تحلیل قیمت پپه: بازگشت قیمت از قعر و احتمال رالی | ۲۶ مرداد

۲۶ مرداد ۱۴۰۲
تحلیل قیمت پپه: بازگشت قیمت از قعر و احتمال رالی | 26 مرداد

قیمت پپه در ۲۴ ساعت گذشته به قعر هفتگی خود رسیده و نتوانسته از سقف روزانه ۰.۰۰۰۰۰۱۲۶۵ دلار عبور کند. با وجود این کاهش، بازیابی PEPE آغاز شده و قیمت تا ۰.۰۰۰۰۰۱۲۰ دلار بالا رفته است. این بازگشت جزئی نشان می دهد که هنوز مقداری فشار خرید در بازار وجود دارد و ممکن است باز هم قیمت افزایش یابد.

در همین مدت ارزش بازار پپه با افت بیش از ۵ درصدی به ۴۶۸.۵ میلیون دلار رسیده و حجم معاملات ۲۴ ساعته با رشد ۸.۸ درصدی به ۱۳۰.۱۵ میلیون دلار افزایش یافته است. افزایش حجم معاملات به این معناست که هنوز علاقه ودر نتیجه آن فعالیت لازم در بازار پپه وجود دارد و نوسان قمت محتمل است.

وضعیت اندیکاتورها در بازار پپه

اندیکاتور مکدی در نمودار یک ساعته رو به بالا در حرکت است و نشان می دهد شدت فشار فروش کاهش یافته و احتمال تغییر به مومنتوم صعود وجود دارد.  هیستوگرام مکدی در محدوده صعودی است و خط مکدی در حال نزدیک شدن به صفر می باشد. این یعنی فشار خرید از فروش بیشتر است و خریداران می توانند به امید رالی احتمالی پپه پوزیشن های لانگ ایجاد کنند.

نمودار یک ساعته قیمت پپه / دلار

طبق تحلیل میهن سیگنال، اندیکاتور RSI در سطح ۴۲.۱۱ و رو به پایین در حرکت است. این نشان می دهد بازار کمی احساسات منفی دارد اما احتمال بازگشت قیمت وجود دارد زیرا RSI بالاتر از سطح اشباع فروش ۳۰ قرار گرفته است. اگر فشار خرید افزایش یابد و RSI هم بالاتر برود، این سیگنال تغییر احساسات بازار به وضعیت صعودی خواهد بود.

باندهای اندیکاتور کانال کلتنر، دوره تقویت قیمت را نشان می دهند. قیمت در حال حرکت به سمت باند میانی است و یک کندل سبز را ایجاد کرده که گویای کنترل گاوها بر بازار است. این می تواند نشانه ای از بریک اوت احتمالی در نظر گرفته شود.

اندیکاتور BBP (قدرت گاوی خرسی) روند صعودی را نشان می دهد و رو به بالا در حرکت است. این گویای این نکته است که فشار خرید افزایش یافته است. روند BBP عدم تعادل بین خریداران و فروشندگان و برتری قدرت گاوها را نشان می دهد. پس این اندیکاتور هم چشم انداز مثبت آینده را نشان می دهد.

اندیکاتورها در نمودار یک ساعته قیمت پپه / دلار

در مجموع قیمت پپه در بحبوحه نوسان نزولی بازار، ثبات و احتمال مومنتوم صعودی در آینده را نشان می دهد. افزایش معاملات  و وضعیت مناسب اندیکاتورها همگی گویای بریک اوت احتمالی هستند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت پپه: بازگشت قیمت از قعر و احتمال رالی | ۲۶ مرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coinedition
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

یک نظر

  • خاک توسرشون و ما که انقد بدبختیم! حالا چکار باید بکنیم؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *