ورود
سقف جدید سولانا پس از گسترش شبکه اش

قیمت سولانا با افزایش تعداد اپلیکیشن های غیرمتمرکز، پروژه های دیفای و استیبل کوین های ساخته شده بر روی این شبکه به سمت قله های جدیدی در حال حرکت است.

ورود سرمایه گذاران حقوقی و گسترش دیفای عامل مثبتی برای رشد کل بازار ارز دیجیتال بوده است. اما این گرایش باعث ایجاد مشکلاتی برای بسیاری از بلاک چین ها در اثر افزایش فعالیت و نیاز آنها به گسترش شبکه نیز شده است.

نرخ بالای کارمزد و طولانی شدن زمان تراکنش ها در شبکه اتریوم باعث پیدایش و توسعه راه حل های لایه اول شده است. یکی از این پروژه ها سولانا (SOL) است که اخیرا مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

به گزارش میهن سیگنال و طبق داده های تریدینگ ویو، قیمت سولانا در ماه گذشته ۱۹۵ درصد افزایش یافته است. این ارز دیجیتال از ۱۲.۱۹ دلار در ۲۶ مارس به قله جدیدی تاریخی ۳۶.۱۰ در ۱۹ آوریل با حجم معاملات ۱.۴ میلیارد دلاری رسیده است.

عملکرد قوی سولانا در یک ماه گذشته، مثل افزایش قیمت اتریوم در سال ۲۰۱۷، با آغاز به کار برخی پروژه های جدید در بلاک چین سولانا شدت گرفته است. این پروژه ها از پروتکل های دیفای قانونی و صدور استیبل کوین ها تا ایردراپ ها را شامل می شدند که باعث جلب توجه سرمایه گذاران حوزه های مختلف شده است.

یکی از ادعاهای بزرگ این شبکه آن است که می تواند تعداد ۶۵۵۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند که این رقم نسبت به رکورد ۱۸.۳ در شبکه اتریوم بسیار چشمگیر است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

منبع:کوین تلگراف
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *