ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

شیبا اینو به رکورد قیمتی جدیدی می رسد

۰۴ تیر ۱۴۰۱
شیبا اینو به نقطه عطف جدیدی می رسد

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است، تعداد کل دارندگان شیبا اینو هر ساعت در حال افزایش بوده است و اکنون به بالاترین حد خود رسیده است و به سطح دو میلیون نفر نزدیک شده است. به گفته منبع، در یک ساعت گذشته، تعداد کل ۱۰۶۴ کاربر جدید SHIB اضافه شده است.

تعداد دارندگان SHIB همچنان در حال افزایش است

بر اساس داده‌های منتشر شده توسط حساب توییتر @letsburnshiba، تعداد کیف‌های دارای ارز دیجیتال شیبا اینو در حال افزایش است. بر اساس این توییت، تاکنون تعداد کل دارندگان SHIB به ۱,۹۸۹,۲۱۵ رسیده است. این رشد تقریباً یک میلیونی در عرض یک هفته از ۱,۱۸۲,۸۱۷ است.

این ممکن است نشان‌ دهنده این مساله باشد که علاقه بلندمدت به این ارز دیجیتال ثابت باقی می‌ ماند. حتی با وجود کاهش شدید قیمت اخیر دومین توکن محبوب میم، این علاقه در حال افزایش است.

شیبا به عنوان بزرگترین دارایی نهنگ ها باز می گردد

بر اساس وب سایت WhaleStats که ۱۰۰ کیف پول بزرگ را در زنجیره های مختلف از جمله اتریوم و BNB Chain ردیابی می کند، Shiba Inu اکنون دوباره بزرگترین توکن از نظر ارزش دلار است.

دارایی های SHIB نهنگ های اتریوم دوباره به بالای سطح ۵۰۰ میلیون دلار بازگشته است. تا لحظه نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، نهنگ ها مالک شیبا به ارزش ۵۲۵,۲۰۰,۸۵۶ دلار هستند. این تعداد ۴۸۶۷۴۷۷۸۱۲۷۸۹۶ شیبا اینو و ۱۳.۵۵ درصد از مجموعه نهنگ ها را تشکیل می دهد.

نهنگ‌ها رمز پرمعامله، MATIC را دنبال میکنند

داده‌های WhaleStats همچنین نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت گذشته، سرمایه ‌گذاران برتر در شبکه اتریوم مجموعاً ۱۷,۱۰۸,۸۲۲ MATIC را به دست آورده‌اند که معادل ۱۰,۳۴۸,۸۷۶ دلار است.

خرید این مقدار از MATIC در طی چهار نقل و انتقال انجام شده است. در همین حال، در حالی که شیبا اینو بزرگترین دارایی از نظر ارزش دلار است، ارز دیجیتال بومیMATIC، تبدیل به پرمعامله‌ ترین ارز دیجیتال در بین ۱۰۰ نهنگ بزرگ است.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *