قیمت تتا در تنها دو هفته ۱۸۰ درصد افزایش یافته است.

شبکه تتا  پروتکلی است که برای کاربرانش امکان تماشای محتوای دیجیتال مانند esports را با استفاده از بلاک چین فراهم کرده است. توکن بومی این شبکه تتا نام دارد که از قیمت ۰.۸۶۷ دلار در ۲۰ دسامبر به ۱.۹۲ دلار در ۲ ژانویه رسیده است. این توکن حتی نسبت به بیت کوین که این هفته قله های تاریخی جدید و رالی بی سابقه ای را تجربه کرده هم عملکرد بهتری داشته است.

نمودار روزانه تتا/ دلار تتر

نمودار روزانه تتا/ دلار تتر

مین نت مهمترین دلیل رالی

معمولا توکن های بومی پروتکل های بلاک چین پس از اعلام خبرهای مهم افزایش قیمت را تجربه می کنند.

تتا به تازگی از برنامه ریزی خود برای معرفی مین نت ۳.۰ تتا در بهار ۲۰۲۱ خبر داده است. این ارتقای پروتکل به شبکه امکان می دهد ویدئوهای زنده ضبط کند و آنها را به صورت زنده و بدون سرور مرکزی پخش نمایند. همچنین امکان مشاهده ویدئوهای دیگر در پلتفرم هم فراهم می شود.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر این رالی خبری بود که در ۱۹ دسامبر منتشر شد. تتا در این تاریخ اعلام کرد افزونه گوگل کروم کیف پول تتا را بر روی وبسایت گوگل کروم قرارداده است. این به کاربران امکان می دهد از کیف پولهایی مانند متامسک برای تعامل با پلتفرم تتا استفاده نمایند.

پیش از آن در ۱۱ دسامبر هم تتا یک به روزرسانی مهم را در پروتکل خود به انجام رساند تا قراردادهای هوشمند را در مین نت منتشر نماید. به دلیل انتشار این اخبار امیدوارکننده، تتا در کنار ارزهای مطرحی مانند پولکادات یکی از بهترین عملکردها را در میان ارزهای دیجیتال در روزهای گذشته داشته است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *