ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

جایجایی نزدیک به دو میلیارد بیت کوین در روز گذشته

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
جایجایی نزدیک به دو میلیارد بیت کوین در روز گذشته

معامله گران در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۶ میلیارد دلار بیت کوین از صرافی ها جابه جا کردند.

بر اساس جدیدترین داده‌ های Glassnode که اخیراً منتشر شده است، معامله‌ گران ارزهای دیجیتال ۱.۶ میلیارد دلار بیت کوین را از صرافی‌ ها دور کرده ‌اند. علاوه بر آن ۱.۱ میلیارد دلار توسط معامله ‌گران اتر برداشته شده است.

خروجی های عظیم از مبادلات ارز دیجیتال معمولاً به عنوان یک فرایند مثبت برای بازار در نظر گرفته می شود. زیرا کاهش فشار فروش باید به دنبال خروجی ها باشد. علیرغم خروج بزرگ بیت کوین، جریان خالص اولین ارز دیجیتال منفی ۳۶۰ میلیون دلار باقی می ماند. در حالی که جریان خالص برای اتریوم مثبت می ماند.

همچنین تتر خروجی دارایی را در ۲۴ ساعت گذشته نشان داد که ممکن است نشان دهنده کاهش فشار فروش پس از ۱۲ روز حرکت نزولی BTC باشد.

در حین روند نزولی، بیت کوین حدود ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است. پس از عقب نشینی از سقف ۴۷۰۰۰ دلاری، بیشتر پایین آمده است.

آیا نهنگ ها فروش خود را متوقف کرده اند؟

بر اساس داده‌ های Glassnode که توسط میهن سیگنال ارائه شده است، سهام داران بلندمدت و نهنگ‌ ها با وجود افزایش خروجی از مبادلات متمرکز همچنان فعالانه دارایی ‌های خود را می ‌فروشند. نرخ خرید و فروش بلندمدت دارندگان همچنان منفی است که نشان دهنده تداوم تسلیم است.

متأسفانه، سایر معیارهای زنجیره ای نیز از الگوی نزولی پیروی می کنند؛ زیرا تقاضا برای بیت کوین نسبتاً پایین است و معامله گران فعالانه وارد بازار نمی شوند. شاخص های احساسات اجتماعی مانند شاخص ترس و طمع نیز نشان می دهد که روند بازار از مثبت شدن دوباره فاصله می گیرد.

منبع:u.today
3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *