ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND

۲۹ اسفند ۱۴۰۱
ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND

ارز Sandbox توکن بومی پلتفرم sandbox است. سندباکس که مبتنی بر بلاک چین اتریوم راه اندازی شده یک بازی غیرمتمرکز در دنیای متاورس است که از NFT استفاده می‌کند. Sandbox امکان ایجاد، فروش، استفاده و کسب درآمد از NFT ‌های واقعیت مجازی خود را برای کاربران فراهم می‌سازد. اولین نسخه از این بازی با نام Sandbox در سال ۲۰۱۱ و نسخه دوم با نام Sandbox Evolution در سال ۲۰۱۶ روی کار آمد. سازندگان در سال ۲۰۱۸ به فکر معرفی نسخه‌ای از این بازی موفق برای تولید محتوا توسط کاربران افتادند.

هدف آنها این بود که مالکیت واقعی خلاقیت‌ها در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به کاربرانی که آنها را می‌سازند داده شود و آنها بتوانند برای مشارکت در اکوسیستم Sandbox پاداش دریافت کنند. ما در این مقاله توضیح می‌دهیم که بازی Sandbox چیست، چگونه می‌توان توکن Sandbox را خریداری کرد و دلایل محبوبیت آن کدام است. در انتها نیز در مورد آینده این پلتفرم صحبت می‌کنیم. پس تا پایان با ما همراه باشید.

سندباکس (The Sandbox) چیست؟

Sandbox یک محیط مجازی در بلاک چین اتریوم است که در آن کاربران می‌توانند تجربیات بازی خود را با استفاده از توکن SAND به عنوان توکن بومی این پلتفرم، ایجاد کنند، کنترل نمایند و به فروش برسانند. مالکیت و کنترل متمرکز موارد تولید شده توسط کاربر در بازار بازی‌های فعلی، مالکیت را محدود می‌کند. بازیکنان به دلیل کنترل متمرکز بر فروش مواردی که خودشان ایجاد می‌کنند، نمی‌توانند ارزش منصفانه‌ای برای آثار خود تعیین کنند.

علاوه بر این، اثبات مالکیت آثار می‌تواند چالش برانگیز باشد، به‌ویژه زمانی که محتوا کپی یا ویرایش می‌شود و گسترش می‌یابد. مشکلات کنونی با توسعه یک پلتفرم بازی که به سازندگان اجازه می‌دهد بدون اتکا به یک مرجع مرکزی آثار خود را بسازند، آنها را به اشتراک بگذارند، تجارت کنند و در عین حال حق مالکیت داشته و ارز Sandbox که با نماد SAND شناخته می‌شود به دست آورند، برطرف می‌شوند. این حرکت پذیرش بلاک چین را برای گسترش بخش بازی‌های بلاک چین تسریع می‌کند.

علاوه بر این، توکن‌های غیر قابل تعویض برای ایجاد و تضمین مالکیت کپی رایت استفاده می‌شوند و هر آیتم درون بازی دارای هویت بلاک چین منحصربه‌فرد و غیرقابل تغییر است. NFT ‌ها روش کسب هنر، تشکیل جوامع، کسب درآمد و بازی کردن را تغییر می‌دهند. بسیاری از ابتکارات مبتنی بر NFT به متاورس‌های تمام عیار تبدیل می‌شوند که Sandbox در خط مقدم آنها قرار دارد.

برای آشنایی با بهترین بازی های متاورسی برای کسب درآمد اینجا کلیک کنید.

انواع توکن‌ها در اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟

چهار نوع کاربر در پلتفرم Sandbox تحت عنوان بازیکنان، سازندگان، متصدیان و مالکان وجود دارد. در این متاورس شش نوع توکن نیز در دسترس است. برای ایجاد یک اقتصاد محصور به کاربران، چهار توکن SAND، ASSET، LAND وGAME توسعه داده شده‌اند. دو مورد باقی مانده برای استفاده در VoxEdit هنگام ساخت دارایی‌ها ذخیره می‌شوند. در مورد این دو توکن که GEM و CATALYST نام دارند در ادامه بیشتر توضیح می‌دهیم.

توکن SAND

این توکن را می‌توان در Sandbox برای همه تراکنش‌ها و تعاملات با استفاده از استاندارد ERC-20 استفاده کرد. ارز Sandbox با نماد SAND رمز ارز بومی پلتفرم Sandbox است.

توکن ASSET

توکن ASSET یک NFT مبتنی بر استاندارد ERC-1155 است که توسط کاربران VoxEdit تولید شده و برای خرید و فروش در بازار موجود است. وسایل نقلیه، حیوانات، سازه‌ها و سایر موارد را می‌توان دارایی در نظر گرفت.

توکن LAND

در متاورس Sandbox، یک توکن LAND یک قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات است که کاربران می‌توانند با بازی‌های تولید شده با استفاده از Game Maker و دارایی‌های ایجاد شده با VoxEdit آن را به دست آورند. هر توکن LAND از استاندارد ERC-721 پیروی می‌کند و غیر قابل تعویض است.

توکن GAME

GAME به عنوان یکی دیگر از توکن‌های سندباکس یک تجربه تعاملی است که با ترکیب دارایی‌ها و برنامه نویسی بازی ایجاد می‌شود. برای فعال بودن در Sandbox، GAMEها باید با یک توکن LAND همراه شوند. Game Maker به سازندگان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها را توسعه دهند که در نتیجه آن، یک توکن GAME غیر قابل تعویض بر اساس استاندارد ERC-1155 ایجاد می‌شود.

ارز سندباکس (The Sandbox)چیست و چه کاربردی دارد؟

ارز سندباکس چیست؟

رتبه فعلی ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ (coinmarketcap)

SAND یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است که به عنوان پایه و اساس تراکنش‌های Sandbox عمل می‌کند و می‌توان از آن برای رسیدن به اهداف مختلفی از جمله دسترسی به پلتفرم، حق رای و استیکینگ استفاده کرد. شرح مختصری از این اهداف در زیر آمده است:

۱. دسترسی به پلتفرم Sandbox

بازیکنان می‌توانند از SAND برای انجام بازی‌ها، خرید تجهیزات و شخصی سازی شخصیت آواتار خود استفاده کنند و همچنین می‌توانند SAND را از طریق گیم پلی به دست آورند. SAND توسط سازندگان برای خرید دارایی‌ها، زمین‌ها و به اشتراک گذاشتن توکن استفاده می‌شود.

۲. استیکینگ

SAND امکان استیکینگ را فراهم می‌کند که به کسب درآمد غیرفعال منجر می‌شود. با قراردادن سکه‌های SAND خود در پلتفرم، ارز Sandbox بیشتری به دست می‌آورید. همچنین این تنها وسیله برای به دست آوردن سنگ‌های قیمتی و کاتالیزورهایی است که برای ایجاد دارایی موردنیاز هستند.

۳. حاکمیت

SAND یک توکن حاکمیتی است که به دارندگان این امکان را می‌دهد تا از طریق یک سازمان خودکار غیرمتمرکز (DAO) به حاکمیت پلتفرم رأی دهند. آن‌ها می‌توانند در مورد موضوعات مهمی ‌مانند امتیازات بنیاد به توسعه‌دهندگان محتوا و بازی و اولویت‌ها در نقشه راه پلتفرم رأی دهند. صاحبان SAND می‌توانند به خود رای داده یا امتیاز رای را به بازیکنان دیگر اختصاص دهند.

۴. هدف بنیاد

ماموریت بنیاد سندباکس ارتقای اکوسیستم پلتفرم با ارائه کمک‌های مالی برای تشویق ایجاد محتوا و بازی‌های با کیفیت بالا است. علاوه بر این، این بنیاد بیش از ۱۵ پروژه بازی ارزدیجیتال را پشتیبانی کرده و به بیش از ۱۰۰ هنرمند این فرصت را داده است تا قبل از عرضه عمومی ‌در دسامبر ۲۰۲۰، NFTها را ایجاد کنند.

ارزش کلی متاورس با افزایش ارزش همه بازی‌های پشتیبانی شده توسط بنیاد افزایش می‌یابد که به بازی‌های باورنکردنی بیشتری کمک مالی خواهد کرد.

۵. دریافت ارز رایگان

از کل حجم تراکنش توکنSAND ، ۵٪ کارمزد تراکنش توزیع می‌شود که ۵۰٪ به عنوان پاداش برای دارندگان توکن که توکن‌های SAND را به اشتراک می‌گذارند در نظر گرفته شده و ۵۰٪ به بنیاد تعلق می‌گیرد.

محصولات اکوسیستم سندباکس (Sandbox) کدامند؟

اکوسیستم Sandbox از سه محصول تشکیل شده است که ایجاد محتوای تولید شده توسط کاربر را آسان‌تر می‌کند. در ادامه به توضیح هر یک از این محصولات یا خدمات می‌پردازیم.

۱. Sandbox Crypto VoxEdit

بلوک‌های سازنده بازی Sandbox پیکسل‌های سه بعدی هستند که به عنوان voxel شناخته می‌شوند. این نام خاص پروژه Sandbox نیست بلکه مربوط به توسعه واقعیت مجازی است. در پلتفرم ارز Sandbox، بازیکنان از برنامه رایگان Sandbox VoxEdit برای ساختن تجربه‌های بازی خود از این بخش‌های لگومانند استفاده می‌کنند. این برنامه مشابه سایر ویرایشگرهای محبوب وکسل مانند Magica Voxel کار می‌کند.

“دارایی‌ها” به شخصیت‌ها، آیتم‌ها و سایر دارایی‌های درون بازی که در VoxEdit توسعه یافته‌اند اشاره دارد. آنها را می‌توان به NFT ‌های سازگار با ERC-1155 تبدیل کرد. این استاندارد به هنرمندان اجازه می‌دهد تا هر تعداد کپی از همان ASSET را که می‌خواهند چاپ کنند. این به آن‌ها امکان می‌دهد یک NFT منطبق با ERC-721 را تولید کنند و در عین حال کپی‌های متعددی از آن را در همان قرارداد هوشمند سندباکس ایجاد نمایند.

GEMها و CATALYSTها دو توکن مربوط به دارایی‌هایی هستند که پروژه معرفی می‌کند. هر دو سکه قابل تعویض و از نوع ERC-20 به شمار می‌روند. GEM ‌ها برای ارائه ویژگی‌های “دارایی” استفاده می‌شوند. هر چه یک دارایی دارای ویژگی‌های بیشتری باشد، ارزش آن بیشتر است. یک دارایی می‌تواند ۲۵ امتیاز ویژگی را از یک GEM دریافت کند.

کاتالیست‌ها سطح دارایی‌ها را تعیین می‌کنند. این سطوح شامل معمولی، نادر، حماسی و افسانه‌ای می‌شود. هر یک از این سطوح به ترتیب می‌توانند تا ۲۵، ۵۰، ۷۵ و ۱۰۰ ویژگی داشته باشند. GEM ‌ها و CATALYST ‌ها را می‌توان در VoxEdit پس از ایجاد ASSET تعریف کرد.

۲. ایجاد آواتار در Sandbox

آواتارها توسط بازیکنان برای تعامل با متاورس مجازی استفاده می‌شوند. آواتار Sandbox یک اصطلاح فنی جهت دارایی ایجاد شده در Voxedit است. Sandbox ابزار جدیدی به نام Avatar منتشر کرده است که به کاربران امکان می‌دهد آواتارهای خود را مستقیماً بدون استفاده از VoxEdit با ترکیب و تطبیق قسمت‌های مختلف بدن و لباس شخصی سازی کنند.

۳. بازار Sandbox (Sandbox Marketplace)

درک تمایز بین سازندگان دارایی و گیمرها در متاورس ارز Sandbox بسیار مهم است. فقط آن دسته از توسعه دهندگان دارایی که “صندوق سازنده” پذیرفته است می‌توانند دارایی‌های خود را در بازار پروژه آپلود کنند.

Sandbox Marketplace به بازیکنان این امکان را می‌دهد که دارایی‌های دیجیتالی خود را به سایر بازیکنان Sandbox بفروشند و از ساخته‌های خود کسب درآمد کنند. سازندگان باید ابتدا دارایی‌های خود را قبل از اینکه آنها را وارد بازار نمایند در سیستم فایل بین سیاره‌ای (InterPlanetary File System) آپلود کنند. برای ایجاد تجربه بازی، بازیکنان می‌توانند دارایی‌هایی را از این توسعه دهندگان تأیید شده در بازار خریداری کنند.

بازی ساز (Game Maker)

سندباکس بیش از اینکه یک بازی باشد مجموعه‌ای ‌از بازی‌ها، مکان‌ها و تجربیات مختلف است. این تیم به هنرمندان و گیمرها اجازه می‌دهد تا در آینده از دنیای متاورس کسب درآمد داشته باشند. در متاورس Sandbox، می‌توانید از Game Maker برای ایجاد تجربه‌های بازی سه بعدی استفاده کنید. حتی سازندگان غیرماهر بازی نیز می‌توانند شروع به کار کنند، زیرا نیازی به دانش کدنویسی قبلی نیست.

در بازی Sandbox چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

Sandbox یک بازی بلاک چین غیرمتمرکز با مدل بازی همتا به همتا است. البته این فقط ظاهر قضیه است زیرا چیزهای بیشتری در آن وجود دارد. NFT ‌ها تقریباً تمام دارایی‌های بازی را تشکیل می‌دهند. هرکسی می‌تواند یک NFT بخرد و این خرید او را مالک آن شی یا مکان دقیق در Sandbox می‌کند. با وجود اینکه برند Animoca این متاورس را ایجاد کرده‌ است، دارایی‌های دیجیتالی موجود در بازی را ندارد.

انیموکا پلتفرمی ‌ایجاد کرده است که به افراد، گروه‌ها و حتی کسب و کارها اجازه می‌دهد در دنیای خود NFT بسازند یا خریداری کنند. تا زمانی که شخصی NFT Sandbox را داشته باشد، در بازی حضور دارد. جدا از اینکه پلتفرم ارز Sandbox به بازیکنان اجازه می‌دهد دارایی دیجیتالی در بازی داشته باشند، همچنین این امکان را برای آنها فراهم می‌کند تا جهان خود را به طور کامل شخصی سازی و طراحی کنند.

این ویژگی به نسل جدیدی از “محتوای تولید شده توسط کاربر” اجازه می‌دهد که هم توسط تیم Sandbox و هم برای سایرین مورداستفاده قرار بگیرد. علاوه بر این، برندهای مطرح در حال آزمایش بازاریابی محتوا هستند. به عنوان مثال، معروف‌ترین شرکت کفش جهان، آدیداس، با Sandbox برای ایجاد متاورس خود با نام تجاری آدیداس همکاری کرده است.

ارز سندباکس (The Sandbox) را از کدام صرافی‌ها بخریم؟

ارز سندباکس را از کدام صرافی‌ها بخریم؟

صرافی های ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

توکن سندباکس را می‌توان به روش‌های مختلفی به دست آورد. به عنوان مثال، در بازی Sandbox، می‌توانید با انجام وظایف مختلف این توکن را برنده شوید. کاربران همچنین می‌توانند از Game Maker برای ساخت و بازاریابی بازی‌های خود استفاده کنند. در برخی از صرافی‌ها، توکن برای خرید نیز موجود است و در حال حاضر می‌توان ارز Sandbox را در بایننس، یونی سواپ، سیمپلکس و کیف پول متامسک به شیوه زیر خریداری کرد.

بایننس: بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان است. ثبت نام و ورود به این صرافی به سادگی انجام می‌شود. بایننس بیت کوین (BTC)، استیبل کوین هایی مانند تتر (USDT) و بایننس کوین (BNB) را برای خرید توکن‌های SAND می‌پذیرد. برای انجام این کار، ارزدیجیتال مورد نظر را بخرید و سپس آن را با SAND معامله کنید.

Uniswap: روی «Launch App» و سپس «Connect to a Wallet» در Uniswap کلیک کنید. برای این منظور، MetaMask یک گزینه عالی است زیرا با اتریوم سازگار است. پس از اتصال، اتر (ETH) را با کلیک روی “Swap” به SAND تغییر دهید.

Simplex: ارز SAND را می‌توان با کارت اعتباری از طریق Simplex خریداری کرد. داشبورد Sandbox یک لینک مستقیم به این سرویس دارد. پس از کلیک روی “Me” و سپس “Simplex” به فرایند پرداخت هدایت خواهید شد.

MetaMask: با استفاده از کیف پول متامسک می‌توانید ETH را با یک ارز مبتنی بر اتریوم دیگر مبادله کنید. یکی از آنها ارز Sandbox ست.

صرافی های ایرانی که امکان معامله ارز سندباکس را فراهم میکنند عبارتند از:

LAND در بازی سندباکس چیست و چگونه می‌توان آن را خرید؟

LAND در متاورس Sandbox، یک قطعه دیجیتالی از املاک و مستغلات است. هر توکن LAND یک توکن غیر قابل تعویض و منحصر به فرد ERC-721 است. اگر می‌خواهید یک زمین بخرید، ابتدا باید با نگاه کردن به نقشه، با مکان آن روی Sandbox آشنا شوید. این وب سایت همچنین میزبان فروش رسمی‌ ‌زمین مورد نظر شما را نشان می‌دهد. دو نوع زمین در سندباکس با نام زمین معمولی و زمین پریمیوم وجود دارد.

زمین معمولی روی نقشه Sandbox با رنگ خاکستری و زمین پریمیوم با رنگ زرد مشخص شده است. پس از کلیک بر روی دکمه “خرید” زمین را رزرو کرده‌اید. کیف پول مرتبط باز می‌شود و هزینه گس و قیمت SAND نمایش داده می‌شود. در این مرحله LAND بنفش خواهد شد تا نشان دهد که رزرو شده است.

تراکنش پس از تأیید از طریق کیف پول شما تکمیل می‌شود. مقدار گس انتخابی شما و ترافیک شبکه بلاک چین، بر زمان لازم برای تکمیل فرایند خرید شما تأثیر می‌گذارد. پس از انجام کار، LAND قرمز می‌شود که نشان می‌دهد اکنون مالک آن هستید.

اگر خرید خود را در عرض دو ساعت تمام نکنید، LAND دوباره برای همه قابل دسترس خواهد بود. از طرف دیگر، می‌توانید زمین را با استفاده از OpenSea خریداری کنید که یک بازار ثانویه و شخص ثالث برای توکن‌های غیر قابل تعویض است که در آن می‌توان تعداد زیادی NFT، از جمله The Sandbox LANDs را که متعلق به پلتفرم ارز Sandbox است خریداری کرد.

برای خرید LANDS از OpenSea، ابتدا باید در این بازار یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای استفاده از LANDs در پلتفرم، همچنین باید یک حساب کاربری در The Sandbox ایجاد کنید. در OpenSea، بسته به ترجیح فروشنده، LAND را می‌توان با SAND یا ETH خریداری کرد. بعداً می‌توان از بازار Sandbox برای فروش زمین خود استفاده نمود. با گذشت زمان، این قابلیت به بازی معرفی خواهد شد.

بهترین کیف پول های ارز سندباکس (The Sandbox) کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز سندباکس کدامند؟

کیف پول های ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

چرا مردم در حال خرید زمین‌های دیجیتالی (LAND) در Sandbox هستند؟

هدف اساسی LAND این است که طراحان و توسعه دهندگان بازی بتوانند تجربیاتی را در آنها پست کنند که گیمرها از آن لذت ببرند و کسب درآمد کنند. سایر خدمات، مانند اجاره دادن و سرمایه گذاری در زمین نیز قابل دسترسی است.

اگر مالک LAND باشید، در مدیریت متاورس سندباکس حرفی برای گفتن خواهید داشت. صاحبان LAND و دارندگان توکن SAND صدای Sandbox خواهند بود که در شکل‌دهی و تنظیم سرنوشت این پلتفرم از طریق DAO نقش دارند.

آیا سرمایه گذاری بر روی ارز سندباکس (The Sandbox) خوب است یا خیر؟

از آنجا که فناوری بلاک چین در تجارت گسترده بازی در سراسر جهان ادغام می‌شود، Sandbox یک سرمایه گذاری قوی است. در حالی که در گذشته تلاش‌های دیگری برای اعمال بلاک چین در بازی انجام شده است، متاورس ارز Sandbox ممکن است اولین موردی باشد که به دلیل تمرکز کامل بر یک محیط بازی کاملاً غیرمتمرکز که در آن کاربران در همه چیز حرف آخر را می‌زنند، موفق شده است.

در مقابل، پروژه‌های دیگر فقط از بلاک چین برای ذخیره دارایی‌های درون بازی استفاده می‌کنند. از آنجایی که کاربران کنترل کاملی بر محیط Sandbox دارند، می‌تواند به طور طبیعی با سرعتی بسیار سریع‌تر از تنظیمات متمرکز بازی رشد کرده و با آن سازگار شوند.

بسیاری از سرمایه‌گذاران بلاک چین احساس می‌کنند که Sandbox یک سرمایه‌ گذاری قابل قبول است زیرا توکن SAND فقط یک ارز درون بازی نیست، بلکه یک دارایی حاکمیتی است که به افراد اجازه می‌دهد در مورد پیشرفت پروژه تصمیم‌های حیاتی بگیرند.

آینده ارز سندباکس (The Sandbox) چگونه است؟

آینده ارز سندباکس چگونه است؟

روند قیمتی ارز سندباکس – عکس از سایت کوین مارکت کپ

در حال حاضر سندباکس با بیش از ۱۶۵ برند همکاری می‌کند که شامل فرنچایزهای معروفی مانند Smurfs، Atari و Walking Dead می‌شود. علاوه بر این، Sandbox در قالب اجرای مجازی با Snoop Dogg و Deadmau5 نیز همکاری کرده است. Sandbox همچنین با World of Women (WoW) همکاری کرده است تا به آنها کمک کند تا مشارکت و نمایندگی زنان را در Metaverse ارتقا دهند. برای این ابتکار، بنیاد WoW به مدت پنج سال ۲۵ میلیون دلار دریافت خواهد کرد و این بودجه برای آموزش و پرورش استفاده خواهد شد. Sandbox همچنین تا به امروز بیش از ۹۰ میلیون دلار جمع آوری کرده است. تیم آن در تلاش است تا Metaverse و مجموعه محصولات خود را گسترش دهد.

امسال، تیم Sandbox به صاحبان LAND که تجربه‌های بازی فوق‌العاده‌ای را با ویژگی‌های متاورس اضافی ایجاد کرده‌اند، جایزه می‌دهد. علاوه بر این، طبق پیش بینی تحلیلگران، قیمت Sandbox ممکن است تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ به بیش از ۷ دلار برسد و طی پنج سال تا ۲۰۰ دلار هم برود. بنابراین، تحلیلگران مالی بر این باورند که متاورس ارز Sandbox چشم انداز رشد چشمگیری در آینده دارد زیرا این صنعت در مرحله توسعه است. سرمایه گذاران باید تحقیقات خود را انجام دهند یا قبل از سرمایه گذاری در آن با کارشناسان متاورس صحبت کنند زیرا ممکن است شرایط این متاورس بر اساس شرایط صنعت ارزهای دیجیتال تغییر کند.

جمع‌بندی

Sandbox یک تازه وارد در دنیای ارزهای دیجیتال است و به عنوان یک سرمایه گذاری خوب شناخته می‌شود که هر روز مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران جدیدی را جذب می‌کند. علاوه بر این، سندباکس ممکن است سرمایه گذاری خوبی باشد. زیرا در مقایسه با سایرین به خوبی عمل کرده است. اما، همان طور که قبلاً گفته شد، سرمایه‌ گذاران باید مراقب باشند و قبل از انجام هرگونه سرمایه ‌گذاری تحقیقات خود را انجام دهند، زیرا ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان هستند. بنابراین، قیمت‌هایی که امروز در حال افزایش هستند ممکن است فردا به شدت کاهش یابد. بنابراین، توصیه می‌شود قبل از سرمایه گذاری، Metaverse را یاد بگیرید تا تصمیمات آگاهانه‌تری در مورد آن بگیرید.

منابع:

https://cointelegraph.com/metaverse-for-beginners/sandbox-sand-a-beginners-guide-to-the-trending-metaverse-platform

https://www.blockchain-council.org/metaverse/sandbox-metaverse/

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ارز سندباکس (The Sandbox) چیست؟ | بررسی آینده و پیش بینی قیمت توکن SAND» با ما درمیان بگذارید.

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *