ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
ارز waves چیست؟

ارز waves توکن بومی بلاک چین ویوز است. بلاک چین Waves به گونه ای طراحی شده که کاربران را قادر می سازد تا توکن های سفارشی خود را ایجاد و راه اندازی کنند. Waves امکان ایجاد و تجارت توکن های دیجیتالی را بدون نیاز به برنامه نویسی قراردادهای هوشمند گسترش می دهد. در عوض، توکن ها را می توان از طریق اسکریپت هایی که در حساب های کاربری در بلاک چین Waves اجرا می شوند، ایجاد و مدیریت کرد.

ایده این بلاک چین این است که توسعه توکن های جدید (و برنامه های کاربردی حاکم بر آن ها) نباید با راه اندازی یک برنامه وب سنتی تفاوت اساسی داشته باشد. برای رسیدن به این هدف، برنامه ها به عنوان پیوست به تراکنش ها اجرا می شوند و به دارایی های جدید یک شناسه منحصربه فرد داده می شود. اسکریپت ها را فقط می توان در هنگام ایجاد دارایی پیوست کرد.

دارایی هایی که برای تجارت در اکوسیستم Waves طراحی شده اند شامل صرافی غیرمتمرکز داخلی خود شبکه (Waves.Exchange) است که برای تسهیل تجارت بین توکن های ایجاد شده در بلاک چین Waves با دیگر توکن های WAVES ساخته شده است.

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال ویوز (Waves)
نام اختصاری WAVES
قیمت فعلی ۲.۶۱ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۱۲۴
حجم معاملات روزانه ۱۱۴,۶۷۵,۱۵۲ دلار
عرضه ی کل ۱۱۰,۵۴۳,۶۴۴ دلار
مقدار در گردش ۱۱۰,۵۱۷,۱۵۴ دلار
وب سایت رسمی https://waves.tech/
وایت پیپر https://docs.wavesprotocol.org/en/

ارز ویوز (waves) چیست؟

ارز waves چیست؟

رتبه فعلی ارز ویوز در سایت کوین مارکت کپ

Waves یک پلتفرم بلاک چین چندمنظوره است که از برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند.  Waves که در ژوئن ۲۰۱۶ به دنبال یکی از اولین عرضه های اولیه سکه (ICO) در صنعت ارزهای دیجیتال راه اندازی شد، در ابتدا قصد داشت با افزایش سرعت، سودمندی و کاربرپسندی، ساختار دیگر بلاک چین ها را بهبود بخشد.

این پلتفرم تغییرات مختلفی کرده و ویژگی های اسپین آف جدیدی به آن اضافه شده است تا بر اساس طراحی اصلی خود ساخته شود. توکن اصلی شبکه ویوز،  WAVES نام دارد. ویوز یک توکن عرضه بدون پوشش است که برای پرداخت های استاندارد مانند پاداش های بلوک استفاده می شود.

تاریخچه و بنیانگذاران ارز ویوز (waves)

در دسامبر ۲۰۱۸، ارزش بازار ارز waves بیش از ۱۷۸ میلیون دلار بود که از رقم ۱.۷ میلیارد دلار در دسامبر ۲۰۱۷ کمتر بود. مقدار توکن های در گردش به ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ WAVES محدود شده است. ICO  ویوز از آوریل تا می  ۲۰۱۶ برگزار شد و ۱۶.۴ میلیون دلار در این فرایند جمع آوری شد.

در سال ۲۰۱۸، تیم Waves قابلیت قرارداد هوشمند را به شبکه اصلی ویوز اضافه کرد و به اشخاص ثالث امکان ساخت برنامه های غیرمتمرکز (dapps) را داد. علاوه بر این، در سال ۲۰۱۹، تیم پشتیبان پلتفرم، شروع به بازاریابی برای مؤسسات کرد.

بنیانگذار اصلی ویوز، دانشمند اوکراینی، الکساندر ایوانوف (ساشا ایوانوف) است. قبل از ایجاد Waves، ایوانوف در فضای ارزهای دیجیتال فعال بوده و صرافی Coinomat و سایت نمایه سازی Cooleindex را منتشر کرد. البته صرافی وی خیلی زود از بین رفت. او همچنین نسخه اولیه یک استیبل کوین به نام CoinoUSD را ایجاد کرد که به دلار آمریکا گره خورده بود.

ایوانوف به طور علنی Waves ویوز را تبلیغ می کند و مصاحبه های مکرری در مورد این پلتفرم و روندهای توسعه آن در صنعت بلاک چین انجام می دهد. Waves اکنون بیش از ۱۸۰ نفر را در مکان هایی از جمله مسکو و سوئیس استخدام کرده است.

ویژگی های منحصر به فرد ارز ویوز (waves) کدامند؟

Waves بعد از راه اندازی تصمیم گرفت تا دیگر پلتفرم ها و محصولات بلاک چین را بهبود بخشد. از همان ابتدا، هدف آن جلب توجه مشتریان تجاری بالقوه بود. مشتریانی که به دنبال استفاده از بلاک چین برای بهبود فرایندهای خود یا ایجاد خدمات جدید بودند.

Waves از قراردادهای هوشمند و توسعه DApp پشتیبانی می کرد و اطمینان می داد که سرعت و سهولت استفاده از رقابت موجود در آن زمان پیشی می گیرد. از آن زمان، محصولات دیگری از جمله Gravity، یک شبکه زنجیره ای متقابل و اوراکل و پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) نوترینو ظاهر شدند. بدین ترتیب ارز waves نیز صرافی غیرمتمرکز خود را معرفی کرد. در سال ۲۰۲۰، Waves اعلام کرد که با انتشار توکن WAVES به عنوان یک دارایی از نوع استاندارد ERC-20 با شبکه اتریوم همکاری خواهد کرد.

الگوریتمی که ویوز بر مبنای آن طراحی شده یک الگوریتم اثبات سهام اصلاح شده به نام WavesNG است. این فناوری مبتنی بر Bitcoin-NG است. ویوز نشان می دهد که کد آن منبع باز است و نسبت به راه حل های بلاک چین سازمانی منبع بسته، اعتماد و نگهداری آسان تری را ممکن می سازد.

ارز ویوز (waves) را از کدام صرافی ها بخریم؟

ارز ویوز (waves) را از کدام صرافی ها بخریم؟

صرافی های ارز ویوز – عکس از سایت کوین مارکت کپ

صرافی های خارجی که ارز ویوز را دارند عبارتند از:

صرافی های داخلی که ارز ویوز را دارند عبارتند از:

بهترین کیف پول های ارز ویوز (waves) کدامند؟

بهترین کیف پول های ارز ویوز (waves) کدامند؟

کیف پول های ارز ویوز – عکس از سایت کوین مارکت کپ

آینده ارز ویوز (waves) چگونه است؟

آینده ارز ویوز (waves) چگونه است؟

روند قیمتی ارز ویوز – عکس از سایت کوین مارکت کپ

آینده Waves به شدت به عملکرد کلی صنعت کریپتو بستگی دارد. وقتی نوبت به سرمایه گذاری در WAVES می رسد، باید مطمئن شوید که از استراتژی درستی استفاده می کنید. سرمایه گذاری در ویوز برای افرادی که ریسک پذیر نیستند مناسب نیست. با این حال، هنوز هم یک سرمایه گذاری عالی برای کسانی است که تحمل ریسک بالایی دارند و از موقعیت مالی خوبی برخوردار هستند. در کل می توان گفت ارز waves یک فناوری جهانی و یک اکوسیستم همیشه در حال رشد است. به همین خاطر می تواند برای سرمایه گذاری در درازمدت امیدوارکننده باشد.

پیش بینی قیمت ارز ویوز از سال ۲۰۲۲ تا ۲۰۳۰

سال پیش بینی قیمت
۲۰۲۲ بطور میانگین ۲.۴۵ دلار
۲۰۲۳ بطور میانگین ۳.۵۳ دلار
۲۰۲۴ ۵.۳ دلار
۲۰۲۵ ۷.۵ دلار
۲۰۲۶ حداقل ۱۰.۳۳ دلار،حداکثر ۱۲.۹ دلار ، میانگین ۱۰.۷۱ دلار
۲۰۲۸ حداقل ۲۳.۳۴ دلار، حداکثر ۲۶.۴۰ دلار، میانگین ۲۳.۹۶ دلار
۲۰۳۰ حداقل ۴۷.۴۱ دلار و حداکثر ۵۸.۶۹ دلار، میانگین ۴۹.۱۴ دلار

طبق پیش بینی ها قیمت ویوز می تواند در بلندمدت رشد مناسبی به همراه داشته باشد اما بیشتر از هر چیز، شرایط کلی بازار تعیین کننده روند حرکت قیمت در آینده است. بنابراین بهتر است پس از انجام تحقیقات کافی با درنظرگرفتن شرایط لحظه ای بازار و احساسات حاکم بر آن برای سرمایه گذاری تصمیم گیری نمایید.

منابع:

https://coinmarketcap.com/currencies/waves/

https://www.kraken.com/learn/what-is-waves

https://cryptonews.com/coins/waves/

https://priceprediction.net/en/price-prediction/waves

بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدیه اسلامی تبار
خوشحالم با تولید محتوای با کیفیت، سطح وب فارسی رو ارتقا می دهیم. امروز سردبیر میهن سیگنال هستم و این هنوز شروع رویاپردازی های منه ...
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *