دنیای کریپتو شاهد رشد روزافزون شیباریوم است!

۰۲ مهر ۱۴۰۲
دنیای کریپتو شاهد رشد روزافزون شیباریوم است!

شیباریوم پشتیبانی MathWallet، کیف پول Web3 را به دست آورده است که بیش از ۳.۵ میلیون کاربر دارد و از بیش از ۱۵۰ بلاک چین پشتیبانی می کند. پلتفرم لایه ۲ شیبا اینو در مجموع از ۳ میلیون تراکنش فراتر رفته است.

BONE، توکن گاز شیباریوم نیز اخیراً شاهد پیشرفت های مهمی بوده است. LaborX که یک سایت مهم ارز دیجیتال است، بن را به عنوان یک گزینه پرداخت ادغام کرده است. از این پس این سایت به کاربران امکان می دهد که پرداخت های خود را با توکن گاز شیباریوم انجام دهند. BONE همچنین در حال فسخ قرارداد خود است.

علاوه بر این، شاخص ‌های فعالیت نهنگ های شیبا اینو افزایش یافته است. به طوری که در هفته گذشته، جریان ورودی و جریان خالص نگهدارنده دارندگان بزرگ شیب به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. این نشان‌ دهنده افزایش انباشتگی از سوی دارندگان اصلی یا نهنگ‌ها است.

در ۲۴ ساعت گذشته، افزایش ۳۴۶ درصدی در حجم تراکنش های بزرگ شیبا اینو مشاهده شده است. به طوری که ۴,۵۹۵,۵۳۰,۶۷۷,۳۷۴ SHIB به ارزش ۳۳,۳۷۷,۳۳۹ دلار از صرافی Bitvavo به یک کیف پول ناشناخته منتقل شده است.

منبع:u.today
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • استوی الکی واسه خودت حرف مفت نزن اگه مردی وجود داری بیا جواب مردمو بده از اون ور دنیا زر مفت می‌زنی که چی درد مردم دوا میشه زورت به یه نفر رسیده اونم حاجی پوره دزد خودتو همه کستی اینو همه میدونن تو اگه دوزدی نکردی چرا گذاشتی رفتی بی وجود

  • نمایش کامنت بیشتر

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *