ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
قیمت اتریوم پشتیبانی 1430 دلاری را شکست

اتریوم بیش از ۶۰ میلیارد دلار از ارزش بازار خود را در یک هفته و بیش از ۳۵ میلیارد دلار پس از ادغام  را از دست داده است. معامله گران انتظار داشتند که افت قیمت ETH به زیر ۱۷۰۰ دلار باعث ایجاد جو کاهشی شود. علاوه بر این، نهنگ هایی که موقعیت های ETH خود را قبل و بعد از ادغام نقد کردند، و از بازار خارج شدند قیمت را به ۱۴۶۰ دلار کاهش دادند.

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر رمزارز معتقد است که ETH در حال حاضر ضعیف است زیرا ساختار روند صعودی خود را از دست داده است. او انتظار دارد نوسانات بیشتر در منطقه بین ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار باشد.

اتریوم پس از شکستن به زیر سطح روانی ۱۵۰۰ دلار، قدرت خود را از دست داده است. علاوه بر این، شکست به زیر سطح حمایت ۱۴۳۰ دلاری منجر به سقوط به ۱۲۸۷ دلار شد. در حال حاضر، قیمت این ارز دیجیتال بالای ۱۳۰۰ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۹ درصد کاهش یافته است.

فدرال رزرو ایالات متحده افزایش نرخ بهره را در جلسه FOMC در ۲۱ سپتامبر اعلام خواهد کرد. کارشناسان بازار افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره را در سپتامبر و ۵۰ واحدی در ثانیه افزایش نرخ بهره را در نوامبر و دسامبر پیش بینی می کنند.

علاوه بر این، طبق گزارشات میهن سیگنال شاخص دلار آمریکا دوباره به بالای ۱۱۰ صعود کرده است. بنابراین، منجر به فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته شده است که باعث کاهش قیمت اتریوم نیز شده است.

منبع:coingape.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره برات علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.