته است. اگرچه این وضعیت مخاطره آمیزی را ایجاد کرده، اما این سؤال پیش می‌آید که کدام یک از میم کوین‌ها می‌تواند شیبا اینوی بعدی باشد؟

درهرصورت ما اکیداً به شما توصیه می‌کنیم به هیچ وجه روی سرمایه‌ای که توان از دست دادن آن را ندارید، ریسک نکنید. از آنجایی که شت کوین ها به شدت نوسان دارند، امکان از دست دادن همه چیز در یک چشم به هم زدن وجود دارد. علاوه بر این، معاملات ارزهای دیجیتال هرگز متوقف نمی‌شود. قبلاً به دلیل فراگیر بودن آن، این ویژگی به عنوان جنبه مثبتی از بازار ارزها شناخته می‌شد اما این می‌تواند یک باز اضافی هم ایجاد کند چرا که در تمام طول روز باید مراقب حرکات قیمت بود.

معرفی این میم کوین ها به منزله پیشنهاد خرید نیست. میهن سیگنال به شما اکیدا توصیه می کند در صورتی که میخواهید در میم کوین ها سرمایه گذاری کنید تحقیقات کامل نمایید.

شت کوین بعدی که قرار است پامپ شود کدام است؟

تصور کنید شیبا اینو یا دوج کوین بعدی یک کوین یا توکن مبهم است که کمتر کسی – به جز یک عده طرفدار حریص در قسمتی از کره زمین – تا به حال نام آن را شنیده است. در حالی که شما خواب هستید، ارزش پوزیشن شما می‌تواند به طور تصاعدی افزایش یابد، اما زمانی که طرفداران اولیه، سود خود را به دست می‌آورند، به طور کلی ارزش ارز دیجیتال سقوط می‌کند. تا زمانی که ترس شما فروکش کند، ممکن است با ضررهای جدی مواجه شوید. حتی اگر برای اقدام به فعالیت در این بازه زمانی بیدار باشید، باز هم رمزارزها می‌توانند به طرز بی‌رحمانه‌ای نوسان کنند. با این حال، جنبه مثبت قضیه این است که از نظر ریاضی، نسبت ریسک به ریوارد می‌تواند به نفع شما عمل کند.

به عنوان مثال، اگر بیت کوین (BTC) از ۶۰۰۰۰ دلار به ۱۰۰۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند، باید ۶۰۰۰۰ دلار را در معرض ریسک قرار دهید تا به ۴۰۰۰۰ دلار برسید. با این حال، شما می‌توانستید همان میزان سود اسمی را با قرار دادن ۸۰۰۰ دلار در SHIB بین اواخر سپتامبر و اوایل اکتبر به دست آورید.

در این سناریو یک پیش‌بینی احتیاطی وجود دارد: احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۱۰۰۰۰۰ دلار بیشتر از این است که یک میم کوین تصادفی بتواند آن را برآورده کند. اما باز هم، نکته اصلی این است که شما سرمایه جدی خود را در معرض خطر قرار می‌دهید.

معرفی شت کوین های جایگزین شیبا اینو و دوج کوین

با پیدا کردن ارز جایگزین شیبا اینو، می‌توانید سرمایه گذاری نسبتاً کوچکی را در نظر بگیرید و احتمالاً بازدهی عظیمی را کسب کنید. در زیر فهرستی از توکن هایی که طبق گمانه زنی ها می‌توانند میم کوین انفجاری بعدی باشند آمده است:

نام شت کوین

صرافی های قابل خرید برای ایرانیان

سایت پروژه
Dogelon Mars (ELON) کوکوینیونی سوآپاوکی اکسچنج website
MonaCoin (MONA) کوینکس website
Hoge Finance (HOGE) یونی سوآپپنکیک سوآپ website
Tiger King (TKING) یونی سوآپ website
Samoyedcoin (SAMO) اوکی اکسچنج website
DOGGY (DOGGY) پنکیک سوآپ website
Pepe Cash (PEPECASH) فعلا ندارد website

 

قبل از اینکه وارد بحث اصلی شویم، تاکید می‌کنیم که همه ارزهای دیجیتال، ریسکی و سوداگرانه هستند. آنها به هیچ چیز وابسته نیستند به جز یک فناوری بلاک چین که برای کار کردن به اجماع عمومی نیاز دارد. از آنجایی که هرکسی می‌تواند با اقدامات کلاهبردارانه عملکرد بلاک چین را تقلید کند، برای اطمینان از کسب سود باید از ارزهای دیجیتال مربوطه شناخت داشته باشید و هرگز پولی را که سرمایه اصلی زندگیتان است در این راه به خطر نیندازید.

دوج ایلان مارس – Dogelon Mars (ELON)

دوج ایلان مارس - Dogelon Mars (ELON)

دوج ایلان مارس – Dogelon Mars (ELON)

با اینکه می دانیم همه این میم کوین‌ها به یک روایت یا ایدئولوژی بنیادی گره خورده‌اند، به طور خاص به وضعیت فنی این ارزهای دیجیتال نگاهی خواهیم داشت. به نظر ما Dogelon Mars از زاویه شوخی مجازی بسیار برجسته است.

در Dogelon Mars، روند قیمت توکن با پویایی حجم آن مرتبط است. به عنوان مثال، در طی رالی اوایل اکتبر، با جهش قیمت‌ها، سطح حجم این میم کوین نیز افزایش یافت و بر اعتبار آن افزوده شد.  پس از یک اصلاح قابل توجه، خریداران داگ ایلون مارز دوباره قدرت گرفتند و یک رالی کوچک بین ۱۰ تا ۱۱ اکتبر به راه انداختند. در طول این مدت، حجم خرید متناسب با قیمت افزایش یافت؛ این دقیقاً همان چیزی است که شما می‌خواهید ببینید.

حتی چشمگیرتر از آن، زمانی است که ELON در ۱۴ اکتبر به بالاترین سقف اخیر خود رسید و افزایش حجم با افزایش قیمت همراه شد. حجم معاملات در این دوره بسیار بالاتر از رالی اوایل اکتبر بود که این اعتبار بیشتری را ارائه کرد. بنابراین، اگر به دنبال شیبا اینوی بعدی هستید، ELON  به طور شگفت انگیزی یک گزینه مناسب برای انتخاب است.

مونا کوین – MonaCoin (MONA)

مونا کوین - MonaCoin (MONA)

مونا کوین – MonaCoin (MONA)

MonaCoin که ظاهرا یک شبکه پرداخت همتا به همتای منبع باز است، سالها است که طرفداران زیادی داشته است. مدت زیادی است این میم کوین را تحت نظر داشته ایم و از اینکه چرا زودتر در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری نکرده ایم پشیمانیم.

چیزی که از نظر بنیادی موناکوین را جذاب می‌کند، این است که برخلاف بسیاری از میم کوین‌های دیگر، قیمت آن نرخ معمولی دارد. در زمان نوشتن این مقاله، می‌توانید MONA را فقط با چند پنی کمتر از ۱.۵۰ دلار خریداری کنید.

ما متوجه شدیم که بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند میم کوین‌ها را با قیمت زیر یک پنی خریداری کنند، درست مانند شیبا. به این ترتیب، قانون اعداد بزرگ به نفع شما عمل می‌کند. با این حال، افراد زیادی هستند که از چنین برچسب‌های قیمتی بسیار پایین واهمه دارند. برای آنها، سرمایه گذاری روی ارز دیجیتالی که قیمت نسبتاً قابل توجهی دارد، آسایش و اعتبار به همراه می‌آورد.

با نگاهی به تاریخچه موناکوین می‌بینیم، در حباب کریپتو در سال ۲۰۱۷ قیمت آن تقریباً به ۱۷ دلار رسید. اگر MONA دوباره به آن سطح برسد، ما سود بیش از ده برابری نسبت به قیمت فوق را پیش‌بینی می‌کنیم.

هوج فایننس – Hoge Finance (HOGE)

هوج فایننس - Hoge Finance (HOGE)

هوج فایننس – Hoge Finance (HOGE)

مانند بسیاری از میم کوین‌های دیگر، احتمالاً این اولین بار است که در مورد Hoge Finance می‌شنوید. اطلاعاتی که ما می‌توانیم به شما ارائه دهیم این است که پروتکل زیربنایی این ارز دیجیتال دارای فرایندی برای حفظ و کاهش تورم توکن HOGE است. از نظر تئوری، این به نظر نقطه مقابل «پول چاپ شده» فدرال رزرو است. اما در واقعیت، کاهش تورم ارزهای دیجیتال امکان پذیر نیست.

از طرف دیگر، به نظر می‌رسد که کاهش تورم یک ارز، قادر است که اقتصاد را مهار کند.

در عوض، سرمایه گذاران و معامله‌گران باید به ویژگی های فنی یک میم کوین نگاه کنند تا ببینند آیا پتانسیل تبدیل شدن به شیبا اینوی بعدی را دارد یا خیر. یکی از نکات مثبت Hoge Finance این است که مانند Dogelon Mars حجم فزاینده‌ای دارد که افزایش قیمت‌ها را تأیید می‌کند.

توجه داشته باشید که در رالی اوایل اکتبر، حجم خرید این میم کوین همانند قیمت آن افزایش یافت. سپس، در رالی اخیر که در اواسط اکتبر به اوج خود رسید، حجم به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرد. این همان چیزی است که قبل از به خطر انداختن سرمایه در شیبا اینو بعدی، به آن نیاز داریم.

تایگر کینگ – Tiger King (TKING)

تایگر کینگ - Tiger King (TKING)

تایگر کینگ – Tiger King (TKING)

یکی دیگر از میم کوین‌های کاهش تورم، Tiger King نامگذاری شده که از یک سریال تلویزیونی واقعی با همین نام گرفته شده است. شخصیت اصلی نمایش، Joe Exotic  توکن شاه ببر را ایجاد کرد و در نتیجه توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرد.

مانند Hoge Finance، ما همان هشدارهای اساسی را تکرار می کنیم: اولاً، یک ارز بدون تورم لزوماً یک دارایی نیست، همان طور که یک ارز تورمی که از دسترس خارج می‌شود، ایده‌آل نیست. در عوض، هدف هر ارزی ثبات است. به این ترتیب باعث ایجاد اعتماد در بین کاربران خود می‌شود.

دوم، در دام استدلال غلط گرفتار نشوید. این که کوین‌ها کمیاب هستند، به این معنی نیست که آن اقلام خاص باارزش هستند. اگر  فکر می‌کنید Tiger King جایگزین شیبا اینو است و می‌خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید، توصیه می‌کنیم این کار را به خاطر الگوی معاملاتی منطقی آن انجام دهید. در رالی‌های قبلی، به نظر می‌رسد افزایش حجم به طور مداوم افزایش قیمت‌ها را تأیید می‌کند. اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که قبل از اینکه پولی را در معرض خطر قرار دهید، منتظر بمانید تا سقوط قیمت این توکن به پایان برسد.

سامویید کوین – Samoyedcoin (SAMO)

سامویید کوین - Samoyedcoin (SAMO)

سامویید کوین – Samoyedcoin (SAMO)

ارز دیجیتال Samoyedcoin یک کوین دیگر است که از سگ‌ها الهام گرفته شده است. این مورد مربوط به نژاد سگ ساموید می‌شود که منشأ آن در سیبری است. سامویدها بازیگوش و سرزنده هستند و در عین حال رگه‌هایی از سرسختی و لجبازی دارند.

از نظر فنی، Samoyedcoin به دو دلیل جذابیت دارد. ابتدا، همان طور که در مورد سایر گزینه های احتمالی جایگزین شیبا اینو توضیح دادیم، توکن‌های SAMO دارای یک همسویی منطقی بین قیمت و حجم هستند؛ یعنی با افزایش قیمت‌ها، حجم نیز افزایش می‌یابد.

ما مدام به این موضوع اشاره می‌کنیم، زیرا اگر افزایش قیمت‌ها با کاهش حجم مواجه شود، در این صورت یک افزایش قیمت غیرمنطقی و احتمالاً ناپایدار به وجود می‌آید.

دوم اینکه، به نظر می‌رسد وضعیت قیمت SAMO نشان دهنده شکل‌گیری پرچم صعودی است. اگر قصد دارید در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید، شاید بهتر باشد پول یک فنجان قهوه خود را به Samoyedcoins اختصاص دهید.

دوجی – DOGGY (DOGGY)

دوجی - DOGGY (DOGGY)

دوجی – DOGGY (DOGGY)

اگر می‌خواهید از هجمه میم کوین‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) استفاده کنید، ممکن است DOGGY گزینه‌ای مناسب برای جایگزینی شیبا اینو باشد. NFTها توکن های دیجیتالی منحصر به فرد و الگوریتمی تولید شده هستند که برای معامله در بلاک چین طراحی شده اند. این توکن ها به دلیل ماهیت غیرقابل تعویض‌شان با ارزهای دیجیتال متفاوت هستند.

در بین ارزهای دیجیتال معمولی تفاوت چندانی از لحاظ ارزشمند بودن وجود ندارد. اما NFTها دارای امضاهای دیجیتالی منحصر به فردی هستند که از لحاظ نظری ارزش‌های متفاوتی را برای آنها فراهم می‌کند. باز هم، ما معتقدیم که استدلال نادرست کمیاب بودن که قبلاً ذکر شد در مورد NFTها نیز صدق می‌کند و بایستی مراقب این موضوع نیز باشید.

این توکن دارای پس‌زمینه‌ای منطقی است که به موجب آن افزایش حجم، افزایش قیمت‌ها را تأیید می‌کند. همچنین، بین ۸ تا ۹ اکتبر، DOGGY بیش از سه برابر افزایش قیمت داشته که بسیار چشمگیر است. با توجه به میانگین ۵۱۳۰۰ دلاری در حساب پس‌انداز این ارز دیجیتال، سرمایه گذاران می‌توانند چند هزار دلار خود را صرف سرمایه گذاری روی DOGGY  کنند و پاداش‌های قابل توجهی به دست آورند.

با اینکه این کار بسیار مخاطره‌آمیز است، اما سرمایه گذاری در DOGGY بسیار جذاب‌تر از قرار دادن ۶۰۰۰۰ دلار در یک بیت کوین است.

پپ کش – Pepe Cash (PEPECASH)

پپ کش - Pepe Cash (PEPECASH)

پپ کش – Pepe Cash (PEPECASH)

همه ما تاکنون ریسک های ساده لوحانه‌ای را انجام داده ایم اما فقط در موارد اندکی، این سرمایه گذاری‌ها نتیجه خوبی به دنبال داشته اند. به عنوان مثال می توان به David Choe اشاره کرد که متقاعد شد به جای پول نقد، برای نقاشی دیواری یک شرکت فناوری نوظهور، سهام آن شرکت را دریافت کند. آن شرکت فیسبوک بود و در سال ۲۰۱۵، ۲۰۰ میلیون دلار ارزش داشت.

ما قرار نیست وعده چنین بازدهی را برای PEPECASH به شما بدهیم. احتمالا با سرمایه گذاری در آن، مقداری از پول خود را از دست خواهید داد. اما در صورتی که جایگزین شیبا اینو شود، می‌توانید پتانسیل‌های آن را قبل از رد کردن آن کشف کنید.

Pepe Cash ظاهرا از میم کوین Pepe the Frog گرفته شده است. با توجه به اینکه بسیاری از افراطی‌های راست گرا آن را به صورت آنلاین پذیرفتند، در ابتدا فکر می‌کردیم این میم نمادی متعصبانه است. با این حال در سال ۲۰۱۶، تیمی با همکاری Matt Furie، خالق اصلی این شخصیت تشکیل شد تا حسن شهرت Pepe  را پس بگیرد. از آن زمان و پس از اقدامات قانونی انجام شده توسط Furie، تصویر منفی موجود از این کارتون کمرنگ شد.

اما خارج از جنجال‌های گذشته شخصیت، باید نگرانی‌هایی در مورد ارزش گذاری PEPECASH داشته باشید. روند قیمت و حجم آن، اعتبار منطقی را به نوسانات آن می‌بخشد. با این حال، این یک توکن نوسانی با بازار محدود است. بنابراین توصیه می‌کنیم سرمایه گذاری عظیمی روی آن انجام ندهید.

هنوز تمام نشده

بعد از نگارش این مقاله متوجه شدیم شت کوینی به نام بیبی دوج کوین هم مورد استقبال زیاد کاربران قرارگرفته است. برای همین به صورت مجزا بیبی دوج کوین را بررسی و آینده قیمتی آنرا پیشبینی کردیم. پس حتما توصیه میکنیم مقاله بیبی دوج چیست؟ | بررسی آینده ی بی بی دوج را بخوانید.

سخن پایانی

در مطلب حاضر در مورد ۷ میم کوینی که ممکن است به عنوان شیبا اینوی بعدی ظهور کند، صحبت کردیم و گفتیم که هرکدام از آنها چه سوابقی داشته‌اند و با ویژگی‌هایی که ارائه می‌دهند چه آینده‌ای خواهند داشت. چیزی که به آن تاکید داریم این است که صرف نظر از نوع ارز دیجیتالی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید، میهن سیگنال به شما اکیدا توصیه می کند تنها با سرمایه‌ای وارد این بازار شوید که توان از دست دادن آن را دارید زیرا این بازار بسیار ناپایدار است؛ خصوصاً میم کوین‌ها که تنها با یک توییت از یک چهره مشهور می‌توانند دستخوش تغییرات و نوسانات شدیدی شوند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «جدیدترین شت کوین جایگزین شیبا و دوج | شیبا اینوی بعدی کدام است؟» با ما درمیان بگذارید.

منبع:nasdaq.com
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

‫7 نظر

 • سلام من بازی رو مطابق دستور عمل نصب کردم از اپل استور اما توی قسمت پروفایل اصلا گزینه NFT رو ندارم

 • سلام .ممنون از مقاله ی خوبتون.
  نظرتون در مورد سایتاما چیه؟میشه روی ایندش حساب کرد یا نه؟

  • سلام . این ارز هم جزو ارز های ترند و پر طرفدار به حساب میاد البته مشکل اساسی این میم کوین ها اینه که سرمایه گذاران عمده دارن که قیمت کنترل میکنن یه جورایی

 • بی بی دوج کوین شیبای بعدی ۲۰۲۲ هست اشاره نکردیم

 • salam safemoon o safe mars ro az koja bekharam?

  • اینها شت کوینای شناخته شده ای هستن . اکثرشون توی پنکیک سواپ یا پو کوین موجوده

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *