ورود
مدیرعامل کوکوین: شیبااینو ارزش نگهداری برای بلندمدت را دارد

مدیرعامل صرافی محبوب و بزرگ کوکوین، جانی لیو گفته است میم کوین شیبااینو با وجود اصلاح اخیر قیمت، ارزش نگهداری برای بلندمدت را دارد.

به گزارش میهن سیگنال و به نقل از مارکت واچ، لیو اعلام کرده است که حجم معاملات شیبا در این پلتفرم حداقل به مدت سه روز متوالی از بیت کوین سبقت گرفته است.  در ماه گذشته، حجم معاملات شیبا در صرافی های لحظه ای از اتریوم که بزرگترین آلت کوین از نظر ارزش بازار است هم فراتر رفته بود.

لیو اضافه کرده که کوکوین عمدتاً به سرمایه گذاران خرد که از میم کوین هایی مانند دوج کوین و شیبا استفاده می کنند، خدمات ارائه می کند. طبق گزارش های قبلی، شیبا با ۲.۸ میلیون سرچ در ماه، سومین ارز دیجیتال در  جستجوهای گوگل تا به اینجای سال بوده است. در مقایسه با این میزان، بیت کوین میانگین ۲۲ میلیون سرچ و اتریوم ۶.۳ میلیون جستجو در ماه داشته است.

قیمت پایین، دلیل محبوبیت شیبااینو

قیمت این ارز دیجیتال با وجود اصلاح های شدید به خصوص در آخر اکتبر، در سه ماه اخیر بیش از ۵۷۰ درصد افزایش یافته است.

لیو همچنین گفته است با مشاهده رشد قیمت بیت کوین، سرمایه گذارانی که پول زیادی ندارند اما دوست دارند از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنند به دوج کوین و شیبا روی آورده اند چون قیمت این توکن ها بسیار کمتر از بیت کوین و ارزهای دیجیتال بزرگ و مطرح می باشد. در حالی که قیمت بیت کوین اکنون حدوداً ۶۴۰۰۰ دلار است، شیبااینو در ۰.۰۰۰۰۵۵۶۱ دلار معامله می شود.

لیو اضافه کرده است: این سرمایه گذاران خرد چنان درباره این ارزها مشتاق هستند که برای بالابردن قیمت بسیار مصمم می باشند. او همچنین اظهار کرده که با وجود افت قیمت اخیر، می خواهد توکن های شیبااینوی خود را در کنار بیت کوین ها و دوج کوین هایش برای بلندمدت نگهداری نماید.

منبع:کریپتوگلاب
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *