ارز وراسیتی (VRA) چیست؟ | آشنایی باVerasity و توکن VRA

۲۲ دی ۱۴۰۱
ارز وراسیتی (VRA) چیست؟ | آشنایی باVerasity و توکن VRA

ارز وراسیتی (VRA) یک سیستم نمایش اثبات شده منحصر به فرد را ارائه می دهد که از طریق آن می تواند مشکلات تبلیغات ویدئویی و کلاهبرداری NFT را حل کند. این شبکه در زمینه چندین صنعت فعالیت می کند، اما تمام محصولات آن با پلتفرم Proof of View ساخته شده اند. وراسیتی یک VeraWallet در شبکه بلاک چین خود ارائه می دهد که در آن توکن VRA به عنوان توکن بومی شبکه برای شرکت در بازی های آنلاین استفاده می شود.

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Verasity (Verasity)
نام اختصاری VRA
قیمت Verasity ۰.۰۰۳۰ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۶۸۰
حجم معاملات روزانه ۳,۹۱۱,۸۶۶ دلار
عرضه ی کل ۹۹,۰۰۱,۳۸۱,۱۳۹ دلار
مقدار در گردش ۱۰,۰۰۱,۳۸۱,۱۳۹ دلار
وب سایت رسمی https://www.verasity.io/
وایت پیپر https://verasity.io/documents/verasity_whitepaper_eng.pdf

ارز وراسیتی (VRA) چیست؟

ارز وراسیتی (VRA) چیست؟

وراسیتی که در ۱۸ می  ۲۰۱۸ تأسیس شد، نسل جدیدی از اشتراک گذاری فایل های ویدئویی است که با هدف ایجاد یک سیستم برای سازندگان و تبلیغ کنندگان روی کار آمد. این شرکت مبتنی بر پروتکل اثبات ارزش (PoV) و از طریق پلتفرم esportfightclub.com (یک پلتفرم برای انجام بازی که دارای مسابقات ورزشی الکترونیکی مانند PUBG Mobile است و مهم ترین مورداستفاده Verasity به شمار می رود) فعالیت می کند. در واقع Verasity همه محصولات خود را در این پلتفرم که تحت مالکیت و کنترلش قرار دارد ارائه می دهد. با افزایش تعداد کاربران، پلتفرم پاداش هایی را در قالب VRA در مقابل تماشا، اشتراک گذاری یا برنده شدن به آنها ارائه می دهد.

Verasity.tv یکی دیگر از محصولات Verasity Aggregates است که می تواند برای تعیین اینکه یک پلتفرم تبلیغاتی کارآمد است یا خیر استفاده شود. در واقع تبلیغ کنندگان حاضر نیستند پول زیادی برای پلتفرم های تبلیغاتی فعلی مانند گوگل و فیس بوک خرج کنند، زیرا مطمئن نیستند که کاربران به این تبلیغات نگاه می کنند. فناوری اثبات نمایش Verasity، تقلب را در زمان واقعی شناسایی و حذف می کند. این فناوری از بیش از ۲۰۰ نقطه تماس برای تعیین اینکه انسان ها یا ربات ها در حال تماشای یک ویدئو هستند استفاده می کند.

ارز وراسیتی (VRA) همچنین امیدوار است که فناوری اثبات نمایش و فناوری ذخیره سازی داده خود را به توکن های غیرقابل تعویض (NFT) گسترش دهد. راستی آزمایی زنجیره ای NFTها وراسیتی را ارزشمندتر می کند و امکان احراز هویت را به آن اضافه می کند.

وراسیتی (VRA) چگونه کار می کند؟

Verasity یک پروتکل و پلتفرم برای ورزش های الکترونیکی، سرگرمی های ویدئویی و مدیریت محتوای دیجیتال است. محصولات آن شامل یک پشته تبلیغات اختصاصی و سیستم پاداش VRA است که در SDKهای YouTube، Twitch، Vimeo و تمام پلتفرم های اصلی مرتبط با ویدئو ادغام شده است. همچنین فناوری Proof of View آن از هوش مصنوعی، شفافیت و تغییرناپذیری مبتنی بر بلاک چین برای شکست دادن کلاهبرداری تبلیغات آنلاین استفاده می کند. Proof of View تضمین می کند که هر نمای ثبت شده در دفتر کل معتبر است و در نهایت به ذینفعان در فضای تبلیغات ویدئویی یک منبع مطمئن و منفرد از حقیقت برای ثبت نماهای تأیید شده انسانی در زمان واقعی ارائه می دهد.

وراسیتی با ارائه یک زیرساخت قابل اعتماد، عملکرد امنیتی Proof of View و VeraPlayer (یک پلتفرم لایه محصول برای سرگرمی های ویدئویی که به تقویت صنعت و جامعه بازی های الکترونیکی کمک می کند) را بهبود می بخشد.

تاریخچه و بنیانگذاران ارز وراسیتی (VRA)

Verasity توسط تیمی از متخصصان باسابقه در صنعت ویدئو و رسانه تاسیس شد. آنها به صورت تمام وقت در Verasity کار می کنند و از سال ۲۰۱۷ با یکدیگر همکاری دارند.

Mark R.J، بنیانگذار Verasity، در تحقیق و توسعه یک الگوریتم فشرده سازی برای برنامه های کاربردی استریم مورداستفاده در Action TV در انگلستان در سال ۲۰۰۰ شرکت داشت. او بعداً به عنوان مدیرعامل در یک شرکت مدیریت داده به نام Datagard فعالیت کرد. Mark R.J قبل از شروع به کار Verasity شرکت های دیگری را در زمینه فناوری رسانه و مدیریت حریم خصوصی مدیریت و تأسیس کرد. او بیش از دو دهه تجربه در زمینه فناوری رسانه و برنامه های کاربردی استریم دارد.

مدیر بنیاد ارز وراسیتی (VRA)، دیوید آرچر یک وکیل دادگستری و فارغ التحصیل از دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن است. Sergy Molybog، Kyrylo Bibik و Dmytro Medianik همگی متخصص زبان های برنامه نویسی عمومی و شی گرا هستند که همراه با سایر اعضای تیم برای توسعه وراسیتی تلاش می کنند.

نقشه راه ارز وراسیتی (VRA)

وراسیتی یک نقشه راه بسیار خوب و مشخص برای دستیابی به اهداف تجاری خود در هر بازاری دارد. تا به امروز، تیم پشتیبان این پلتفرم به تمام اهداف نقشه راه سه ماهه خود دست یافته است و فهرست گسترده ای از اهداف برای سه ماهه بعدی از قبل در نظر گرفته شده است.

دستاوردهای اخیر شامل معرفی VeraWallet، ادغام ارجاع، فهرست شدن در صرافی های مختلف، افزایش کمپین های تبلیغاتی، اجرای مسابقات Esports و راه اندازی سایت مسابقات بازسازی شده است.

ویژگی های منحصر به فرد ارز وراسیتی (VRA)

اولین ویژگی ارز وراسیتی (VRA) سیستم Proof of View است که به عنوان یک اقدام متقابل برای دستکاری و تقلبی که در دنیای تبلیغات ویدئویی آنلاین رخ می دهد راه اندازی شده است. با توجه به اینکه بیش از ۶۵٪ از کل بازدیدهای تبلیغات ویدئویی تقلبی است، ناشران، تبلیغ کنندگان و سازندگان محتوا همگی به حل مسئله تقلب نیاز ذاتی دارند. روش های پیشرفته ای که توسط سیستم PoV استفاده می شود، این اطمینان را حاصل می کند که بازدیدهای ویدئویی واقعی هستند و تنها پس از آن به پایگاه داده بلاک چینی که در دسترس عموم قرار دارد اضافه می شوند.

ویژگی بعدی VeraEsports است که به عنوان یک پلتفرم برای تعامل با جامعه طراحی شده است. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد به محتوای سازندگان جهانی دسترسی داشته باشند و با تماشا، شرکت و ایجاد مسابقات جوایزی کسب کنند. این پلتفرم با ایجاد انگیزه در بینندگان واقعی از طریق برنامه Watch and Earn فرصت های اجتماعی و اقتصادی جدیدی را برای بازیکنان ویدئویی، تیم ها، سازمان دهندگان مسابقات، بینندگان و برندها در صنعت جهانی ورزش های الکترونیکی ایجاد می کند. با این پلتفرم بینندگان می توانند با تماشای مسابقات موردعلاقه خود امتیازهای قابل بازخرید کسب کنند.

در آخر می توان گفت ارز وراسیتی (VRA) رویدادهای خرید و رایت را برنامه ریزی کرده است که در آنها از ارز فیات برای خرید VRA از صرافی های ارزهای دیجیتال و سوزاندن آن استفاده می شود. در نتیجه عرضه کلی توکن VRA کاهش می یابد و تقاضا برای آن در طول زمان زیاد خواهد شد.

ارز وراسیتی (VRA) را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز وراسیتی (VRA) را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز VRA – عکس از سایت کوین مارکت کپ

صرافی های خارجی که ارز VRA را دارند عبارتند از:

صرافی های ایرانی که ارز VRA را دارند عبارتند از:

بهترین کیف پول های ارز وراسیتی (VRA) کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز وراسیتی (VRA) کدامند؟

کیف پول های ارز وراسیتی – عکس از سایت کوین مارکت کپ

وراسیتی یک کیف پول اختصاصی با عنوان VeraWallet دارد. این کیف پول به عنوان یک درگاه پرداخت و ذخیره ارزهای دیجیتال عمل می کند و به کاربران امکان ذخیره، سهام داری و تجارت توکن های VRA را می دهد. VeraWallet از اصول ذخیره سازی سرد برای به حداکثر رساندن امنیت استفاده کرده و به کاربران این امکان را می دهد که توکن های خود را برای کسب پاداش به اشتراک بگذارند. این کیف پول اکنون بیش از ۲۵۰۰۰۰ کاربر دارد و محبوبیت آن در کنار Verasity و کل دنیای بازی های آنلاین همچنان در حال افزایش است.

آینده ارز وراسیتی (VRA) چگونه است؟

آینده ارز وراسیتی (VRA) چگونه است؟

صنعت ورزش های الکترونیکی نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد رشد کرده است و کارشناسان معتقدند که تا سال ۲۰۲۴ به ۱.۶۲ میلیارد دلار خواهد رسید. از آنجایی که ارز وراسیتی (VRA) به ورزش های الکترونیکی و صنعت سرگرمی های ویدئویی در پلتفرم خود توجه می کند و توکن VRA به عنوان ارز بومی در بازی های آنلاین استفاده می شود، قیمت توکن VRA شانس زیادی برای عبور از آستانه ۰.۱۰ دلار دارد و می تواند از آن فراتر برود و حتی به یک دلار در آینده نزدیک برسد.

البته این موضوع بستگی به وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال نیز دارد. اگر وضعیت بازار خوب باشد آلت کوین هایی با پایه های ثابت می توانند یک حرکت صعودی را تجربه کنند. در واقع همه چیز تقریباً به وضعیت بیت کوین بستگی دارد.

منابع:

https://coinmarketcap.com/alexandria/article/what-is-verasity-vra-features-tokenomics-and-price-prediction

https://coinmarketcap.com/currencies/verasity/

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ارز وراسیتی (VRA) چیست؟ | آشنایی باVerasity و توکن VRA» با ما درمیان بگذارید.

3 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...

یک نظر

  • SHIB
    CAW
    امسال تا ۱۰۰۰برابر رشد می‌کنند
    این بماند یادگار

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *